Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, микровълновата е samsung GE87. Наскоро почна да дава проблем, когато я включа да загрява, след не повече от 2, максимум 3 секунди тя се изключва. Незнам защо, ако може да ми отговорите или да ме посъветвате какво да направя ще бъда много благодарен, Благодаря Предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Валентин98 написа:

Здравейте, микровълновата е samsung GE87. Наскоро почна да дава проблем, когато я включа да загрява, след не повече от 2, максимум 3 секунди тя се изключва. Незнам защо, ако може да ми отговорите или да ме посъветвате какво да направя ще бъда много благодарен, Благодаря Предварително!

Здравей, Валентин,

Ще може ли да пробвате да включите микровълновата, но с отворена врата. Можете и да почистете самата машина. Също така, може да има дефектна врата, контролния панел където са бутоните, дефектен вентилатор или някой трансформатор дава на късо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте! Ще използвам темата да попитам за нашата микровълнова Taurus. Тя пък тази сутрин си стартита звуковата индикация и таймера съвсем сама и то няколко пъти. Чувайки звука, мислех, че детето е станало, но "мякането" зачести и отидох в кухнята да проверя какво става. Гледам няма никой, а тя си "мяка" и на дисплея зададено време ... мх, натискам бутона стоп, появява се часа и аз бегом да се стягам за работа. Няма минута и пак същото. Връщам се в кухнята и изключвам от контакта. Малко ми стана зловещо, но знам, че има логично обяснение. За сервиз даже и не мисля, за 10 годишна техника. Въпроса е аз, ако мога нещо да направя, най-малко да обезопася дома си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

""Въпроса е аз, ако мога нещо да направя, най-малко да обезопася дома си!""

Каке, правилно мислиш бе. Това е по важно от всичко останало. Микровълнови, под път и над път.Дали е за 80 или 150 е без значение, когато можеш да си спинкаш и...спокойно. И аз така ще действам, като теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, Колев60 написа:

можеш да си спинкаш и...спокойно.

Именно. Тя довечера, като я включа пак ще тръгне и ще си бачка нормално до следващия път, ама следващия път може и да не съм си у дома. И те това е въпроса, какви щети може да причини, от това самоволно стартиране? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Meri Meri написа:

Именно. Тя довечера, като я включа пак ще тръгне и ще си бачка нормално до следващия път, ама следващия път може и да не съм си у дома. И те това е въпроса, какви щети може да причини, от това самоволно стартиране? 

Има неща които може да се направят, но не е оправдана инвестицията, а пък сама няма и да се справиш. Хвърляй я и си купи нова. Щом се включва значи нагрява, сама се сещаш какви щети може да наенсе ако не се изключи например цял ден докато не си вкъщи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, FusE написа:

Хвърляй я и си купи нова

Да, така ще направя. Макар, че тази е като нова, толкова рядко се ползва. До тогава ще я включвам само при необходимост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...