Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Навил съм си на пръста да съживявам един мъртвец,JBL Xtreme 2!

Не знам какво ми трябва и за това питам тук и ще се радвам да ми помогнете! Искам да му сложа по мощтна платка и към нея да вържа сериозни говорители за по голям бас.

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни в YouTube, има доста модове на портативни JBL (DIY) колонки. 

Долу в описанието по видеото поставят линк към компонентите на мода.

Ако ти се занимава добре, но частите могат да надвишат цената на репликата x2. 

Другият вариант е да вземеш тонколонка на Hopestar. Която е добро съотношение цена качество. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да подсиля мойта и имам 2 говорителчета,които пасват перфектно в гнездата на старите,но не знам дали няма да изгори платката,защото старите са 4 ома а новите са 2 ома 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емилио Радостинов написа:

Аз искам да подсиля мойта и имам 2 говорителчета,които пасват перфектно в гнездата на старите,но не знам дали няма да изгори платката,защото старите са 4 ома а новите са 2 ома 

Не  е допустимо свързването на говорители с по малък импеданс от старите.

Ако знаеш на вградения усилвател минималното натоварване дали е 2 ома. Тогава може. 

Освен импеданс се гледат и други х-ки., като мощност W и звуково налягане dB. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Емилио Радостинов написа:

Не знам какво ми трябва и за това питам тук и ще се радвам да ми помогнете! Искам да му сложа по мощтна платка и към нея да вържа сериозни говорители за по голям бас.

Благодаря!

Трябва учене, знания и умения, но ако се постараете да обясните замисъла подробно с прилежащи техничеаки данни или снимки на платки, високоговорители ще мислим какво може да се направи. Сериозни говорители на усилватвлче 1-2W и голям бас са несериозни неща за дискусия. 

преди 3 часа, Емилио Радостинов написа:

Усилвател с мощност от ват - два каквото и да се прави няма да стане по - мощен, но пък за сметка на това може да го изгорите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Емилио Радостинов написа:

Не знам какво ми трябва и за това питам тук и ще се радвам да ми помогнете!

Трябва ти кеш :) . Отиваш в магазина, и си купуваш истински JBL.

Да ти помогнем - ами да вземе да открием една банкова сметка, и да събираме дарения, за да можеш да дъниш яко музика ... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така се прави  

части в Алито има много.

За по-хард ентусиасти може и така  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, RudeBoy написа:

Трябва ти кеш :) . Отиваш в магазина, и си купуваш истински JBL.

Да ти помогнем - ами да вземе да открием една банкова сметка, и да събираме дарения, за да можеш да дъниш яко музика ... :D

Абе аз си имам 1700w Boschman 15 в колата ама нещо съм се захванал с тая щуротия :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я махни едната нула че много се изхвъргаш.. Я кажи колко ампера ти е предпазителя на тази свирка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване