Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. В момента съм поставен в шах  и мат от нашите мобилни оператори. 2 год бях на договор на теленор 22 лв - 10 гб и неограничени разговори...в момента ми предлагат 8 гб за 26 лв и неограничени разговори + 10 гб за вайбър или месинджър....аз естествено не желая това, понеже вайбъра и месинджъра ми хабят макс 500 мб на месец. Може ли да ми кажете ако знаете дали в момента има някаква изгодна оферта от който и да е мобилен оператор подобна на досегашната ми? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си доволен от сегашното - питай ги за продължение при същите условия. Като не подпишеш какво става - би трябвало да стане безсрочен при същите условия. Пробват да те прекарат и да изцоцат повече пари от теб, от това им зависят заплатите и бонусите. Ако нямаш много "нетипично потребление" (роуминг) имаш много шансове да се пребориш за по-добри условия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах ги ако не преподпиша викат, че щяло по тяхно усмотрение да ми сложат тарифа...и нямало да ми се продължи договора на същите условия. И това ми го каза позната дето бачка там...смятай за какво става въпрос. А дори в днешно време 10 гб са смешни...а идва и 5G ...много ми е интересно как ще пък процедират тогава...10 гб ще се източват за 1 секунда...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо време си прочети стария договор, там пише какви са условията и какво се случва след като изтече. Там трябва да пише каква става тарифата, след като ти изтече договора. А за това, че те си правят и приказват каквото решат, може да пуснеш жалба срещу тях. Също може да звъннеш и на клиентския номер на оператора и там да питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, dream3dprint написа:

Питах ги ако не преподпиша викат, че щяло по тяхно усмотрение да ми сложат тарифа...и нямало да ми се продължи договора на същите условия. И това ми го каза позната дето бачка там...смятай за какво става въпрос. А дори в днешно време 10 гб са смешни...а идва и 5G ...много ми е интересно как ще пък процедират тогава...10 гб ще се източват за 1 секунда...

Няма как да не стане. Аз съм на същия план. За 21 лева получавам неограничени разговори в БГ и 10 гигабайта мобилен интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено след изтичане на срока на договора (обикновено 1 или 2 години) продължават да важат същите условия, освен тези, за които е упоменато, че са например само за срока на договора. Аз от около година съм на безсрочен към A1, плащам 1-2 лева повече, но не съм се наел да преподпиша, тъй като в момента няма план, който да ме устройва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така...казах им , че им бия шута и след малко ми звъннаха от София и ми предложиха 15 гб на същата сума...значи можело :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, dream3dprint написа:

Така...казах им , че им бия шута и след малко ми звъннаха от София и ми предложиха 15 гб на същата сума...значи можело :D

Естествено, че може. Държиш си на твоето, защото всеки оператор може да ти направи подобна тарифа. Да не говорим, че имат и промоции в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, dream3dprint написа:

И аз това щях да предложа, но ти си се сетил сам :P Казваш им че искаш прехвърляне на номер за да си го ползваш в друг оператор и веднага ти предлагат контра оферта. Дори ако не си преподписал, може да питаш някой друг оператор ако прехвърлиш номер към него, какво ще предложи. Да си на ясно с възможностите :) Скоро преподписвах и аз и само вдигат цените без да предлагат кой знае какво повече. Персонала им е притиснат от таргети, най вероятно и гледат да набутат каквото може за повече пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, TheDarkAngelOfHope написа:

И аз това щях да предложа, но ти си се сетил сам :P Казваш им че искаш прехвърляне на номер за да си го ползваш в друг оператор и веднага ти предлагат контра оферта. Дори ако не си преподписал, може да питаш някой друг оператор ако прехвърлиш номер към него, какво ще предложи. Да си на ясно с възможностите :) Скоро преподписвах и аз и само вдигат цените без да предлагат кой знае какво повече. Персонала им е притиснат от таргети, най вероятно и гледат да набутат каквото може за повече пари.

За съжаление си много прав!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, killchain написа:

Обикновено след изтичане на срока на договора (обикновено 1 или 2 години) продължават да важат същите условия, освен тези, за които е упоменато, че са например само за срока на договора.

