Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам проблем във фейсбук с един от приятелите.От доста време забелязах,че ми показва,че знае,кога влизам ,като вляза и той веднага излиза и пак влиза,а ако го няма,вляза ли аз влиза и той.Искам да разбера може ли да ми е направил нещо на профила,тъй като не е възможно,просто да ме следи ,аз влизам постоянно и в различно време?Другият ми въпрос е,ако го няма и искам да видя от профила му,кога е бил на линия,веднага влиза?Смених си паролата и пак продължава същото.Преди да го махна искам да разбера,какво ми е направено на профила.Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, G.I.Ganev написа:

Имам проблем във фейсбук с един от приятелите.От доста време забелязах,че ми показва,че знае,кога влизам ,като вляза и той веднага излиза и пак влиза,а ако го няма,вляза ли аз влиза и той.Искам да разбера може ли да ми е направил нещо на профила,тъй като не е възможно,просто да ме следи ,аз влизам постоянно и в различно време?Другият ми въпрос е,ако го няма и искам да видя от профила му,кога е бил на линия,веднага влиза?Смених си паролата и пак продължава същото.Преди да го махна искам да разбера,какво ми е направено на профила.Благодаря ви!

Нормално е да му показва, кога си на линия. Нали затова ти е във Frend листата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Нормално е да му показва, кога си на линия. Нали затова ти е във Frend листата.

Но той влиза веднага ,като вляза аз,ако го няма и му вляза в профила,да видя дали е влизал след мен,влиза веднага.Това се случва постоянно през деня.Може ли ,ако той не е на линия,нещо да му известява,кога аз влизам?Защото точно това се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, G.I.Ganev написа:

Но той влиза веднага ,като вляза аз,ако го няма и му вляза в профила,да видя дали е влизал след мен,влиза веднага.Това се случва постоянно през деня.Може ли ,ако той не е на линия,нещо да му известява,кога аз влизам?Защото точно това се случва.

Ами ако има телефон ще влезе разбира се. Нещо прави ли ти този твой приятел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,просто искам да разбера,възможно ли е да не е на линия,а да вижда,че аз влизам,за да влезе и той,веднага след мен,и ако съм му проверила профила,разбира ли по някакъв начин,защото идва на линия веднага,ако му вляза в профила?Така става,като,че ли има общо с моя профил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, G.I.Ganev написа:

Не,просто искам да разбера,възможно ли е да не е на линия,а да вижда,че аз влизам,за да влезе и той,веднага след мен,и ако съм му проверила профила,разбира ли по някакъв начин,защото идва на линия веднага,ако му вляза в профила?Така става,като,че ли има общо с моя профил.

Всичко е наред. Стига се филмира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А откъде знаеш, че той не е постоянно на линия и просто по-бавно да му обновява статуса, затова ти се струва, че влиза когато и ти влезеш? Не мога да разбера той ли следи теб или ти него и какъв е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

А откъде знаеш, че той не е постоянно на линия и просто по-бавно да му обновява статуса, затова ти се струва, че влиза когато и ти влезеш? Не мога да разбера той ли следи теб или ти него и какъв е проблема?

Е ти не знаеш ли, че той е личният хакер на Дядо Коледа! Постоянно е на линия и дебне да открадне подаръците във ФБ

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите,аз нямам ФБ.Питах за приятелка,явно не сме много в час с технологийте.Може да затворите темата.

Весела коледа на всички във форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, G.I.Ganev написа:

Благодаря за отговорите,аз нямам ФБ.Питах за приятелка,явно не сме много в час с технологийте.Може да затворите темата.

Весела коледа на всички във форума!

По принцип както е при мен, аз имам профил на компютъра и профил на телефона. Постоянно активни са. Нормално е всеки да ме знае дали съм на линия или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем в фейсбука си защо не съм на линия след като мобилните дани са включени 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото може телефона да ти ограничава данните, да не си се вписал във фейсбук, да не си платил сметката, да нямаш интернет и много други причини. Отивам за боб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Защо този профил не е на линия след като мобилните дани са включени 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз такова нещо още не съм писал?!? И чака боба да видим какво ще каже, след като ти си пишеш каквото ти падне....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...