Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да,щях да дам едни грешни пари за ново охлаждане..............обаче и с друг софт ми показва толкова ниски температури.От няколко часа съм на компа,а температурите се движат от 26 до 29 градуса!Охлажането на процесора го оставих на auto,махнах тези графици.

Екранна снимка (1).png

преди 4 минути, Raze написа:

Как не се инсталира? Каква грешка дава?

Ами.............уж се инсталира и завършва и като ме пита край и стартиране на програмата и няма никой.При проверка при инсталирани програми го няма.В нета видях,че има много с такива проблеми и не мога да разбера защо е така!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не е правило проблеми. Пробвай да обновиш windows, както и да инсталираш visual c++ пакетите. За мониторинг на температури ти препоръчвам aida64, както и hwinfo64 - и двете последни версии. Може да свериш температурите в idle с тези в BIOS. Реално aftermarket охлаждане никога не е излишно, температурите са по-ниски дори и при товар, както и шума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Raze написа:

При мен не е правило проблеми. Пробвай да обновиш windows, както и да инсталираш visual c++ пакетите. За мониторинг на температури ти препоръчвам aida64, както и hwinfo64 - и двете последни версии. Може да свериш температурите в idle с тези в BIOS. Реално aftermarket охлаждане никога не е излишно, температурите са по-ниски дори и при товар, както и шума.

Навсякъде така показва,гледах и в биоса и с hwinfo................ пакетите,имам c++ 2013 и 2016-2019 ,не знам други трябва ли.На едно място за тях споменават като причина,на друго да се зададе от регион-местоположеие us,на трето пък други неща,обаче факт е,че неще да се инсталира,уиндоуса е до последно ъпдейтнат.

Екранна снимка (2).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни няколко пъти подред cinebench R20, да видим какви ще са максималните температури. Ако това са температури без товар е нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Raze написа:

Ако това са температури без товар е нормално.

Ами............браузване,някое и друго видео,браузърни игри,това правя обикновенно,не знам товар ли е,или-не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи малко товар да видим какво ще е положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...