Само че Теленор преди 2 години пускаха оферти на високи месечни такси + 50% отстъпка за целия срок на договора.  И като изтече договора можеш да си ползваш това, за което си подписал , но реално на двойна цена,  защото анекса за отстъпката вече е изтекъл.  Тази година точно такъв договор ми изтече и в новия тези анекси ги няма.  Има обаче други капанчета  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло политката на Българските мобилни оператори е "Плюскай, плюскай плюскай!" сиреч високи цени и никакви ресурси, така че който и да избереш все мамата си трака, цакане до дупка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от meccho
      Здравейте, първо искам да се извиня, ако темата ми не е в най-подходящият раздел.
      Проблемът ми е следният:
      Искам да пусна музика от телефона и тя да се слуша през лаптопа. Знам, че това може да случи чрез bluetooth. Телефонът ми е samsung galaxy a30s, а лаптопът е с windows 10.  Когато инсталираха windows-а той дойде с вграден bluetooth. Т.е. не е с допълнителен адаптер. Проблемът е че, когато се опитам да свържа двете устройства излиза проблем. Сдвояват се, но като пробвам да свържа телефона с лаптота, излиза "неуспешно свързване". И има единствено функцията "използвайте за повиквания". Драйверите са ми инсталирани, няма нови актуализации, но не става. Пробвах да свържа телефона с windows 7 и нямаше проблем, сдвоиха се. После свързването беше успешно и ставаше да се пусне музика и да се слуша на лаптопа. Но с моя, който е с windows 10 нещо не се получава. Пробвах съвети от интернет, да изключа bluetooth, да го рестартирам, но това не оправи проблема. Искам да кажа, че може да се праща от лаптопа на телефона, както и от телефона на лаптопа през bluetooth без проблем файлове.
      Затова искам да попитам, дали нещо има, което може да се пробва? Дали не трябва да се свали някакъв плъгин, понеже не излиза въобще функцията "аудио" , докато, когато пробвах на онзи с windows 7, излезе?
      И втори въпрос, има ли друг метод, с който може да се стриймва музика от телефона на компютъра освен чрез bluetooth. Чрез USB или WI-FI, понеже в интернет не открих информация?
      П.П. Благодаря предварително!
    • от Carolina Carreras
      Здравейте,
      от известно време имам следният проблем с интернета - сигналът на wifi рутера изчезва и се появява отново през няколко минути/ секунди, понякога мрежата изчезва напълно за определено време. Опитах какво ли не - сменях различни канали, пробвах и 20 и 40 MHZ, рутерът дори беше връщан до фабрични настройки и пренастройван, но за съжаление проблемът продължава. Обикновено се появява през няколко месеца,  макар че последните дни стана наистина нетърпимо.
      Абонат съм на Vivacom и моделът на рутера е Nokia G-240W-A.
      Около мен има доста Wifi мрежи, но само 5 от тях са с по-силен сигнал. Първоначално предположих, че има силна интерференция, но никой от съседите ми няма такъв проблем. Чудя се дали самият рутер не е за подмяна? Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително :).

