Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

grizly

Смартфон Blackview E7S - липсва баланс на бялото в настройки на камера

Препоръчан отговор

Здравейте, един от подаръците които получих от дядо коледа е смартфон Blackview E7S.

Някой да има и използва този смартфон?

Виждам че никъде в настройките на камерата няма опция за коригиране баланс на бялото. За първи път попадам на смартфон без тази опция. Скрита ли е някъде и просто аз не я виждам или е премахната или не е добавена просто?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със плъзгане по екрана от ляво на дясно или обратното, не излизат ли допълнителни опции.

Разгледайте и упътването на телефона.

Ако няма тази опция, инсталирай друго приложeние за камерата например

Open Camera.

Но не очаквай чудеса от телефона, защото си бюджетен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, с плъзгане излизат допълнителни опции, но тази както и наситеност на цвят не ги виждам изобщо, все съм виждал простотия но тази е върха на сладоледа направо...:no-no: Поне и без камера да го бяха оставили пък да си го блъскат в простите тикви тогава...:angry:

Упътване за сега не откривам изобщо.

Колкото и да е бюджетен, един обикновен телефон и най-евтиния ги има тези опции а този определено не е от най-евтините като гледам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друго приложение за камера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://bbs.blackview.hk/viewtopic.php?t=345515#p620574

Това е неподдържан вече продукт:
http://www.blackview.hk/discontinue/
http://www.blackview.hk/blackview-164/

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sliderum, би ли споделил в кой сайт го намери това или линк от който мога да си го сваля, искам да си го преведа и да го разгледам цялото подробно.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, grizly написа:

sliderum, би ли споделил в кой сайт го намери това или линк от който мога да си го сваля, искам да си го преведа и да го разгледам цялото подробно.

Благодаря.

https://fccid.io/2AKLPE7S/User-Manual/User-Manual-3378471.pdf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, но аз никъде не го виждам това set gps location info, къде да го търся?

В настройки на камера го няма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, grizly написа:

Не е само то, изброено е само първо в опциите, които подлежат за настройка. Като пуснеш камерата и дръпнеш надолу най-горният ред с иконки(статус лентата) за да го разшириш, вероятно там е бутона за влизане в пълните настройки за камерата(зъбчатото колелце) и останалите(включително и баланса на бялото) които се показват след като го натиснеш. Само предполагам, не съм го ползувал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, grizly написа:

преди 14 часа, halek написа:

str.49

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, sliderum написа:

Не е само то, изброено е само първо в опциите, които подлежат за настройка. Като пуснеш камерата и дръпнеш надолу най-горният ред с иконки(статус лентата) за да го разшириш, вероятно там е бутона за влизане в пълните настройки за камерата(зъбчатото колелце) и останалите(включително и баланса на бялото) които се показват след като го натиснеш. Само предполагам, не съм го ползувал.

Значи като пусна камерата, не мога да дръпна надолу или накъдето и да било, опитах да дръпна на всички посоки но не се случва нищо просто.

А като натисна върху зъбното колело за настройки на камерата, ми изизат тези опции:

преди 3 часа, DarkEdge написа:

str.49

Имах в предвид че в самия телефон в настройките му не можах да открия set gps location info изобщо, иначе в упътването ги открих.

IMG_20200101_161559.jpg

IMG_20200101_161639_resized.jpg

IMG_20200101_161802_resized.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че който е превеждал менюто на български, страшно го е оцапал. Защо не превключиш на английски? Може там нещата да са както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я плъзни настрани долу където са "pano photo video" дали няма да излезе някоя pro версия на камерата и там да са скрити тези настройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Превключих на английски и веднага се появи set gps location info, активирах го но дори и след активирането му пак не се появи въпросната опция, появи се само anti flicker и нищо друго.

А иначе плъзнах долу дето са pano photo video но не излиза нито pro версия на камерата нито каквото и да било друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...