Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здравейте купих си хард диск и при пускане на sdd santinental. 1 месец по късно ми показваше 700 спирания, но часовете на работа бяха реални имам съмнения че са ми продали ремонтиран хард диск . въпроса ми е има ли обозначителен знак на опаковката който да показва че харда е ремонтиран на опаковката има един знак rw който не знам какво значи иначе ми дадоха гаранция 2 години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо покажи всичко което показва Crystal DiskInfo за диска ти в [dec].

Второ направи си опита и виж след два дена колко спирания ще има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си настроил диска да се изключва при неактивност на системата, след месец ползване може и 10 пъти повече спирания/пускания да имаш. Не се ли сети тези неща да ги провериш като взе диска, не след 1 месец да мрънкаш? Освен това твърди дискове не се ремонтират, като са гаранционни, а направо се заменят. Вариант е евентуално да е бил разопакован/ползван продукт и върнат в рамките на двуседмичния срок при онлайн покупка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ninov написа:

здравейте купих си хард диск и при пускане на sdd santinental. 1 месец по късно ми показваше 700 спирания, но часовете на работа бяха реални имам съмнения че са ми продали ремонтиран хард диск . въпроса ми е има ли обозначителен знак на опаковката който да показва че харда е ремонтиран на опаковката има един знак rw който не знам какво значи иначе ми дадоха гаранция 2 години

HDD не се ремонтира. Стига гледа малоумни програми, а си използвай хард диска. Ако се повреди и е в гаранция ще ти го сменят с нов. И задължително информацията поне на 2 места, за да не плачеш и не плащаш после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, plamen_petrov_80 написа:

Първо покажи всичко което показва Crystal DiskInfo за диска ти в [dec].

Второ направи си опита и виж след два дена колко спирания ще има.

къде да намераря (dec)

преди 9 минути, Емил Костов написа:

HDD не се ремонтира. Стига гледа малоумни програми, а си използвай хард диска. Ако се повреди и е в гаранция ще ти го сменят с нов. И задължително информацията поне на 2 места, за да не плачеш и не плащаш после.

мерси за отговора ще ви послушам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...