• от Анита Христова Трифонова
      Ротшилд: “През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи! Публикувано на 23.08.2019  в България/Любопитно
      Свят  
      http://www.budnaera.com/2014-01/140324-17.html
      https://www.vbox7.com/play:676302a6d0&pos=channelp_4
      Папа Франциск се кланя и целува ръцете на Ротшилд и Рокфелер
      Лорд Ротшилд предупреди, че президентът Доналд Тръмп заплашва да унищожи новия световен ред и "трябва да бъде спрян на всяка цена". 
      https://bultimes.com/rotshild-prez-2030-godina-nyama-da-ima-nito-darzhava-balgariya-nito-zhivi-balgari/?fbclid=IwAR0aZZZVv5plTFYoSZt6vLCnYPved8ulaS3iioW73KNMKUA_y_9-VkaYGt8
      ”През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи!” – Едмонд дьо Ротшилд
      Една вече изтрита статия в пловдивския в-к “Марица” на Татяна Томова.
      Същите заповеди са предадени на Дьорд Шорош от “Отровено общество” в присъствието на “самоудавения” израелски агент и приятел на Андрей Луканов – Роберт Максуел. Заради това той заплаща с живота си.
      Заповедта към Световното Правителство от началото на 90-те до днес се изпълнява стриктно. За нас – нечовешки Геноцид, за тях – премахване на последната преграда за НСР.
      Унищожението на ХОРата и омразната дума БългАрия – свещения божествен символ.
      Статията; Веселина Георгиева, баронеса Ротшилд, е родена през 1927 г. в София в заможно семейство. 20-годишна заминава за Франция, за да продължи образованието си в Парижкото училище по приложни изкуства в класа на проф. Катлен. Спускането на Желязната завеса превръща младата красавица в бежанка. Българката аранжира витрини, прави букети от сухи листа върху телена арматура. Веселина Георгиева се посвещава на скулптурата благодарение на учителя си Алберто Джакомети. През 1968 г., вече Лина Георгиева, прави самостоятелна изложба в амстердамската галерия “Еендт”. Голям почитател є бил Ърнест Хемингуей. Заразена от авантюристичния му дух, тя посещава Индия, Израел, Египет. “Живяла съм няколко живота. Но в края на краищата винаги се връщам към скулптурата”, казва Веселина. Българката непрекъснато се разкъсва между скучните чаени следобеди, ски-курорти и казина. Между “лудориите” й е и сродяването с прочутата фамилия Ротшилд.
      След развода с Веселина Георгиева до сетния си час Едмонд дьо Ротшилд остава смъртен враг на България. “През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи!”. Тази зловеща прогноза той изрича през лятото на 1997 г. Скоро след това Едмонд дьо Ротшилд умира. Версията е самоубийство.
      Попитали Натан, син на основателя на Ротшилдовата династия, колко нации има в света. Само две ­еврейското семейство и другите, бил отговорът му. Главата на легендарния клан Майер Амшел Ротшилд е роден през 1743 г. във Франкфурт на Майн. Най-големият му син Анселм остава при баща си. Вторият ­ Соломон, се установява във Виена, третият ­ Натан ­ в Лондон. Карл намира реализация в Неапол, а най-малкият ­ Джеймс, отпътува за Париж. И петимата братя играят важна роля не само във финансовия свят, но и в политическия. От 200 години повечето от коронованите глави са приятели или длъжници на династията.

Основателят на династията Майер Ротшилд е изпратен да учи за равин, но след кратко време постъпва в еврейска банкова къща в Хановер. Там изучава финансовите игри, но не се застоява много. Връща се в гетото на Франкфурт, където двамата му братя продават стари вещи и дрехи. При тях, в един ъгъл на магазинчето, той започва свой бизнес със стари монети. Изработва нумизматичен каталог, който изпраща на известни хора. Търговията бързо разцъфтява. Немският принц Вилхелм лично посещава Майер. С добрите си маниери бъдещият милиардер прави отлично впечатление на държавника, който става негов редовен клиент. Майер прибавя към името си Ротшилд, което идва от малката червена фирмичка на къщата.
      От 1810 г. до днес фирмата Ротшилд не се занимава повече с покупко-продажби на стоки, а само с парични сделки. Първата е придобиването на 400 тона злато от известната Източноиндийска компания. От това Ротшилд спечелва четири пъти повече, отколкото е вложил. Същото злато веднага е продадено на Англия.
      Най-безскрупулният от всичките братя е Натан Ротшилд. Веднъж човекът, който му лъскал обувките, го попитал защо неговият бакшиш е по-малък от този на сина му. Той му отговорил: Бащата на момчето е милионер. Моят не е.
      След смъртта на Натан по решение на четиримата братя фамилният скиптър бил даден на най-малкия ­ барон Джеймс. Винаги изискано облечен, червенокосият младеж бързо навлиза в най- изисканите кръгове на Париж. На 29 години става генерален консул на Австрийската империя в Париж. Оженва се за племенницата си Бети, дъщеря на брат му Соломон от Виена, за която Хайнрих Хайне написва поемата “Ангелът”. Известният художник Делакроа му предлага да го нарисува като просяк и Джеймс приема. На другата сутрин отива преоблечен в просяшка дреха и звъни в студиото на твореца. Отваря един от учениците му и като вижда жалкия просяк, му пъха един франк в ръката. На другия ден един прислужник, облечен в ливрея, предава на ученика следното писмо: “Драги господине, ще намерите в плика единия франк, който ми дадохте на вратата на студиото на господин Делакроа, с лихвата му от десет хиляди франка. Може да осребрите чека в моята банка, когато пожелаете. Джеймс де Ротшилд”.
      Карл Ротшилд се различава малко от братята си, поради което до 35-годишната си възраст не получава самостоятелна работа. Главната му работа е да ръководи куриерската служба, която е била от решаващо значение за успеха на династията.
      Най-големият син на Майер Ротшилд ­ Амшел, наследява Франкфуртската банка. Силно религиозен, той прекарва доста време в синагогата, молейки Господ да му даде син. До последния си ден живее скромно и разумно. Изразходва много средства за благотворителни цели. Веднъж къщата му била обградена от разярена антисемитска тълпа. Вместо да се скрие, той излиза на балкона и започва да им говори: “Скъпи приятели, вие искате пари от богатия евреин. Германците са 40 милиона. Аз имам толкова флорина. Като начало ще хвърля по един на всеки от вас”. Тълпата протяга ръце, хваща парите и се разотива.
      Около 100 години след основаването на фирмата “Ротшилд и синове” те стават главните банкери на империи и континенти. Само лондонският им клон за това време е отпуснал заеми за повече от 7000 милиона долара.
      Поради кръвните женитби след няколко поколения се получава дегенерация. Някои от мъжете се раждат инвалиди. Повечето наследници са момичета. Това е причината да изчезнат клоновете на фамилията в Италия и Франкфурт. . .Източник: Воини на Тангра

