Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

venceslav

Удължена гаранция за нов телевизор, който падна на земята

Препоръчан отговор

Аз направих такава - за 70 лв. Но ми се струва, че няма да ми признаят гаранцията. Какво ще ме посъветвате да направя, за да ми признаят гаранцията и да поправят телевизора безплатно в сервиза? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, хубава работа ... :mad:  Чупиш си телевизора, и после трябва да ти го ремонтират безплатно. Откъде-накъде?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, venceslav написа:

Външно нищо не се вижда. Но когато включих захранването светнаха само черти като от напукване по целия екран.

Пробваш да кажеш че така си е бил,след като си го занесъл в къщи и се надяваш да мине номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение, че е бил изпробван пред него в магазина - ами, няма да мине! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, нищо не стана. Занесох го в магазина. Но там веднага разбраха за причината и аз бях до тук. 

Казаха ми, че мога да го занеса в сервиза да му сменят панела. Но това ще струва около 80% от цената на нов телевизор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, RudeBoy написа:

При положение, че е бил изпробван пред него в магазина - ами, няма да мине! 

В Испания никога не изпробват стока при купуване.Дават ти я в запечатена фабрично в оригиналната опаковка.Пробваш я в къщи и имаш 2 седмици да върнеш стоката ,ако не работи.Заменят я,без да задават никакви въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Димитър 59 написа:

В Испания никога не изпробват стока при купуване.Дават ти я в запечатена фабрично в оригиналната опаковка.Пробваш я в къщи и имаш 2 седмици да върнеш стоката ,ако не работи.Заменят я,без да задават никакви въпроси.

Ама тук не става дума за телевизор, купен от Испания, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Димитър 59 написа:

И тука никой не ти задава въпроси като го върнеш през двуседмичния срок разбира се ако не е счупен.

Но не е лошо да пробваш да го счупиш и да им го върнеш в Испания да видиш дали ще си го вемат ей така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...