Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

2015 си купих чисто нов 6S, 3 години и половина по-късно (май месец 2019) изгасна в джоба ми и не се включи повече. Няколко "майстора", които посетих ми обясниха, че е изгоряла дънната платка най-вероятно. Как се е случило това точно не стана ясно. Преди няколко дни си купих 11 и от стар backup на Itunes от стария ми хард, успях да възстановя огромна част от изгубените файлове, най-вече снимки. Проблемът обаче е, че съм направил последено backup почти година преди да "умре" телефона, т.е 2018 средата. Така стана ясно, че снимките през този период (2018 средата-2019 май месец) са загубени. Въпросът ми е има ли начин да се възстановят файловете от "мъртвия" 6S? Проверил съм и на Clouda, там са част от вече спасените файлове, а не от последната година. Също ако има такъв начин къде и към кого да се обърна и ако някой е преминал пред подобно нещо може да сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има специализирани фирми, които се занимават с такива неща, но цените няма да ти харесат. Потърси в гугъл, ще излязат доста. За друг път ще знаеш - ценна информация минимум на 2-3 различни и независими носителя и редовно backup.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Има специализирани фирми, които се занимават с такива неща, но цените няма да ти харесат. Потърси в гугъл, ще излязат доста. За друг път ще знаеш - ценна информация минимум на 2-3 различни и независими носителя и редовно backup.

Най-добре, ако някой има опит с конкретна фирма. Ориентировъчно какви са цените?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ориентировъчно е много относително. Звъниш и питаш.

https://www.google.com/search?sxsrf=ACYBGNRr_MTQ75DeXjN717g3yzaGh2d88w%3A1575410973509&ei=Hd3mXa3kHu2ChbIPxaGQmAw&q=фирми+възстановяване+информация&oq=фирми+възстановяване+инф&gs_l=psy-ab.1.0.33i160l4.3024.3275..5515...0.0..0.192.863.0j6......0....1..gws-wiz.......35i39j0i22i30.wj0h4KHcvaw

Никой не може да ти даде 100% гаранция, всичко е много относително и си е много деликатна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже казваш, че си посетил няколко "майстора", това с кавичките да не означава,  че си посещавал апартаментни или гаражни сервизи?  

Преди да се вкараш в такива филми защо не го пратиш за преглед в сериозен сервиз,  или да се обадиш да говориш със Самсунг? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Michigan111 написа:

Понеже казваш, че си посетил няколко "майстора", това с кавичките да не означава,  че си посещавал апартаментни или гаражни сервизи?  

Преди да се вкараш в такива филми защо не го пратиш за преглед в сериозен сервиз,  или да се обадиш да говориш със Самсунг? 

Да много си прав, мисля че ще е най-добре да го изпратя в сервиз, който се занимава основно с Iphone. Виждам че има няколко в София

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, horche написа:

Да много си прав, мисля че ще е най-добре да го изпратя в сервиз, който се занимава основно с Iphone. Виждам че има няколко в София

Оп,  извинявай че те пратих в Самсунг 😂

Прочел съм S6,  пък то било 6S :)

пиши после развръзката. 

Успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...