Хитлер е бил от Ротшилд

http://www.budnaera.com/201402/14040605.html

РОТШИЛД И САКС- КОБУГР -ГОТА
      https://www.economic.bg/bg/news/8/bankata-na-familiya-rotshild-stapi-v-silitsievata-dolina.html
      МАСОНСКИЯТ ПРОЕКТ USA

ЛУКОЙЛ Е НА РОТШИЛДОВИ 17. 10.2011
      блокирани клиповете които качих и тук, спряна съм да помествам чак до юни 2020 с единия си профил ..ако не е за пари всичко това здраве му кажете.КОЙТО СИ ПЛАЩА ТУК вип НАЙ-РАЗЛИЧНИ ЕЛЕМЕНТАРНИ ХОРИЦА те си разиграват коня, а бил частен сайта? Продава се, за да го подържат.ГНУСНО МИ Е  ДА СЪМ СРЕД ТАКИВА!
      "ЗЛОБАТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН" - СБОГОМ И с този ми профил, а дали до юни докогато ме резнахте с другия ще реша
      Получихте предупреждение от  Kalin Karaboychev
      За да продължите  да публикувате , трябва да потвърдите това предупреждение.Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението. Детайли.

OK.
      ЧАК ДО ЮНИ  С ОНЗИ МИ ПРОФИЛ, КОГА СЛЕДВА ТОЗИ И ПОСЛЕ ЦЯЛАТА ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ - ТАКТИКА?Копаете ми гроб дотогава, но Господ решава.

БОЖЕ, КАКВА ЗЛОБА!    
      ЗНАЧИ - СБОГОМ. РАЗВИВАЙТЕ  СЕ ДОКОЛКОТО МОЖЕТЕ.
      ХАЙДЕ, СТАМАТ, КОПУКОВА  И  ЦЯЛАТА ТАЙФА... :)))

Мислите ли , че не знаех , че съм провокирана и че не се оставих да ме накажете?
      Да, разбира се , защото наистина ми писна от връзкарите и оплаквачите .
      Г-н Карабойчев, субективизма е голяма работа, нали? Лек ден и спокойни сънища - нощите.
      Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

Днес 05 април мама се е родила и с нейното благоволение ще стане това, което трябва.
      А това , че ми забранихте да помествам  с другият си профил си е Ваш  ГРЯХ, сайта не е мой.
      НО В ИНТЕРНЕТА НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СПРЕТЕ,
      ДАЖЕ МЕ ПРАВИТЕ ПО-СИЛНА. ДО СКОРО.
      ваша тръпка - А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Turbocrusher SL
      Здравейте колеги, 
      На скоро си купих Huawei Nova 5t. След около месец употреба започна да излиза някаква черна линия отгоре до долу на екрана. Много е тънка и изчезва след около 5-10 мин. Появява се след около 3-4 часа. Питах тук-там и някои твърдяха, че проблема е в екрана, докато други твърдяха, че е в софтуера. Искам и вашето мнение по въпроса и ако имате идеи за решение на проблема. 
      Благодаря предварително ! 
    • от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
  • Дарение

• Добави ново...