Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Val 1010

Проблем месинджър не получавам съобщения

Препоръчан отговор

Здравейте имам нов самсунг  s7 edge- получавам съобщение по месинджър  само когато е отворен когато  стой тел. след 5 мин. нищо не получавам след като отворя месинджъра тогава получавам събщението.Пробвал съм със инсталиране на ноо месинджъра, изключил съм и следене на приложениетои и пестене на енергия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Val 1010 написа:

Здравейте имам нов самсунг  s7 edge- получавам съобщение по месинджър  само когато е отворен когато  стой тел. след 5 мин. нищо не получавам след като отворя месинджъра тогава получавам събщението.Пробвал съм със инсталиране на ноо месинджъра, изключил съм и следене на приложениетои и пестене на енергия

Провери пак дали си премахнал месинджъра от опциите са пестене на енергия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Провери пак дали си премахнал месинджъра от опциите са пестене на енергия.

да спряно е, някой път получавам съобщенито след 1 час

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Val 1010 написа:

да спряно е, някой път получавам съобщенито след 1 час

Провери да не си сложил в настройките за батерията ултра пестене на енергия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ...Alex&Vanko... написа:

Не е ли за сервиз?

преди 1 минута, ...Alex&Vanko... написа:

Не мисля всичко друго е ок

преди 2 минути, Емил Костов написа:

И това проверих  изключено е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само с месинджъра ли прави този проблем или с всякакви програми??? Тествал ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефонът е настроен да изключва Wi-Fi при "заспиване" и месинджърът е настроен да работи само с Wi-Fi, тогава е възможно това поведение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Дингири Банда написа:

Ако телефонът е настроен да изключва Wi-Fi при "заспиване" и месинджърът е настроен да работи само с Wi-Fi, тогава е възможно това поведение. 

Тази опция как се изключва.Има ли значение ако тел е от чужбина  samsung 935 verison е точния модел но е един и същ  със 935

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Val 1010 написа:

Тази опция как се изключва.Има ли значение ако тел е от чужбина  samsung 935 verison е точния модел но е един и същ  със 935

Говоря "наизуст", изхождайки от това, че "Самсунг" са с версия на Андроид. 

Аз съм с "Алкател", Андроид 6.0. В Settings-->Wi-Fi-->Advanced има опция "Keep Wi-Fi during sleep" (-Always, -Only when plugged in, -Never). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Дингири Банда написа:

Говоря "наизуст", изхождайки от това, че "Самсунг" са с версия на Андроид. 

Аз съм с "Алкател", Андроид 6.0. В Settings-->Wi-Fi-->Advanced има опция "Keep Wi-Fi during sleep" (-Always, -Only when plugged in, -Never). 

какво трябва да маркирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. На мен днес ми изчезна чат лентата с приятелите онлайн във фейсбук.... Писах на съпорта, но засега нищо... Трябва да отида в месинджър на активни контакти, за да видя кой е онлайн. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и как се оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, ISSA написа:

Здравейте. На мен днес ми изчезна чат лентата с приятелите онлайн във фейсбук.... Писах на съпорта, но засега нищо... Трябва да отида в месинджър на активни контакти, за да видя кой е онлайн. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и как се оправя?

пробвай с фабр. настройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Val 1010 написа:

какво трябва да маркирам

Така и не разбрахме проблема само на WiFi ли го има, прави ли го същото при включени мобилни данни и само на това приложение ли не се появяват нотификации? Относно WiFi, влез в разширените му настройки и виж дали е настроено да го изключва при заспиване на устройството.

преди 32 минути, ISSA написа:

Защо не си направиш нова тема, проблема ти няма връзка изобщо с тази тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Val 1010 написа:

какво трябва да маркирам

Не знам при теб тази настройка как е показана, дали е на български или английски език, но гледай по смисъла. Ако съм избрал "Keep Wi-Fi during sleep" -->"Always" (Поддържай Wi-Fi при заспало-->Винаги) при заспиването си телефонът ще държи Wi-Fi включен и процесите в бекграунд, зад сцената, ще могат да вървят, твоят месинджър да има връзка и плоблемът ти да се оправи, ако въобще първоначалното ми предположение е вярно. 

При избор на "Never" Wi-Fi ще се изключва при заспиване и ще пести батерия, но месинджърът или Вайбър няма да са във връзка през това време. 

Да напомня, горното важи, ако си избрал месинджърът или Вайбър да работят само през Wi-Fi. Това е в настройките на самите тези програми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Дингири Банда написа:

Не знам при теб тази настройка как е показана, дали е на български или английски език, но гледай по смисъла. Ако съм избрал "Keep Wi-Fi during sleep" -->"Always" (Поддържай Wi-Fi при заспало-->Винаги) при заспиването си телефонът ще държи Wi-Fi включен и процесите в бекграунд, зад сцената, ще могат да вървят, твоят месинджър да има връзка и плоблемът ти да се оправи, ако въобще първоначалното ми предположение е вярно. 

При избор на "Never" Wi-Fi ще се изключва при заспиване и ще пести батерия, но месинджърът или Вайбър няма да са във връзка през това време. 

Да напомня, горното важи, ако си избрал месинджърът или Вайбър да работят само през Wi-Fi. Това е в настройките на самите тези програми. 

Беше на Always"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Val 1010 написа:

Беше на Always"

А Always на какво - на "Keep Wi-Fi during sleep"? 

Ако е така, моето предположение отпада и слизам от пистата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.12.2019 г. в 15:16, Val 1010 написа:

Мисля, че се оправи за днес  всичко работи-върнах му фабричните настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.12.2019 г. в 18:05, Val 1010 написа:

usa today protonmail

Ако е така, моето предположение отпада и слизам от пистата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...