Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 11 минути, valseat написа:

1_0_1_1171_2AF8_13E_820000_0_0_0_20200102220005.jpg

1_0_1_1171_2AF8_13E_820000_0_0_0_20200102220028.jpg

братле дай малко повече инфо моля те :) четох доата във форума но като цяло не разбрах много....това мога ли да го плейвам през компа(един вид като коди ала бала ) или 1во наистина някакъв плеър като тия dune hd или това въпросно мио4к ми трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то мешането на боза с лимонада не е добра идея.
dune hd е за нежелаещите да гледат без пари от сателит, явно ти си един от тях.
И за кво ти е тоя dune hd, като можеш и на компютъра да си инсталираш Андроид ?
За да се фукаш че си го купил ли ?
Човекът ти е показал снимки да видиш какво се гледа от сателит, ама ти не искаш да е от сателит.
Какво да ти дава повече, като не искаш ?
То насила хубост не става, не може да те принуди да гледаш без пари.
Ако не искаш да си лягаш с русокоса украйнка, колкото и да ти я събличаме и показваме, ти пак мургавелка ще си предпочетеш, под предлог че е била топла пyтka.
На теб ти трябват мачове, еми плащай си на някои за нелегално ИПТВ и си гледай на воля на компютъра, кво ти пречи.

Те мачовете са точно за това, за да плащаш за тях и да ходиш по стадиони и т.н.
Аз пък спорт никакъв не гледам и филми не гледам и нищо ми няма. Жените не ебават да ги гледат мачовете, та аз по-тъп ли да съм от едни жени да се наказвам аз да ги гледам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Белгиеца написа:

Ами то мешането на боза с лимонада не е добра идея.

Тук грешиш. Боза с лимонада е доста сполучлива комбинация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирослав Сотиров

Все пак нека имаме уважение към ; Белгиеца;. Темата е негова.

И според мен той ти казва някои много правилни неща... да с особен изказ , но са верни.

Аз мога да говоря само за сат. тв./ и тук аз съм обикновен потребител/.... не съм капацитет и не знам много неща.

А сега се сетих,че ти май питаше за лг олед тв/ дали да си купиш/... и аз май те отказах като ти дадох да прочетеш някои неща. Cбъркал си ако не си го купил още.

Това което виждаш са шотове от моя сат. приемник/ а аз имам няколко/...но не и  mio 4k/ защото  е по-лош  ...с две думи/... Но тези шотове ,които аз пускам са от ъпскейлтани канали/ в смисъл това  4к е правено и се прави в момента, но не е истинско 4к/. Демек правят го да изглежда като 4к/ със съответният битрейт....който е слаб за 4к/..... в студиото/ или в станциите/....Това не се отнася само за 4к.....отдавна се използва и при така нареченото full hd. Tи казваш,че си гледал мач  в 4к..... ама я кажи в какъв формат/ и колко е голям/.... Аз също съм гледал и то по сат. .... ама сега няма.

Резолюзията е важна .... но мога да кажа ,че всички обществени тв. / излъчващи по сат./...в Германия,Австрия и Швейцария предават в  1280- 800 / така нареченото hd-ready. Да не би нашта btv/ full hd/  се вижда по-хубаво от zdf/ 1280/. ?

Taка,че Миро..... разбери какво искаш......и как да го направиш.  Аз ако съм на теб ще се ориентирам към iptv.

Но... ако искаш  да гледаш супер-качество.... засега фийд сат. sat. Няма по- добро. Иптв.....пасти да яде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето този отговор исках не глупостите на въпросният човек....въпросният скрийншот който ти си пуснал от този канал аз го дръпнах от торент(от замунда както и да е) най вероятно да не е абсолютно истинско 4к но се вижда 5 пъти по добре от платените канали на диема спорт 1 и 2 :) затова исках да разбера примерно какъв е начина примерно точно този канал да го гледам и аз през компютъра примерно или друго устройство :) и като цяло дали има доста такива псевдо 4к канали които можеме по някакъв начин да гледаме свободно дали през устройство,сателит или някакво приложение или програма за компа ? Това исках да разбера през цялото време :)  а за оледа на ЛГ твърдо съм го решил и скоро време ще си взема един  .И това фийд.сат.sat какво е точно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мирослав Сотиров написа:

Ето този отговор исках не глупостите на въпросният човек....

за трети път - dzsat.org -четеш там и пише как се гледа канал плюс без пари от сателит
за първи път -translate.google.com - това пък превежда 

но, ти нали си дошъл тука с едничката цел да го изкараш че освен ИПТВ друго нищо не работи, еми не ти минава номера.

а за зяпане на feeds на мачове и концерти умните хора ползват те това:
https://www.tbsdtv.com/products/tbs6902-dvb-s2-dual-tuner-pcie-card.html
а баламите плащат за нелегална ИПТВ която някой тарикат пак я е взел от сателитите и им я препраща, щото са леваци и не могат сами да си ги намерят мачовете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец...в тоя сайт съм член отдавна,,, ама нищо интерсно не казват. 

Има други сайтове/арабски/..в които предлагат.... техни приемници и които отварят много неща/ предлагат вкл. и иптв/..., с хиляди канали.. с техни сървъри и подръжка.  Но е за сателит. Иптв , което нас не ни интересува е огромно... всички канали ,които можеш да си представиш.... ама качеството....е добро чат пат.... Затова казвам,че ще мине време докато iptv  се стабилизира и  ще може да предава както сателита. Тези приемници струват около 100 долара.... със софтуер ,който отваря  много неща.  Е сега зависи докога ще работи......При закупувне на този/ те са няколко вида/. приемници получаваш всичко....иптв и сат. програми.  И  то можеш да гледаш пакети на провайдери ..които нема как да гледаш  в повечето случаи.

Но най-добрите канали за мен ... а те са скай италия..... не  ги предлага....   А имаше време когато ги гледахме....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно този е арабски, нищо че е на френски и всичките приемници за които говориш са там.

Те изписали 101 страници, а ти викаш че ги нямало, еми пиши у търсачката и излизат, ето примерни резултати:
https://www.dzsat.org/forum/f138/nouveau-deco-4k-de-chez-icone-462627.html

https://www.dzsat.org/forum/f505/suivis-icone-iron-iron-wegoo-475218.html

https://www.dzsat.org/forum/f138/la-familles-icone-votre-avis-les-amis-le-quel-de-ses-appareil-et-top-474939.html

и безплатните ц.линии са там и всичко за какво се сетиш.

Пусни ги твоите арабски сайтове, ако не са ти секретни, да ги видят и умрат от яд бг шейховете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама защо да се занимавам с глупости ?

Ето оттук:  мога да си взема всичко което го има по дъгата. Като свърши пак същото. Такива има много.

http://iconepro.me/

http://firecccam.com/

Нали трябва някой да им купува сат. приемниците.

Отваря всички канали на А1, и Булсатком и някои канали на виваком/ не ми се занимава засега/...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, valseat написа:

Нали трябва някой да им купува сат. приемниците.

Отваря всички канали на А1, и Булсатком и някои канали на виваком/ не ми се занимава засега/...

Арабелите са печени, при тях няма европейски закони и си гледат каквото си искат .
Целта е точно някой да не се усети, че в цената на приемника е включена предварително и цената за сърверите им и да купи приемник. Още от времето на Атлас 100 е тази схема. Работи няколко години и после нов приемник с ново име и друг сървер предлага различни канали и така до безкрай. Па даже сега го измислили и с Go go сървер за ИПТВ ако го няма някой канал за лесно приемане от сателит. Щото те биймовете са за определени зони все пак.

