Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

От както майка ми мина на а1 взеха да стават странни неща със смартфона и.

1. както говори телефона почва да набира втори разговор (предполагам че това е услугата за конферентна връзка и искам да я забраня)

2. пак както говори и дава на пауза разговора без да има втори разговор заради който да изчаква (предполагам това е изчакващо повикване - също искам да го забраня)

преди това аз съм ползвал телефона 2 години на виваком и боб и нямах никакви подобни проблеми, майка ми също беше на виваком и мина на боб

(и двата оператора си работеха без проблеми) но по някое време от мтел я излъгаха че като мине от боб на мтел ще и падне сметката.

След това освен че сметката не падна, почнаха и проблемите (като смени картата). от офиса на мтел и казаха да си ресетне телефона,

но не мисля че това ще реши проблема, освен че телефона не на win8 и понеже майкропрост спряха стора и поддържката ще се загубят инсталираните и закупените приложения...

та искам да спра тези услуги, като не може от телефона, да ги спра от оператора/сим картата...

10x предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да се получи това, значи дисплея не се изключва по време на разговор и се натиска някой бутон. Провери настройките и ако има протектор, виж дали не пречи на сензора да изключи дисплея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

call waiting disable
#43#

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичайно поведение свързано с неизгаснал по време на разговор дисплей(незадействан датчик за близост), при мен се получава когато притисна телефона с рамо към ухото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има протектор, но е изрязан, там където е сензора за близост (който сработва от 2-3 см разстояние и то всеки път)... проблемът не е в сензора или о.с. не видях код за забрана на конферентни разговори, ще звъня на оператор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...