Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Възстановяване на изтрита папка!!!

Препоръчан отговор

Здравейте,днес  без да искам си изтрих важна за мен папка от компютъра. В последните няколко дни си свалих около 60 торента с филми които щях да тегля и да гледам но днес изтрих папката. Пробвам да си възстановя  папката, но безуспешно. Ползвам  Recuva но не става ,не и това, което искам да си възстановя! Има ли някакъв шанс с някоя друга (за предпочитане безплатна) програма да открия папкас торентите ми???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не става с recuva? Сигурен ли си, че си направил правилните настройки? След това записвано ли е нещо по този диск? Системен ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали правилно работя с recuva, папката беше на декстопа и без да искам я слжих в кошчето и от там вече я няма.Нищо не съм записвал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ...Alex&Vanko... написа:

Сканира ли кошчето и изобщо целия дял С:?

Папката на "декстопа" може да не е в дял C:\

Ако създадеш една папка, завлечеш я в кошчето после там ли е или я няма?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целия дял C но ми излизат общо 80хиляди файла ...как да намеря папката ? 

току-що, plamen_petrov_80 написа:

Папката на "декстопа" може да не е в дял C:\

Ако създадеш една папка, завлечеш я в кошчето после там ли е или я няма?

Там е в коша.

Появяват се само някакви файлве но не и папки.Папката беше записана като Нова папка (4) но не я намира

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, hayduk22 написа:

Е какво чакаш , с  десен бутон на мишката  върху иконата на папката и RESTORE

Изтрих и кошчето нали това е проблема.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от големината на диска и настройките на кошчето, но едва ли ще събере 60 торента с филми, още повече ако всеки филм е по над гигабайт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Зависи от големината на диска и настройките на кошчето, но едва ли ще събере 60 торента с филми, още повече ако всеки филм е по над гигабайт.

Te не бяха изтеглени филмите а само торентите за тях

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей а ако върнеш системата от вчера дали няма да е там?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Здравей а ако върнеш системата от вчера дали няма да е там?

Ти сериозно ли го мислиш това?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Raze написа:

Ти сериозно ли го мислиш това?

Няма да стане щом няколко дена са сваляни, тези торенти.

Просто го написах като идея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става върнах системата назад но папката я няма,да около 4-5 дни си свалях торенти подбирах филми и днес като реших да ги тегля и аз не знам как но изтрих папката.. явно няма да стане да се върнат Не става върнах системата назад но папката я няма,да около 4-5 дни си свалях торенти подбирах филми и днес като реших да ги тегля и аз не знам как но изтрих папката.. явно няма да стане да се върнат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети първо как работи system restore и ще разбереш за какво става въпрос и че изобщо няма връзка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е тая измишльотина Recuva?

Теглиш EaseUS Data recovery, сканираш хубаво дял С и дяла на който е била папката(задължително и двете в случай че папката е била на различен дял от основния) с опцията пълно сканиране и 99% ще имаш успех.
Линк ще дам на лично че тука не си падат по крака...

Като отвориш линка прочети и коментарите в един от тях съм обяснил как точно да я активираш иначе не става.

Успех! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави да върнеш загубената информация. Прекалено много неща си се опитвал да правиш. Възстановяването става още в началото. Всяко едно последващо действие намалява шансовете за каквото и да било. Не случайно има фирми, които се занимават с подобно нещо и вземат сериозна сума затова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Емил Костов написа:

Забрави да върнеш загубената информация. Прекалено много неща си се опитвал да правиш. Възстановяването става още в началото. Всяко едно последващо действие намалява шансовете за каквото и да било.

Аз когато изтриех нещо, следващия запис задължително се насяда на изтрития файл! Само едно инсталиране на Recuva и ми затрива всичко! Отделно не знам кеша дали не е виновен да поразява материята докато отворя сайт и изтегля малката Recuva. Факт, че програмата работи, само ако не правиш нищо на този дял!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тук:C:\Users\PANCHO\AppData\Roaming\uTorrent Като след Users отваряш твоята папка после,както съм написал.Там се съхраняват всички свалени торенти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване