Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Искам да стана певец

Likfan1
 Сподели

Препоръчан отговор

Учи се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Мечтата ми е да стана попфолк певица моля ви збъднете ми мечтатя всеки ден със колона във ръка си пея и си мисля че съм певица обещала съм на всички мой приятели че ще стана певица

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Petq 123 написа:

Мечтата ми е да стана попфолк певица моля ви збъднете ми мечтатя всеки ден със колона във ръка си пея и си мисля че съм певица обещала съм на всички мой приятели че ще стана певица

Ако не пееш много фалшиво, остава ти да си сложиш силиконови подплънки за гърди и си готова. Всяка кръчма ще е съгласна да има твоята компания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.12.2019 г. в 10:52, Крематориум написа:

Всичко живо напира да пее долнопробна музика като рапа и чалгата. Има толкова талантливи и красиви гласове, но никой, който да създаде качествен текст. Само се пее за пари, ку*ви и БМВ-та. Толкова ли изпаднала нация станахме. А  и ако нямаш гласови възможности, и умения, дори и квартален певач/певачка не можеш да станеш.

Ами, не е точно така. Сега, относно "гласови възможности", всеки ги има, ако може да говори и не е ням по рождение. Уменията се придобиват в разни школи. Трябва да се плати на вокални педагози. Имам приятелка, на която дъщеря ѝ за година в Рокскул, много добре започна да пее. Защото всеки ще обясни, как "гласът ти е инструмент", който можеш да усъвършенстваш. Дали ще имаш финансовата възможност, първо да се подготвиш, след това някъде да се представиш и някой/и да те забележи, са стъпки, в които можеш да вложиш достатъчно от желанието си. Но само да пишеш във форум тема, едва ли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Maleficient написа:

относно "гласови възможности", всеки ги има

Пишеш глупости.

преди 5 минути, Maleficient написа:

някъде да се представиш и някой/и да те забележи

Хора, които могат да пеят - бол. Най-малкото всичките от музикалните училища излизат на пазара на труда. Но забелязването в Пайнер някак си съвсем преднамерено забелязва само егрогърдестите славеи. А момичето е обещало на всичките си приятели, че ще става попфолк певица и те вече са си купили салфетки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Myanmar написа:

Пишеш глупости.

Хора, които могат да пеят - бол. Най-малкото всичките от музикалните училища излизат на пазара на труда. Но забелязването в Пайнер някак си съвсем преднамерено забелязва само егрогърдестите славеи. А момичето е обещало на всичките си приятели, че ще става попфолк певица и те вече са си купили салфетки.

Вие пишете противоречия.

Едни неграмотни хора, които не споменават нищо за завършени музикални училища, искат лесно някак да станат певци/вици.

И аз обясних, че освен, ако човек не е ням, може да се научи да пее. Но дори и тогава не е гаранция, че ще го/я промотират и ще има кариера. Райна не е толкова едрогърдеста или мангалката Софи, но имат гласове и са попаднали на точните хора и място. Талантът в пеенето е било преди век. Сега се учи, но и се плаща. И пак не е гаранция.

Една прекрасна Ани Овчарова и с глас, и с репертоар, и визия, и майка- вокална педагожка, без добри продусери, пее милата по долнопробни барове и кораби. Но виж, дъщерята на Глория...нищо особено според мен, е приемливо известна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Maleficient написа:

И аз обясних, че освен, ако човек не е ням, може да се научи да пее.

А аз ти обяснявам, че пишеш глупости, защото си нямаш представа за какво пишеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Myanmar написа:

А аз ти обяснявам, че пишеш глупости, защото си нямаш представа за какво пишеш

Добре. И аз вече така ще отговарям, а опитах с разбираеми аргументи и примери.

Ти, как точно ще докажеш авторитет, че "имаш представа" за какво пишеш, и дали не ползваш свободно думата "глупости", освен, ако нямаш предвид твоите изблици?

Не ми отговаряй. Нямам намерение да ставам чалга-певица.

Смешко комплексиран ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Maleficient написа:

Добре. И аз вече така ще отговарям, а опитах с разбираеми аргументи и примери.

Ти нямаш причина така да отговаряш. Имаш правото да назовеш нещо глупост, когато е глупост, а не според това кой е насреща ти или какво ти е отговарял. Това не е детска игра на надплюване. Тук се очаква, че си зрял човек, който може да създава адекватни отговори. Ти нямаш професионални познания в тази област и пишеш малоумни неща. Да, гласовите струни са инструмент, обаче с тъпан не можеш да "изсвириш" ария на Бородин. Музикалният педагог не създава гласове. Ама тая култура и познания в музиката май ти е набита от чалгар №1 в България - Слави Трифонов, чиито думи ги въртят като пародия за музикант, ама ти си му повярвала.

А, дочетох ти безсмисления отговор. Вече гледаш с насмешка и ме обиждаш, че съм комплексиран. Ами така е, на човек, който много иска да знае, ама не иска да му показват, че нищо не разбира, другите са му виновни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, Petq 123 написа:

Важното е да натрупаш фенове в социалните мрежи. 

Можеш да почнеш в Ютюб канал където да снимаш реакции на нови попфолк песни и така да събираш постепенно абонати.

След време когато канала събере повече гледания и абонати можеш да си пуснеш твоя песен в този канал. 

Също можеш да направиш и Фейсбук и Инстаграм профил за следване от фенове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, sky1 написа:

Важното е да натрупаш фенове в социалните мрежи. 

Последният начин, по който се добива фенове в нета, е правилното пеене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, JKirilov написа:

А никой не написа - Петя, недей! Вземи прочети 100 книги, после още сто. За почивка учи английски, испански...

Никой не дава бакшиши затова, че си прочел 100 книги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

едно от първите  условия за да станеш певец-звезда у нас, а и не само у нас май, е образованието. за препоръчване е да не си изкарал много повече от 5-ти кл. и да знаеш коя е столицата на лондон. много помага ако си боядисаш брадата или каквито имаш косми за боядисване. требе и да си малко гей щот иначе най-вероятно ше те обявят за расист и фашист. не е лошо и некоя катарска фондацийка или поне ню йорк таймс да ти направят едно интервю или репортажче и да обявят, че ти си бъдещето на бг-то. после може да се свържеш с домусчиев, той ше та пусне всяка събота от 20:00 ч по нова по някое риалити. там вечи магърдич ша та поеми той ше ти каже ко да прайш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Записвай се като пееш и можеш да качваш това в социалните мрежи като инстаграм примерно. Запиши се на някой частен урок по пеене,също така в youtube има много клипчета за това как да си подобриш гласът, но не очаквай всичко да стане за ден или два.Това е бавен процес. Хубавите неща стават бавно

Изпратено от моят SM-J320F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване