Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Програма за видео скрийн рекординг за Windows

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търся Програма за видео скрийн рекординг за Windows.

VLC може да го прави, но искам да записва и показва кликовете на мишката.

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, masterross написа:

Здравейте,

Съучениците ти не знаят ли програма или не искат да ти кажат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,
не си казал версията на  Windows, но в случай, че си с Windows 10 има вградена програма за това. Потърси Xbox Game Bar или Game Bar в търсачката на Windows или натисни бутона на Windows заедно с буквата "G" на клавиатурата. В случай, че не записваш игра може да излезе съобщение, че не разпознава отворена игра, но просто избери, че е игра и го игнорирай. Работи за запис на всичко. Ще трябва да влезеш в настройките, за да сложиш отметка да показва мишката в клиповете, но важното е че може. Възможно е версия на Windows 10 да го няма, но това ще са версии като windows 10 Enterprise N, които по подразбиране нямат мултимедиен пакет или каквото беше там, но това е рядкост.
Ако не си на Windows 10 в допълнение от предните мнения се сещам за OBS Studio, но не знам колко ще е удачна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Random Person написа:

Здравей,
не си казал версията на  Windows, но в случай, че си с Windows 10 има вградена програма за това.

Това 95% от потребителите не могат да си го пуснат. Интересно, че не знаеш. Изисква DirectX 12, което означава, че трябва да имаш скъпа видео карта последно поколение. Да не би хората да си сменят компютрите през 5 години? :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Бонбон с катран! написа:

Това 95% от потребителите не могат да си го пуснат. Интересно, че не знаеш. Изисква DirectX 12, което означава, че трябва да имаш скъпа видео карта последно поколение. Да не би хората да си сменят компютрите през 5 години? :lol6:

Щом на компютъра ми с 750Ti и второ поколение intel i3 работи тази опция, бях скептичен, че писаното от теб е вярно. Намерих като изисквания за видеокарта: "Most GeForce 600 series or later; Most Quadro K series or later" с поддръжка на "Intel Quick Sync H.264; NVidia NVENC; AMD VCE". Не успях да видя изискване за DirectX, но има ли значение? Щом DirectX 12 тръгва на 750TI (което ме изненада, мислех че не го поддържа), то ако не тръгва на по-слаби, в зависимост какво ще снимат, ще им е най-малкият проблем. Затова процента потребители, които не могат да си го пуснат, мисля, че е най-много 69%.😜

Но благодаря, че го спомена. Напълно бях изключил, че трябва да има някакви системни изисквания, които щеше да е добре да спомена в първото ми мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз ползвам MSIAfterBurner и/или ShadowPlay от nVidia GeForce Experience (ама нещо последната спря да ми записва курсора на мишката след един update на версията на програмата).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, masterross написа:

Здравейте,

Благодаря!

Я промоцийка https://giveaway.download.hr/windows/screencamera

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.12.2019 г. в 13:38, Gangosa написа:

На всяка преинсталация на Windows системата губиш лиценза на програма завинаги! Tоест програмата ти е жива докато преинсталираш системата. Генерират хардуерен отпечатък, който се променя всеки път при чиста инсталация. В резултат трябва да молиш за нов ключ, а молбите са до 10 в рамките на 1 година. Тоест, след година си за оплакване. :) 

Не че нещо, ма много глупава програма! Бърка яко в системата, регистрира системни файлове и трета страна софтуер, изходния файл не беше сполучлив - имаше цветни ленти като счупена телевизия пред пускане, само звук записан. Малкият свит джам един господ знае за какво са ми го бутнали, на него курсора дропи по 1 кадър за 2 секунди! Демек 0,5 fps. Визията е отврат. За толкова много време все с първолашкия си вид на изображения и икони. Кракерите не желаят да я погледнат тази програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.12.2019 г. в 17:52, Bubbles написа:

+1 най добрата.

Аз се отказах преди 2 години от нея, защото имаше проблеми с ftp. Просто не искаше да се сработи, за разлика от други програми. вярно, не съм я купувал, но как да я купя, като не ми предлага добро ftp  свързване?  Направо никакво не предлагаха последните версии. 

на 22.12.2019 г. в 11:57, B-boy/StyLe/ написа:

Лично аз ползвам MSIAfterBurner и/или ShadowPlay от nVidia GeForce Experience (ама нещо последната спря да ми записва курсора на мишката след един update на версията на програмата).

От няколко месеци имам проблеми с GeForce Experience. Работи 2-3 дена и изчезва. Преинсталирам, пак работи 2-3 дена и пак изчезва :) Отказах се направо да записвам каквото и да било, а знаеш, колко много записвах преди години ;)   И да кажеш, че не съм преинсталирал Windows...ами минат не минат 2-3-4 месеца и нов. То при мен нещата са свързани с друго, но само консатирам проблема. Колкото по-сложен става софтуера и колкото повече акулите искат долари, толкова повече бъгове, толкова повече не ти обръщат внимание, толкова повече на конвейр я карат. Ето, за това ще си спомняме с умиление за пиратите, дето поне караха софтуерните компание да си вършат работата. Сега като пиратството клони почти към нула, ни въртят на единия си пръст и то средния!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, повечето си имат своите кусури. То и MSIAfterBurner не е съвършена, но това ползвам от безплатните. Ама съм се замислял дали да не мина на Mirilis Action. Доста качествен инструмент е. С един приятел си разменяме клипове чат-пат на билдовете си в Grim Dawn най-вече хаха. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

fsvt.png.a2556b8d1de076f5aa2ef156ae771575.png

преди 8 часа, Кико написа:

Аз се отказах преди 2 години от нея, защото имаше проблеми с ftp. Просто не искаше да се сработи, за разлика от други програми. вярно, не съм я купувал, но как да я купя, като не ми предлага добро ftp  свързване?  Направо никакво не предлагаха последните версии.

Да не си се налял още преди празниците и да не изтрезняваш!? Какво FTP търсиш? :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Бонбон с катран! написа:

Да не си се налял още преди празниците и да не изтрезняваш!? Какво FTP търсиш? :lol6:

Ми човека може да иска да качва директно на FTP

CapturePanel.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи не познавам софтуера, макар и малък по обем. Това се казва ламер със специални умения - моя милост. 😂 Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Бонбон с катран! написа:

Значи не познавам софтуера, макар и малък по обем. Това се казва ламер със специални умения - моя милост. 😂 Благодаря.

Нали знаеш, че всички се учим докато сме живи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Нали знаеш, че всички се учим докато сме живи...

882843.gif

Нищо лично към никого, но един мой учител в гимназията казваше: "Човек се учи, докато е прост!" 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RudeBoy написа:

882843.gif

Нищо лично към никого, но един мой учител в гимназията казваше: "Човек се учи, докато е прост!" 

Е той твоя учител сигурно е бил гений. Аз не мисля, че има човек, който да знае всичко, но поне си го признавам. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 29.12.2019 г. в 10:31, Бонбон с катран! написа:

fsvt.png.a2556b8d1de076f5aa2ef156ae771575.png

Виж, по първия въпрос си прав :P Наздраве!

Относно ftp...макар темата да е за видео, то тая програма, както и всчики останали, се ползват и за скрийншотове. А по-удобно от това да качиш с 2-3 клика на сървър чрез ftp, няма. Навремто точно така публикувах снимки тук за 3-4 секунди макс.   Просто правя скрийншот на каквото искам, качва се директно на  сървър, копира се линк, годен за директна употреба и поствам във форума. Отнема както казах 3-4 секунди. Не да се чудя къде да запиша шота, къде да го кача евентуално или как да намаля снимката под 250кб, за да я кача в Калдата :) 

на 29.12.2019 г. в 11:08, RudeBoy написа:

Да, прав си, когато човек не разбира, че е прост, не учи :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване