Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Русия или Америка? Коя страна, според вас е по силна?

Препоръчан отговор

преди 10 часа, Войсмил написа:

Цялата ти глава, и живота за пред очите ти сигурно е анимационен, къде в клипа видя анимация? 

Да, гледаме да отворим очите на потребителя Че горкия е много назад с нещата, ама и философства!

Не разбрах, защо потребителя A.COM  не започна работа при учените с цялата тази философия, бих казал че ги и мина, да отиди да ги понаучи малко и тях.

Ми той ви намачка конкретно и с цитати. От вас само подобни някакви простотии се чуват. :)

преди 10 часа, Войсмил написа:

Русия притежава най стабилните камиони в света, нямам предвид тировете и кавикадзе както по горе, а тези които издържат на всичко, които минават и катерят планини и през реки и всякакви изпитания, и за това мога да покажа и реален клип,

Ама една подводница не могат да извадят , нали :)  За по сериозни мероприятия пак викат чужда техника :)

Виж, не е нужно германци или американци да доказват с подобни клипове.

Просто хората си имат техника и за брега, и за сушата и за морето. Това че някой не позлва техниката по предназначение... е друга тема, и е по скоро не за реална работа, а за шоу и за такива като вас да се "кефите" .:) 

И не винаги всичко е толкова успешно

https://trans.ru/news/i-v-irkutskoi-oblasti-na-doroge-mezhdu-ust-kutom-i-kirenskom-ruhnul-most-cherez-reku-makarovka

https://komionline.ru/news/31726

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 997
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 18 часа, miro20 написа:

Ще се задавите от злоба бре :) 

Аз вицове мн добре разбирам, но те нямат нищо общо с реалността.

тъй тъй .... Ето и за това също, освен в темата за ИК и дискриминацията на жените , си за затвора.

Между другото, а любимите ви "матушки" и диктаторски режими, за подобен пост във форум/ ФБ, ВК, и т.н. щеше да си отдавна арестуван за екстремизъм и проповядване на антидържавни и антиконституционни призиви.

Цитирал съм много такива случаи.

А тук го правиш постоянно.

Замисли се.

Е, то всичките им войни на американците са под предлог дискриминация на жените. Те искат да решават как мъжете ще си гласят жените у дома, докато крадат нефта на малките държавици. И след края на всяка война-арабска пролет, държавицата се презастрахова срещу равенството м/у половете за да оцелее, като въвежда шериата, сигурна мярка срещу феминизма. В "диктаторските" режими (както ги наричаш) няма да ми се налага да изразявам недоволството си от феминистичната мръсотия отровила европейския континент и САЩ, защото няма да има такава, а там мъжът си е мъж и жената си е жена, която си знае мястото, за да няма в противен случай за нея "леле како цъгъра мъгъра тактика! Що не вземат да опитат САЩ-НАТО една нова "руска пролет" в името на онеправданите жени и там заради декриминализирането на домашното насилие, чрез което жените се опитваха да тормозят мъжете и си получаваха заслуженото? :lol6:Ето ти повод за американците да доказват военната си мощ ако имат "здрави гащи", както го правят из арабския свят. Такива като теб ще са в затвора в повече от 3/4 от обществата в света, където не вирее феминизъм, а аз им симпатизирам и се радвам, че все повече се увеличават. Скоро либерализмът ще издъхне като куц кон застрелян от стопанина си, за да не се мъчи, а хората ще заживеят нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, herkules2 написа:

Такива като теб ще са в затвора в повече от 3/4 от обществата в света, където не вирее феминизъм, а аз им симпатизирам и се радвам, че все повече се увеличават.

За радост, светът се връща от там накъдето ти отиваш.  :) 

Това че симпатизираш на ислямския фундаментализъм, може да те прати единствено в ИД . Не знам сега къде е точно .... но някъде там.

преди 4 минути, herkules2 написа:

Е, то всичките им войни на американците са под предлог дискриминация на жените.

преди 4 минути, herkules2 написа:

Що не вземат да опитат САЩ-НАТО една нова "руска пролет" в името на онеправданите жени и там заради декриминализирането на домашното насилие, чрез което жените се опитваха да тормозят мъжете и си получаваха заслуженото?

Нова порция бисери :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:
преди 13 минути, herkules2 написа:

Такива като теб ще са в затвора в повече от 3/4 от обществата в света, където не вирее феминизъм, а аз им симпатизирам и се радвам, че все повече се увеличават.

За радост, светът се връща от там накъдето ти отиваш.  :) 

Това че симпатизираш на ислямския фундаментализъм, може да те прати единствено в ИД . Не знам сега къде е точно .... но някъде там.

Дали се връща или отива светът не се знае, защото учените твърдят, че развитието на цивилизациите е спираловидно. Не е задължително да съм от ИД за да съм против феминистичната извратения. Харесва ми примерът в Русия, смачкала фасона на феминистките и иронично изсмяла се на глупаците, решили че с ИК ще направят жените мъже или мъжете жени.....равенство. Срещу ИД се борят и ислямисти, които също не признават жените за равни с мъжете, при тях може ли да ме зачислиш? Нали уж САЩ се разпореждат със света, защо не можаха повече от три години да се справят с ИД? Или американците могат само да лаят, а всичката им пара е в свирката. Сега и за тази моя мисъл ли ще ме пращаш в затвора, щото сигурно е пак противоконституционна, а сме страна членка на НАТО.? Инженере, ти си толкова инженер колкото аз съм Йети. Влез в някоя техническа тема и ме предизвикай да видим какъв инженер си! Пък не знам, може да си някой женски инженер, като гледам аватара ти и върлия феминизъм, който демонстрираш. Лобизмът ти за американска хегемония и феминистична простотия няма да променят случващото се по света. А той светът върви напред и никой не знае какво ще последва в едно необозримо бъдеще. САЩ и Русия са гиганти на които никоя друга страна не може да им се опълчи. За това и светът се разделя на две. Едните застават зад САЩ, другите зад Русия, каде доброволно, къде доброзорно. Разликата е в наглостта на едните (САЩ) с претенции за господари на света, и другите (Русия), които не признават хегемонията на първите и постоянно им чупят ръцете, когато пипат не където им е позволено. Предполагам се със скромния си интелект ще разбереш за какво иде реч, но никога няма да си признаеш за заблудите, които ръсиш във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Michigan111 написа:

Но да те попитам нещо,  наистина ли вярваш,  че техническите достижения на някоя от световните сили, научни достижения,  разработки,  неща, които биха дали предимство на конкретната държава пред конкурентите и, ще бъдат пуснати за свободно гледане в ютуб? Ако наистина го вярваш,  ти си повече от наивен

Вярвам в следното което ще ти обясня!  

Америка -  винаги се хвали с нещо което е измислила.

Русия - Всичките научни достижения, пък особено техниката която публикува Русия в интернет пространството е велика и никой не го отрича, а работата е там че Русия няма да покаже последната си изработка или техника, нещо което го показва, значи зад него има още нещо, дискретно което още не са го показали. Винаги трябва да има резервен план.

Но никога не показват последната си техника, ако след нея няма друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Войсмил написа:

Не разбрах, защо потребителя A.COM  не започна работа при учените с цялата тази философия, бих казал че ги и мина, да отиди да ги понаучи малко и тях

Ще коментираш ли думите на Путин?

Цитат

"За първи път, искам да подчертая, за първи път за цялата история на съществуването на ракетно-ядрено оръжие, включително и съветския период, и най-ново време, ние никого не догонваме, а напротив, на други водещи страни в света още им предстои да създадат оръжие, каквото вече притежава Русия", заяви Путин.

преди 12 часа, Войсмил написа:

Аз това им обяснявам през цялото време на разбирачите тук, дето подценяват Русия за това, за онова!  А накрая резултатите са факт и видни. Че Русия не се фука като Америка да показва с колко пари разполага, колко и каква техника и така.

Хич не се фука Русия. Воени паради, Путин показва какви ново оръжия са разработили(не минава и без анимационни клипчета, ама...). То не бяха ракети(които никой не може да свали), самолети(които идухват всички останали), ядрени ракетни двигатели, танкове и т.н. и т.н.

От линъкт, който Войсмил е дал:

Цитат

Ако РЛС "Контейнер" бяха въведени в експлоатация през 2014 г., свалянето на "Боинг" MH17 нямаше да остане в тайна.

За каква тайна става въпрос?

преди 56 минути, herkules2 написа:

а там мъжът си е мъж и жената си е жена, която си знае мястото, за да няма в противен случай за нея "леле како цъгъра мъгъра тактика!

:)

преди 7 часа, nikssi написа:

Правилно , но мисля,че това касае  всички. Тука е гати и експертите , баси и статиите и спорове за нещо пуснато в нета. 

Аз коментирам това, което е известно. Каквото са решили да го скрият(и едните и другите) е скрито(освен ако не вярваме на _Belial_, че днешното разузнаване може да открие всичко).

За незнайните оръжейни системи на СССР/Русия се обръщайте към Войсмил. На мен не иска, но на вас може и да разкаже за руските подводници на американска територия, как 80 000 руска армия само за 20 минути може да се озове на площада във Вашингтон, къде се намират и колко километра са дълги подземията, катакомбите, в които се провизвеждат многото анонимни оръжия и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, herkules2 написа:

Харесва ми примерът в Русия,

Те и там сами разбират че декриминализацията на насилието е грешка.

https://ria.ru/20191118/1561065141.html

преди 59 минути, herkules2 написа:

Предполагам се със скромния си интелект ще разбереш за какво иде реч, но никога няма да си признаеш за заблудите, които ръсиш във форума.

Ами аз много добре разбирам със скромния си интелект всичко това, но не мога да се съглася че е "заблуда" че харесвам жени, уважавам жени , че предпочитам забавления в тахна компания, т.е. всичко това което ти мразиш :) 

Спрямо темата е показателно как А.ком ви руши заблудите и лъжите.

така че не аз или той е в заблуда, а тези които си харесвате повърхностни пропагандни клипчета, а не сериозна дискусия по темата.

Даже не признавате какво "великия Пу" казва, и което е цитирано по горе за изоставането .

С "великия Пу " ли спорите ???? Та той е ваш идол и вожд. Как така ! :) 

преди 16 минути, A.com написа:
Цитат

Ако РЛС "Контейнер" бяха въведени в експлоатация през 2014 г., свалянето на "Боинг" MH17 нямаше да остане в тайна.

За каква тайна става въпрос?

ПАк някой стар фейк тиражиран от рашадезинфромбюро по темата за сваления Боинг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Войсмил написа:

Вярвам в следното което ще ти обясня! 

Русия - Всичките научни достижения, пък особено техниката която публикува Русия в интернет пространството е велика и никой не го отрича,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

Ама една подводница не могат да извадят , нали :)  За по сериозни мероприятия пак викат чужда техника

Не могат разбира се, викат българите да ги теглят с въжетата!    Ама вие сте били много умни бе!

Не цените постиженията на Русия, а само инцидентите и мероприятия. Постижения и инциденти, мероприятия има в всяка страна, дори и в САЩ! 

Прехвалихте САЩ с техните постижения, обаче и не коментирате техните инциденти и мероприятия, защо ли?!!

А за случая когато трябваше да транспортират Совалката, защо Руснаците я транспортираха с самолет, защото САЩ  не можеха или не знаеха как. Пак с помощта на Русия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Войсмил написа:

А за случая когато трябваше да транспортират Совалката, защо Руснаците я транспортираха с самолет, защото САЩ  не можеха или не знаеха как. Пак с помощта на Русия!

Дай малко повече информация за кой случай става въпрос, коя совлка е транспортирана и руснаците с кой самолет са я транспортирали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, A.com написа:

Дай малко повече информация за кой случай става въпрос, коя совлка е транспортирана и руснаците с кой самолет са я транспортирали.

А какво стана професоре?  Да не стане пак същото като с китайската Армия!???  Първо ме питаш за този случай, после викаш че си запознат!

Сега пак ли не си наясно, не знаеш каква совалка,кога и къде!  А като ти отговоря, после ще ми отговориш че си бил запознат.

Ясно е колко знаеш, точно нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:
преди 2 часа, herkules2 написа:

Харесва ми примерът в Русия,

Те и там сами разбират че декриминализацията на насилието е грешка.

https://ria.ru/20191118/1561065141.html

Кое разбират бе, простотията на феминистките ли? Мечтата им (предполагам и твоята) за женски патриарх и женско управление-матриархат в Русия ли? Ще стане, когато цъфнат налъмите. Много добре си разбират те, че жената не трябва да врещи като коза на мъжа и да го заплашва с разни феминистични закони, а насилието над нея от мъжа била грешка, защото ще яде бой докато и се изясни, че у дома  пък и навсякъде мъжът командва, а не жената! Тая Пушкина отдавна им мъти водата, но може някъде да я опушкат за да и затворят устата, че трови околното пространство. То и в арабския свят има леки изблици на феминизъм и разни предложения за овластяване на жени по европейски образец, само че бледнеят пред разбеснелите се феминистки в Европа, защото там жените зъгнат ли за равни права мъжете веднага ги изравняват с нещо друго в прекия смисъл на думата.

преди 2 часа, miro20 написа:

Ами аз много добре разбирам със скромния си интелект всичко това, но не мога да се съглася че е "заблуда" че харесвам жени, уважавам жени , че предпочитам забавления в тахна компания, т.е. всичко това което ти мразиш :) 

Разбрал си и ти, какво мразя и какво харесвам! Харесвай си жени те са ти посестрими, уважавай ги и им се кланяй, целувай им краката и нещо друго щом ти харесва, само не ми ги натрапвай за равни с мен, защото никога няма да го приема. Надявам се все някога тая извратения с женските права да свърши, без значение как, дори и с помоща на брадатите "бежанци" да е, защото врагът на моя враг ми е приятел,  а Русия е пример за човешко съществуване, където диктатурата на "демокрацията " не съществува!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пак ли не си наясно, не знаеш каква совалка,кога и къде!  А като ти отговоря, после ще ми отговориш че си бил запознат.

Случай,  когато руснаците са транспортирали совалка(може би американска) не ми е известен, та затова питам. Ако ми отговориш няма да ти кажа, че съм бил запознат. Много по-вероятно е да ти задам други въпроси, свързани с този случай.

Ако имаш превдив Мрия+Буран, в което се съмнявам, ще е добре да се уточниш, че може и да се окаже, че знам за някакъв случай, когато руснаците са транспортирали совалка(тяхна си).

А какво стана професоре?  Да не стане пак същото като с китайската Армия!???  Първо ме питаш за този случай, после викаш че си запознат!

С китайската "армия" се получи много добре. От онази статия разбрах, че по онова време руснаците са имали свръхмощни лазер които "И сега не съществуват", че българинът, учствал в разработката на онова оръжие, който има нужното образование, не значе че лещите са френелови, а не фреСнелови и други много интресни неща.

Иначе, все още се чудя коя е тази армия. Има ли някакво име, колко души е наброявала тази армия, цялата армия ли е била стопена или само част от нея, и т.н. Ако не греша първото мнение на _Belial_ е тамата беше свързано с онази случка и той пусна цитат какво се е случило. Ти уж щеше да пускаш нещо, но така и нищо не си пуснал до сега.

Ясно е колко знаеш, точно нищо!

Не съм запознат със превозването на совалка(най-вероятно американска) от руснаците и това означава, че нищо не знам. Поредната странна логическа връзка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, herkules2 написа:

Кое разбират бе, простотията на феминистките ли? Мечтата им (предполагам и твоята) за женски патриарх и женско управление-матриархат в Русия ли? Ще стане, когато цъфнат налъмите. Много добре си разбират те, че жената не трябва да врещи като коза на мъжа и да го заплашва с разни феминистични закони, а насилието над нея от мъжа била грешка, защото ще яде бой докато и се изясни, че у дома  пък и навсякъде мъжът командва, а не жената! Тая Пушкина отдавна им мъти водата, но може някъде да я опушкат за да и затворят устата, че трови околното пространство. То и в арабския свят има леки изблици на феминизъм и разни предложения за овластяване на жени по европейски образец, само че бледнеят пред разбеснелите се феминистки в Европа, защото там жените зъгнат ли за равни права мъжете веднага ги изравняват с нещо друго в прекия смисъл на думата.

Разбрал си и ти, какво мразя и какво харесвам! Харесвай си жени те са ти посестрими, уважавай ги и им се кланяй, целувай им краката и нещо друго щом ти харесва, само не ми ги натрапвай за равни с мен, защото никога няма да го приема. Надявам се все някога тая извратения с женските права да свърши, без значение как, дори и с помоща на брадатите "бежанци" да е, защото врагът на моя враг ми е приятел,  а Русия е пример за човешко съществуване, където диктатурата на "демокрацията " не съществува!

Ако жените ти пускаха, друга песен щеше да пееш... 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, A.com написа:

Ако имаш превдив Мрия+Буран, в което се съмнявам, ще е добре да се уточниш, че може и да се окаже, че знам за някакъв случай, когато руснаците са транспортирали совалка(тяхна си).

Антонов и Буран, близо си!   Сега съм в двиение и не мога да намеря точното описание, но намирам това!

https://bg.wikipedia.org/wiki/Антонов_Ан-225_Мрия

и в допълнение

https://fakti.bg/world/326074-rusia-spira-da-prevozva-amerikanski-astronavti

А като се прибера ще пратя по подробна информация както и ще коментирам и обясня някои други неща, и едно обръщение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се все някога тая извратения с женските права да свърши, без значение как

А може би с онова твое "самовъзпроизводство на мъжете без жени"  за което говореше и мечтаеш ? :) 

Съжалявам, за мен свят без жени е леко безсмислен. Сори че не споделям хомо-наклонностите .

От друга страна, хайде премести женомразските си теории поне в по близка тема. И тук само осра пейзажа .

Русия е пример за човешко съществуване, където диктатурата на "демокрацията " не съществува!

Абе то там малко сложно. По принцип Путя се кълне във върховенството на демокрацията и Конституцията... че демокрацията е приоритетен път за РФ.... ама... се получава малко като "дявола чете евангелие" :) 

83232993_10157509873183800_3690119180691

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, A.com написа:

Аз коментирам това, което е известно. Каквото са решили да го скрият(и едните и другите) е скрито(освен ако не вярваме на _Belial_, че днешното разузнаване може да открие всичко).

За незнайните оръжейни системи на СССР/Русия се обръщайте към Войсмил. На мен не иска, но на вас може и да разкаже за руските подводници на американска територия, как 80 000 руска армия само за 20 минути може да се озове на площада във Вашингтон, къде се намират и колко километра са дълги подземията, катакомбите, в които се провизвеждат многото анонимни оръжия и т.н.

Ще кажа така и това ще е първият и последния ми пост в тази тема понеже тука е бъкано с експерти уж инжинери и маниаци на тема кой по-най.

Коя страна е по силна  Русия или Америка? Това зависи от икономиката.  Факт. 

Репликата беше във връзка с поста ,който съм цитирал. Той (цитирания) си трае но други дращят от негово име.

пп. И да топите другарчето си ( не е към тебе )  с цел да го изолирате от спора понеже не е на вашето мнение не е изобщо коректно и по - мъжки. 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, nikssi написа:

Коя страна е по силна  Русия или Америка?

Как точно измервате коя е по-силна. Едната може да заличи живота с ядреното си и неутронното си оръжие на 120 планети като Земята, а другата на 160? И това я прави по-велика в очите на хора, които копнеят да ги напълнят с това на кой му е по-голям арсенала. Какъв е смисълът на темата, след като и двете развиват самостоятелно оръжия и се въоръжават като средство за политическо извиване на ръцете? Какво правят жалките държавици - трупат ядрено гориво, за да се превърнат в отровна бомба при евентуално нападение. Какво направи България при първия си избор да е подлога на една от големите сили - да си затвори ядрените реактори. И двете държави са способни да избият човечеството на планетата и война помежду им никога няма да има, защото ответния удар би бил заличаване на едната нация. Голям праз, че в Русия създали таратайка, която гази във водата. В истинска война това не е военна машина, а умиротворителна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, miro20 написа:

А може би с онова твое "самовъзпроизводство на мъжете без жени"  за което говореше и мечтаеш ? :) 

Съжалявам, за мен свят без жени е леко безсмислен. Сори че не споделям хомо-наклонностите .

От друга страна, хайде премести женомразските си теории поне в по близка тема. И тук само осра пейзажа .

Говоря за наука-технология и то в друга тема, която ще е в бъдеше определяща живота на планетата. Самовъзпроизводството на мъже без жени може да стане наложително, а може и да не се наложи. Само в 1/4 от света върлува феминизъм, а настроенията на обществото заедно с Тръмп към него започнаха да стават негативни. За теб свят без жени може да е безсмислен, но такъв свят може да е единствено възможен след време, и то точно заради хомонаклонностите, за които нямаш нищо против, а аз ги ненавиждам. Пейзажа постоянно го о*ираш ти, само дето не искаш да го забележиш. В Русия озаптиха женското безумие, а в САЩ мъжете забиват поглед в земята при разминаване с жена, за да не се почувства жената изнасилена с мъжки поглед и мъжът да отиде в затвора. Много силна ще да е тази Америка с матриархален живот, а Русия ще се разтрепери от страх и ще криминализира отново закона за домашното насилие и като нищо ще приеме и ИК, че току виж ф-ките прелетели над Москва и запускали бомбите заради руското неуважение към жените, както го правят в ислямския свят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Myanmar написа:

Как точно измервате коя е по-силна. Едната може да заличи живота с ядреното си и неутронното си оръжие на 120 планети като Земята, а другата на 160? И това я прави по-велика в очите на хора, които копнеят да ги напълнят с това на кой му е по-голям арсенала. Какъв е смисълът на темата, след като и двете развиват самостоятелно оръжия и се въоръжават като средство за политическо извиване на ръцете? Какво правят жалките държавици - трупат ядрено гориво, за да се превърнат в отровна бомба при евентуално нападение. Какво направи България при първия си избор да е подлога на една от големите сили - да си затвори ядрените реактори. И двете държави са способни да избият човечеството на планетата и война помежду им никога няма да има, защото ответния удар би бил заличаване на едната нация. Голям праз, че в Русия създали таратайка, която гази във водата. В истинска война това не е военна машина, а умиротворителна.

Кой какво измерва и кой какво твърди?  Коя държава е по - силна е темата. Къде твърдя ,че става въпрос за въоръжение. Това се лансира от разни тупни топковци чели от тук и там и изявяващи се като какви ли не. Силата на една държава е в икономиката. Така ясно ли е или пак дърън та пляс ... ? 

Що се отнася до България каквито управниците - такива и тези ,които и ги избират. Тъй,че ако искате да промените нещо не ходете за "гъби" ден за избори.

преди 1 час, nikssi написа:

Коя страна е по силна  Русия или Америка? Това зависи от икономиката.  Факт. 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, herkules2 написа:

За теб свят без жени може да е безсмислен, но такъв свят може да е единствено възможен след време, и то точно заради хомонаклонностите, за които нямаш нищо против, а аз ги ненавиждам.

Пропагандираш свят без жени, а обвиняваш мен в хомонаклонности ?

Аз не искам да живея в твоя свят, другарю мразещ жени, който не бил "хомо..." :)   мдааа добреее...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, nikssi написа:

Кой какво измерва и кой какво твърди?  Коя държава е по - силна е темата. Къде твърдя ,че става въпрос за въоръжение. Това се лансира от разни тупни топковци чели от тук и там и изявяващи се като какви ли не. Силата на една държава е в икономиката. Така ясно ли е или пак дърън та пляс ... ? 

Що се отнася до България каквито управниците - такива и тези ,които и ги избират. Тъй,че ако искате да промените нещо не ходете за "гъби" ден за избори.

Това е първото мнение в темата:

Цитат

Имам мания на тази тема, и ето и първия ми онлайн въпрос!  Аз лично, съм за Русия, личното ми мнение е че, Америка само се хвали, но фактите сочат че, Русия е много по напреднала пред Съединените щати, става въпрос за Въоръжаването и космическите сили. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, nikssi написа:

Силата на една държава е в икономиката.

Тогава да питам, САЩ са греът кънтри, защото произвеждат Форд или защото имат най-силната армия на света, с която правят войни, където имат бизнес интереси?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Войсмил написа:

Антонов и Буран, близо си!   Сега съм в двиение и не мога да намеря точното описание, но намирам това!

Не съм близо. Там съм. :)

Ето ти две картинки.