В моя частен случай на А1 и Булсатком не знам какво да им гледам, което да го нямам достъпно на други езици.
Но за сънародниците които разбират само български или цигански, може да им е добре даги гледат я от арабски приемник, я от 
https://forum.zargacum.net/forum/30-nashi-pakety/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец, удобно ли е да те помоля да пуснеш конфизи и да обясниш за емулатора и за ключетата? Ако може и за фийдовете - как се отключват? Нещо примерно, но с обяснение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конфизи си пишат на един друг форум, тези които още не са загрели че в oscam-a всичко е направено да бачка без проблеми с Opena.tv 6.3 и си има SoftCam.Key файл съдържащ актуалните ключета и имащ на всичкото отгоре автоматичен апдейт за PowerVu па вероятно и за Irdeto 2 има, щото си работят без да съм вкарвал нови ключета от доста време вече. 
Фийдовете се отключват с ключета които намираш на сайтове за фийдове и ги пишеш по начина по който ги виждаш съществуващите вече в SoftCam.Key .
Аз фийдове не гледам, ама ако са ти важни, чети например на sat-universe и питай на инглиш да ти кажат.
Ако ми кажеш след време за някой бъдещ фийд на някакъв концерт, който да ми се гледа ама да не е на 4:2:2 може да си го пусна и после да напиша как е тръгнал. Ама това мачовете направо ми се гади от тях, та нямам никакво желание и 5 минути да разсъждавам как да ги отворя на BISS например. И oscam-a от там съм го свалил, въпреки че в readme файлчето има линк към друг сайт.
На sat-universe може да се пише и на български, долу дето има знамена се клика на други държави и се избира България.
Самото описване на това дето се пише пред ключа и самият ключ, тука не може да става от мен, за да не създавам излишни критики от страна на лобито на продавачите на нелегална ИПТВ. Те ще нададат мощен вой против подобни обяснения, защото този форум не е специалициран за сателитна телевизия, нито е като linuxsat например.
Аз само ви казвам тука какво може да става и къде да четете, ако ви интересува. Не ви препоръчвам да четете на български форуми и да им вярвате, защото там има едни търговски интереси които пречат на познанието. И много яко се оплитат като пиле в кълчища в конфизите точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Измъкна се като прадня в гащи. Питам те как стават нещата, щото много лалаш и се хвалиш, а ти ме пращаш да чета някъде другаде. Аз те питам теб. Покажи как гледаш ти с какви конфизи. По темата е. Пусни ги в pastebin.com например да не се притесняваш, че ще нададат мощен вой. ТОва са оправдания.

Много мразя хора които само лалат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, kre10 написа:

Измъкна се като прадня в гащи. 

Много мразя хора които само лалат.

Понеже те мързи да си свалиш OSCam_11.569-r789  и да си ги имаш както ги е писал авторът му, аз било трябво да те чешам по задника, е няма да стане, аз гледам и всичко бачка без да съм писал или преписвал конфигурационни файлове.
Преди на OpenPli се занимавах да ги пиша докато тръгне, ама сега си работи с Opena.tv 6.3 всичко на Edision Mio и на Vu+ Zero.
Това е положението. 
Като отидеш да им искаш на нашенците конфизи и те ти дадат такива работещи за друг софткам , писан например от един руснак, ти се мъчиш като грешен дявол и не тръгват при теб нещата.  Като сваляш ключета от един турчин, той ги описал пред самия ключ ама както работи при него, па при тебе не тръгва така. А сега де !
На  OpenPli на Vu+ Zero беше различно описването от сега с Opena.tv 6.3 .
Е, как така бе таритате ?
Един и същи приемник ама работи по различни начини според това кой имидж и OSCam му е турен.

Ти си дошъл тука само да се правиш на интересен, дано ти се върже някой.
Приказвайте си там при пловдивчанина Жоро тлъстия за конфизи без да споменавате на кой риемник с кой имидж и какви софкамове ще ги ползвате и се въртете в омагьосан кръг.
Аз съм питал преди и на двата форума като започвах и всички ти се подиграват и не искат нищо да казват. Па като каже някой нещо, то грешно обяснено и като му напишеш после че неправилно е обяснявал, той ти вика че си му се бил изсрал в устата. Добре че разбирам руски, английски и френски да чета по чуждите форуми, иначе ония търгашите родни на ц-линии гледат ако може да те заблудят нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За незнаещите как да изровят oscam-a ето линк към страницата от която се сваля.
https://www.sat-universe.com/showthread.php?t=308672&page=5

и като сте влезли с никнейма и паролата си в сайта, ще видите линк към този файл

Attached Files

enigma2-softcams-oscam-all-images_11.569-emu-r798-arm+mips_all.ipk.zip (3.39 MB, 191 views)  

сваляте го и слагате zip файла на една флашка и я слагате на приемника , спирате и го пускате пак и инсталирате oscam-a 
на моите не иска да го намери ако е разархивирано, трябва му на Opena.tv да си е zip и той приемникът да си го разархивира и на флашката трябва да има място щото на нея прави разархивирането.
После като е инсталиран oscam-a спирате и пускате пак приемника чрез reboot  и пускате софтакама да е активен и май пак имаше reboot  и после всичко работи. Е, чакате на каналите на PowerVu докато автоапдейта си намери ключетата от 4.8Е , може и 15 минути да откара, понякога е само 2 минути. 
После си работи без да ви трябва да пишете конфигурационни файлове, както се мъчат нашенците по българските форуми за шеринг. Да бе, работи си даже и на Vu+ Zero с Opena.tv 6.3 нищо че е по-стар модел.

https://www.opena.tv/downloads/?s=408718e110084ad7be2aab52c45e61d0

За успокоение на мъчениците на които не им тръгва, даже и на оня форум на френски дето съм ви го дал си пускат едни куци версии за oscam-a и се чудят после що не бачка. 

Аз ви давам тука работещи решения !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви работещи решения даваш ве? Питам те нещо ти ме пращаш в други форуми. 

преди 4 часа, Белгиеца написа:

Ти си дошъл тука само да се правиш на интересен, дано ти се върже някой.

Ти вярно на хапчета някакви ли си? Питах те като човек да споделиш какво се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, kre10 написа:

Какви работещи решения даваш бе?

Такива дето не ви ги пуска Мърлян обратния на форума на Жоро тлъстия.
Конфизите си ги пишете там когато ползвате шеринг от някой алчен шейх.
Аз тука давам безплатни решения без шейхове и без нужда от донаписване на конфигурационните файлове.
Ама на вас там при тлъстия пловдивчанин са ви промили мозъците, че не било могло нещо да работи просто като го свалиш и инсталираш. И господин Петков от Русе ви баламосва на другия форум Октагон да си купвате , щото на него му е кеф само да ръчка по него непрестанно все да го дооправя. Явно му пращат безплатна бройка на фена в замяна на което той да му прави реклама и да обяснява 50 поредни пъти как се инсталира последния драйвър за октагон. Тия турците имат бизнес модел при който първо пускат продукта и после цяла година му дописват софтуерите, като реват баламите които са си купили от тази марка по разни форуми на различни езици.
Аз си купих един път едно октагонче, ама от по-евтините за проба и за резервно ако се повреди другия по-скъп приемник за мултистрийм. Такъв ужас не бях виждал. Неофициалния му софтуер който турците са качили на друг сайт беше пълна скръб, не му работеше PowerVu от единия сателит, ха ха ха ... егати нещастниците ! А няма кой да ти даде друг работещ софтуер, щото не е на Енигма 2. И си му сложих последната поправка на официалния му софтуер само да работи за мултистрийма без PowerVu.

Наплашил ви е вас Мърлян обратния, че било сложно да се глед без пари и вие му вярвате.
Те ония дето ходят по сбирките да разпиват и си разпределят пазара на нелегалните продажби на услуги, разчитат на цензората на техния сайт и на това че повечето нашенци няма да намерят сайта на английски или няма да разберат обясненията там, щото не са научили езика.
Като напише при тях някой някоя истина против търговския интерес на шейховете и веднага има бан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си купил 3 такива от един турски онлайн магазин от Германия. С три поръчки от време на време. В България почти съм сигурен, че търгашите не могат да го внесат, пък и няма да имат много клиенти за него.
Освен с Енигма2 приемници, работи и с Edision Primo в кухнята. А работеше и с едно Октагонче, ама не искам да му правя реклама на последното, щото не е за взискателни потребители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи кой е магазина, че имам познати в Германия ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, lavico написа:

Кажи кой е магазина, че имам познати в Германия ;)

Що не питаш ония българските търгаши на двата им форума за такава играчка за само 20 евро вместо 50 ?
Те нали уж нещо били големи разбирачи, па на сбирки ходят по кръчмите.
Ама ще ти предложат решение с 6 децибела загуба на скъпоценен сигнал, дето се чудиш как да изцедиш антената докрай да хванеш някой по-слаб транспондер, па те ти викат, ние такова имаме и такова искаме да ти продадем.
Па надменни бе, и лъжат яко че нямало толкова интересни сателити за гледане.
От тяхна гледна точка няма, щото те продават шеринг, който е на доста по-малко сателити разхвърлян.
Ама за безплатно гледане е по-добре повечко сателити да си има под ръка човек, особено зимата като е студ и мраз и те вземат та пуснат нещо интересно на някой сателит дето го нямаш и трябва да мръзнеш като куче навън да ловиш сигнал и ф-конектори да навиваш и кабеляци да свързваш, щото булката ти вика че иска да гледа и това сега спешно ѝ е.
Виж сега как ме караш да те скарам с твоите познати в Германия.
Ама вземи та им прати пари първо, ако не искаш да ти кажат че не са успели да го поръчат.
Те турците може и да ти го пратят и до България, па и английски разбират и по телефона можеш да им се обадиш.

https://www.satking.de/en/sat--co/montage--co./diseqc-switch/16/1-diseqc/vizyon-vzd-16k-diseqc-schalter-16/1-16-in/1-out

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...