Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Знам, че съм ви досадила с моите безкрайни здравословни проблеми, но този път мисля, че е сериозно.

От години имам проблем със запека, но днес като че ли е по - сериозно. Не мога добре да акам, усещам режене и болки отстрани на кръст, както и ниско долу в корема, като дишам, като се опитам да си поема въздух или като акам. Напъвам се, трудно акам, сума ти пъти ходих до тоалетната  и все по - малко, а съм доста задръстена, усещам го. Не мога дори да легна на леглото или да се облегна на тоалетната чиния, болката е зверска, а гърбът ме боли да седя права. Имам чувството, че е твърде голямо и затова не може да излезе, или пък нещо му пречи.

Вода не мога да пия, гади ми се само, като я гледам. Не мога и да ходя, за да се раздвижвам. Не знам какво да правя. :(

Само не почвайте с болницата и лекаря, защото нашите ще ме заведат, само ако нещата са много зле. То и здравеопазването стана едно..............лукс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И майка ми има този проблем,просто лениви черва.Затова има разлабителни хапчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се притеснявам да не е нещо по - сериозно, защото отскоро имам такива болки. Трудно се изхождам,  става ми топло и не усещам студ, ставам сънлива и ми се спи.................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо време една клизма..ама с професионален апарат от болница, и повече вода, плодове и зеленчуци.А болки имаш, защото най- вероятно имаш възпалени хемороиди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е тя не казва да има такива

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да наблегна, щото не казва и че няма, пък симптомите и са  такива, че май има😊Пък и всеки, който има дълговременен запек, има и хемороиди, някои даже не знаят, че имат.😊

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бегай при доктора.. Дано ти оправи поне едно нещо.. Ептен все ти да страдаш не е нормално вече.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.12.2019 г. в 11:16, lupis написа:

На първо време една клизма..ама с професионален апарат от болница, и повече вода, плодове и зеленчуци.А болки имаш, защото най- вероятно имаш възпалени хемороиди.

Мислих си за същото

Иначе чак професионален апарат Докторите да не си мислите че ще се занимават Веднага ще изпратят Санитарката!

Най добрия вариант. В домашни условия преди душ е напълно достатъчно

, ако запека продължи слабително шоколадче, свещичка и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти , пак имам същия проблем.

Не знам какво ми е, но не е нормално да не мога да ходя до тоалетна по голяма нужда. Последния път, преди 3-4 дни трябваше да се стискам ужасно.

Мога да ходя по малка нужда, не и по голяма. Дори водата и сока от моркови не ми помагат вече.Усещм се ужасно задръстена, даже не ми е студено изобщо, имам ужасен вкус в устата и ми се гади, отстрани на кръста и в гърба имам някакви леки болки и ми е малко лошо. Също така нещо ми пукат ушите.

При запек може ли да се отрови организма? Просто не знам какво да правя.................

То вярно, че не се храня нормално вече, но при този стрес................Тъпча се набързо, не мога да се храня спокойно, и то защото съм под стрес. А няма как да не съм под стрес, трудно се живее с възрастни вече родители, че и с болни. Не знам дали знаете колко е изнервящо да живееш с болен от диабет човек, който е н настроения „баща ми“.  Че и еднообразна диета имах, защото след празниците обикновено не остават пари, а пък аз не обичам еднообразно меню, а всеки ден ми се яде нещо различно. Че и изнервящо беше покрай гостуването на дребните. всеки път се депресирам как нищо не мога да си опазя. А 15 - годишното многознаещо ми лази по нервите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина съм притеснена. Освен това  усещам и някакъв натиск в основата на черепа, някаква не много силна болка................Не знам натровил ли съм се, какво ли..............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи отиди на психиатър най добре.Тука са ти писали хората какво да направиш ,а ти си знаеш твоето.Направи си клизма или има разхлабителни.И доктори има ,но както писах ти си май за по специален доктор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неразбрах племеницата ти какво е изяла? Иначе не лошо менюто на баща ти Всеки ден месо трябва да яде 

Здравите хора в България да не си мислиш че менюто им е разнообразно Пари за хляб нямат да си купят от магазина

А ти запечена по форуми пишеш да занимаваш хората с глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Anne написа:

При запек може ли да се отрови организма?

Че и питаш - може и още как, нали задържа токсични вещества.

Вредните вещества влизат в кръвта през стените на червата. Това са токсини и отрови, които се разпространяват в целия организъм.

https://zdraveikrasota.bg/zashto-e-vazhno-da-se-borim-sas-zapeka/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...