Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Daylight Dancer

Помогнете да намеря вентилатори за тази видео карта

Препоръчан отговор

След определени обстоятелства бащата на познат хвърлил качествено компютъра на земята и самите пласмасови перки бях счупени и аз ги хвърлих. в момента седят пластмасите които са хванати с 3 винта към да я наречем визуалната пласмасова част на охлаждането и жиците с електрониката и намотаните жици.

Модел на видео картата : https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N460OC2-1GI/sp#sp

/както обикновенно/ мисля да е нещо от китайците и да си го чакам продължително но да е "евтинджак"

мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли има смисъл да се взема ново охлаждане в предвид колко е стара картата А ако е нещо до 30-на лв. Но е едва ли ще се намери цялото охлаждане за ниска цена.

Защото може направо друга карта да се вземе. Например:

ZOTAC Graphics Card GTX 550 Ti 1GB GPU GDDR5 Video Card for nVIDIA Map GeForce GTX550 Ti 1GD5 GTX 550Ti Cards Dvi VGA Videocard

Възможно е да потърсиш и по сайтовете за обяви за повредена карта със здраво охлаждане, която евентуално да стане "донор".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...