Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Препоръчайте конвектор до около 250лв.Ако имате впечатление за някой по-икономичен или сте удовлетворени от някой похвалете се.В този ценови клас не може да е много икономичен ама все тая …
Аз съм се спрял на тоя https://adaxbulgaria.com/produkt/adax-vp1115-1500w-ket/
стаята е не повече от 8кв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този конвектори без перка ги забравяш. Защото не топлят.

Ако все пак си се спрял на конвектор (при абстрахиране от икономичността) си вземи  конвектор със вграден вентилатор. (калорифер)

Която, все пак обръща въздуха в стаята и топли.

Пример.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък никога няма да дам толкова за прост реотан, както и а го наричат. Давам още толкова и си купувам климатик. връщам си инвестицията още преди края на зимата, а и лятото ще ми е хладно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ше е конвектор без вентилатор,  по добре да е маслен радиатор.  Но още по добре е климатика,  Филипов добре е описал предимствата.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За малко добре изолирано помещения (особено спалня) климатика става проблем икономията е почти никаква. Избиване на инвестицията невъзможна.

Питащия не изяснил какво е помещението това което е супер важно. :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...