Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

На колко искате да си отидите от тоя свят?

Е?  

5 гласували потребители

1. 1. Идеалното време е докато си...

• млад
    • щастлив и изпълнил мечтите си
    • стар
      0
    • неосъзнат
      0
    • в мигове на нещастие
      0

Препоръчан отговор

преди 1 час, ТерминалТора написа:

Още сега бих искала да си отида. 

Не те приемат такава какъв то си а ?

п.п.
няма правописни грешки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъх интересна тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Myanmar написа:

Ако можеше да избирате, на колко бихте се разделили с този свят, ако всичко стане внезапно и безболезнено? Нека не се лъжем, естествената смърт не е миг, а години страдание и болести, докато тялото откаже напълно.

Има и определени хора които след изживяването на определени мечти продължават да мечтаят. ;) 

Хубаво е човек да мечтае. Той в това намира своето щастие, в сътворяване на мечти.

Вечните мечтатели, а не вечните студенти и т.н. са именно по по най щастливи, защото дори след постигането на поредната им мечта са устремени към следващата.

Да генерираш мечта е доста елементарно. Да изживееш мечтата си на малко хора им се отдава. В момента в който престанеш да мечтаеш, то ти умираш.

Дали това ще е в следствие на някаква болка, то всичко се свежда от това кой е до тебе в последния ти миг. Някой предпочитат да умрат далеч от всички, за да не наранят, т.е. да не наранят близките си.

Извод: Всеки умира по свое начин на мислене. Някой желаят да са като Императори, а други като достойни негови самураи, а трети остават ронини ... т.е. свободни самураи, които защитават доброто от злото. За тях по-важно е идеята на мъртвия им Император. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм разочарована от света напоследък.

Природата е съсипана, ние нямаме истинска зима със три метра сняг,  в някои градове и села на България има воден режим, язовир "Студена" е източен,  хората се поддадоха на натиска, страха и едните 50 лв и гласуваха за ГЕРБ,  сбъркан еротичен танцьор е начео на общинската администрация в града ми, а тази година се очертава втората ми Коледа в живот без елха, този път, защото няма елхички.  А изкуствена не ща. Ценя истинските неща в живота, включително истинските елхички, ухаещи на гора, а даже нашите са се побъркали и искат да купуват изкуствен боклук.

Софиянци си търпят сметосъбирачката Фандъчка Версайска,  а горките ми племенници живеят в София и се притеснявам да не развият здравословни проблеми заради мръсния въздух. Никой не скочи да защити пенсионерите, на които сметосъбирачката им забрани д се отопляват, а уж здравния министър реве,  че още нямало грипна епидемия.

Водопадът Виктория е пресъхнал, руснаците са изгонени от олимпийските игри и изобщо.................

Кое му е хубавото на света?

На мен ми липсват зимите със много сняг, пушещите комини, истинската елха, ухаеща на гора,  коледните песни (вече не чувам, а сега и пак имам болки в ухото).............................

Хората дори не реагират на новите налудности, идващи от сатанинските щати, като смяната на пола при децата.

Жалко, че не е пресъхнал Ниагарския водопад, заслужават си го. Тъкмо част от сатанинските щати да потънат заслужено в мрак. Да изкарат едни тъмни празници, да ги видим весело ли им ще е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Anne написа:

На мен ми липсват зимите със много сняг, пушещите комини, истинската елха, ухаеща на гора,  коледните песни

Животът като детска коледна картичка...

Да ти пратя една? Да добавя ли и снежен човек с шал и килната кофа на главата?

Редактирано от Ьрмалоу (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Ьрмалоу написа:

Животът като детска коледна картичка...

Да ти пратя една? Да добавя ли и снежен човек с шал и килната кофа на главата?

По добре й прати едно д....о че пак й е окривял светът

преди 9 часа, Anne написа:

Кое му е хубавото на света?

А кое му е лошото на света?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се замисля, се сетих за песента на The Who - My Generation. В нея се пее I hope i die before I  get old. Тоест да умреш преди да си изпитал болежките от старостта,преди да си станал тежест за околните.

Като преди това си живял на макс - пътешествия, купони ,всичко което ти е кеф. И като се умориш от живота,просто да легнеш и да отпътуваш за Отвъдното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Крематориум написа:

И като се умориш от живота,просто да легнеш и да отпътуваш за Отвъдното.

Е да легнеш, ама ще ти трябва нембутал за да заспиш окончателно и безболезнено, или да направиш така че да дишаш само азот и пак отиваш директно в рая небесен при дедо боже да си те дондурка там. final exit bag знаеш ли какво е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Белгиеца написа:

Е да легнеш, ама ще ти трябва нембутал за да заспиш окончателно и безболезнено, или да направиш така че да дишаш само азот и пак отиваш директно в рая небесен при дедо боже да си те дондурка там. final exit bag знаеш ли какво е ?

Да . понеже съм по-особен тип съм се интересувала и съм гледала клипчета за евтаназията. Със всякакъв инертен газ би трябвало да стане работата. Впрочем ми е хрумнала идея за машина за евтаназия, която е така направена, че като ти спре сърцето се превръща в крематориум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Крематориум написа:

Да . понеже съм по-особен тип съм се интересувала и съм гледала клипчета за евтаназията. 

Ти си готин Пич.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Белгиеца написа:

Ти си готин Пич.

Благодаря. Най-вече че не каза думата в женски род.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...