Ан-225 на Herpa(снимана преди малко)

An-225.jpg.3041781e991c6211d10370519afdc0c0.jpg

Ан-225 и Буран в 3ds max(пак отпреди малко): https://drive.google.com/open?id=1SZG_egtPIZIiJtKjReLDJTdLO81bBUWC

преди 11 часа, Войсмил написа:

1977 година американската совалка качена не Boeing-747.

https://www.youtube.com/watch?v=v-YNcwc1ZME

Тук също:

https://www.youtube.com/watch?v=WcI1e4KiDv0

Транспортират си я със самолет когато си поискат.

Буран качен на Ан-225

https://www.youtube.com/watch?v=w3m1xtcjFxA

Ако решиш да отвориш тема за совалките и кой бил по-напред(то се видя кой) първо прочети това:

Цитат

Главные конструкторы «Бурана» никогда не отрицали, что «Буран» был частично скопирован с американского «Спейс шаттла». В частности, генеральный конструктор Лозино-Лозинский высказался на вопрос о копировании следующим образом:[25]

Генеральный конструктор Глушко посчитал, что к тому времени было мало материалов, которые бы подтверждали и гарантировали успех, в то время, когда полёты «Шаттла» доказали, что подобная «Шаттлу» конфигурация работает успешно, и здесь риск при выборе конфигурации меньше. Поэтому, несмотря на больший полезный объём конфигурации «Спирали», было принято решение выполнять «Буран» по конфигурации, подобной конфигурации «Шаттла».

…Копирование, как это указано в предыдущем ответе, было, безусловно, совершенно сознательным и обоснованным в процессе тех конструкторских разработок, которые проводились, и в процессе которых было внесено, как уже было указано выше, много изменений и в конфигурацию, и в конструкцию. Основным политическим требованием было обеспечение габаритов отсека полезного груза, одинакового с отсеком полезного груза «Шаттла».

…отсутствие маршевых двигателей на «Буране» заметно меняло центровку, положение крыльев, конфигурацию наплыва, ну, и целый ряд других отличий.

Ако някога се е случило американска совалка да бъде превозена с руски самолет - давай информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, A.com написа:

Не съм близо. Там съм. :)

Ето ти две картинки.

Ан-225 на Herpa(снимана преди малко)

imageproxy.php?img=&key=fee7da2dae8e6b39An-225.jpg.3041781e991c6211d10370519afdc0c0.jpg

Ан-225 и Буран в 3ds max(пак отпреди малко): https://drive.google.com/open?id=1SZG_egtPIZIiJtKjReLDJTdLO81bBUWC

1977 година американската совалка качена не Boeing-747.

https://www.youtube.com/watch?v=v-YNcwc1ZME

Тук също:

https://www.youtube.com/watch?v=WcI1e4KiDv0

Транспортират си я със самолет когато си поискат.

Буран качен на Ан-225

https://www.youtube.com/watch?v=w3m1xtcjFxA

Ако решиш да отвориш тема за совалките и кой бил по-напред(то се видя кой) първо прочети това:

Ако някога се е случило американска совалка да бъде превозена с руски самолет - давай информация.

Американците измислили совалката, и правили първите си неуспешни опити за такава. Не след дълго, разбрали че Руснаците са направили първата успешна совалка, която беше, пъти по добра от Американската. Естествено, Американски учен открадва чертежите от Руски учени. След интервю, Американски учени признават. Совалката е измислена от Американец, обаче са се изложили в сглобяването и за това са имали много неуспешни опити и трагични случаи, не след дълго, Руснаците успяват да направят първата совалка която е пъти по добра и голяма от американската, и са я тествали без никакви рискове, след което чертежите са откраднати. Обаче предвид тези совалки, Американците имат твърде много смъртни случаи, след като се взриви в въздуха, а на всичкото от горе совалката е и твърде скъпа, особено за Руснаците!  За това Русия се отказва от совалките и правят капсули, които според тях са по надеждни и по евтини, и също така, ако стане повреда, те катапултират и се приземяват на земята живи и здрави. Това е плюс за Руснаците където намалява смъртните случаи и рисковете от опасност.

Междудругото, има и клип който доказва описанието ми, но ще трябва да го потърся. Точно това което описвам в момента. Ще го потърся и ще го кача тази вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване