Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Желаете ли бутоните докладвай да бъдат премахнати ?  

30 гласували потребители

Тази анкета е затворена за нови гласувания
  1. 1. Желаете ли бутоните докладвай да бъдат премахнати ?

Препоръчан отговор

току-що, AAUUXX написа:

Разбира се че е така, но без правила изпадаме в анархия. 

Правилата са за да се възпират хора взели се много на сериозно, невъзпитаните и т.н. На другите не им е нужно да четът правилникът! Но има индивиди които разбират само и единствено от силови средства...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а защо смятате че ако няма банове за псуване , всички ще почнат да псуват.Псува ли ви се ? Ако подтискаш нещо то така или иначе ще избие по един или друг начин.
Такова е и мнението на клиничната психология

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Milkydead написа:

а защо смятате че ако няма банове за псуване , всички ще почнат да псуват.Псува ли ви се ? Ако подтискаш нещо то така или иначе ще избие по един или друг начин.

Съдят по себе си.

ПП. Скоро бабункелата ще заключи и тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Правилата са за да се възпират хора взели се много на сериозно, невъзпитаните и т.н. На другите не им е нужно да четът правилникът! Но има индивиди които разбират само и единствено от силови средства...

Още не разбирам толкова ли е трудно за някой да са възпитани и да се държат нормално с останалите във форума, а защо не и извън него? Правилата няма да възпитат никой който е невъзпитан, но ще го ограничат в простотията му тук. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ьрмалоу написа:

Скоро бабункелата ще заключи и тази тема.

Ако продължаваш със спама -да. И ми научи името?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочее, бих махнал и "лайк"-овете.

преди 3 минути, barbuncela написа:

Ако продължаваш със спама -да. И ми научи името?

Варвара?

Искаш ли да те докснем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AAUUXX написа:

Още не разбирам толкова ли е трудно за някой да са възпитани и да се държат нормално с останалите във форума, а защо не и извън него? Правилата няма да възпитат никой който е невъзпитан, но ще го ограничат в простотията му тук. 

:offtopic_s:Така е. Възпитанието започва от родителите... "Крушата не пада по-далече от дървото!" :offtopic_s:Хайде да не спамим?

преди 4 минути, Ьрмалоу написа:

Варвара?

Да! Барбара, не Варвара! А никът ми е барбунчела!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ьрмалоу написа:

Съдят по себе си.

ПП. Скоро ... ще заключи и тази тема.

преди 3 часа, Ьрмалоу написа:

Забелязвам, че клавиатурите на ....  имат един и същи дефект – вместо точка (.) дават възклицателен знак (!). Оправете си клавиатурите

П.П.. При теб също е дефект.

https://en.wikipedia.org/wiki/Postscript

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.12.2019 г. в 17:57, barbuncela написа:

.. А никът ми е барбунчела!

На италиански - да. На английски - барбънсийла! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, JKirilov написа:

барбънсийла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, JKirilov написа:

На италиански - да. На английски - барбънсийла! ;)

Малко ме интересува как е на английски! Аз съм италианка по баща, и говоря италиански.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.12.2019 г. в 9:43, Белгиеца написа:

Еми няма да има точно никакво значение дали сте прав(а) , ако мъжкараната не понася някой да ѝ противоречи, тогава идва женчото Тати да ви банне. Ха ха ха ... 

:lol6:

на 30.12.2019 г. в 10:19, Hristo52 написа:

Ами явно и ти смяташ, че форума е твоя собственост! Отиди при работодателя ти и му кажи, ей, знаеш ли колко работи в твоето предприятие не ми харесват! Я да оправиш веднага , това, това, това!

Всеки гледа от собствената си камбанария. Да речем, че аз съм собственик на басейн и ако на входа се появят хора, които не харесвам и им кажа: - "Вие не ми харесвате като физиономии, много сте мургави и ще ми замърсите водата, така че се махайте от собствеността ми!" Как мислиш? Дали няма веднага да ме осъдят за дискриминация и подбуждане на расова или етническа омраза, да не говорим и по полов признак, че там водата ще се замърси с гъбични или други зарази? Могат да ми отговорят от всеизвестните НПО-та, като подчертаят дебело: - " Това е проява на дискриминация и нетолерантност към малцинствата, и ако ти не беше направил този басейн ползвайки територията на държавата, то тогава друг щеше да го направи без да налага ограничения и дискриминация към посетителите!" .............След като форумът е нечий, то тогава собственикът му би трябвало да уважава мненията на всички. Друг е въпросът, какви правила и ограничения е наложил и дали са еднакво прилагани за всички потребители!

на 30.12.2019 г. в 17:44, barbuncela написа:

Правилата са за да се възпират хора взели се много на сериозно, невъзпитаните и т.н. На другите не им е нужно да чет(ъ)т правилникът! Но има индивиди които разбират само и единствено от силови средства...

Права си, учила си италианска граматика!:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, herkules2 написа:

След като форумът е нечий, то тогава собственикът му би трябвало да уважава мненията на всички.

За това и има подфорум за предложения. Даваш си мнението,  а решението си е на собственика.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се сложи още един "бутон" за Докладване директно до:ДАНС, Комисия по дискриминация, Мюфтията, Патриарха, Вл.Путин, ДикТръмп...и така от едно падащо панелче си избираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех върви ли революцията? Радвайте се че няма бутон докладвай на ДАНС че тогава половината форум ще гние у затвора

преди 2 часа, Maleficient написа:

Аз предлагам да се сложи още един "бутон" за Докладване директно до:ДАНС, Комисия по дискриминация, Мюфтията, Патриарха, Вл.Путин, ДикТръмп...и така от едно падащо панелче си избираш.

Забравила си арменския  поп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трабва да сложат  бутон за данс в темата за онлайн тв .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На практика от докладите няма никаква полза - тука си има всеизвестни тролски профили още от времето на динозаврите, които си вилнеят съвсем необезпокоявано, въпреки стотиците докладни, че и теми няколко пъти се отваряха за тях, и т.н., тъй че ...... какъв смисъл от тази опция?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...