Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Каналът ми в Ютуб отговаря на условията за персонализиран линк /URL адрес/. НО... когато искам да създам такъв, не ми дава аз да го напиша /както беше преди/, а ми предлага няколко варианта и само от тях мога да избера.

Как да създам собствен персонализиран линк?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

https://support.google.com/youtube/answer/2657968?hl=bg
Не можеш да пишеш каквоо ти скимне. Можеш да избереш САМО от одобренити

Цитат
  1. В полето „Получаване на персонализиран URL адрес“ ще видите персонализирания или съответно персонализираните URL адреси, които са одобрени за вас. Не можете да променяте частта в сивото поле, но може да се наложи да добавите букви или цифри, за да направите URL адреса уникален за вас.
  2. Прочетете внимателно и се уверете, че разбирате Общите условия за персонализирани URL адреси. Изберете квадратчето, за да ги приемете, след което кликнете върху Промяна на URL адреса.
  3. След одобряването на персонализиран URL адрес не можете да заявявате промяната му. Преди да кликнете върху Потвърждаване на избора, трябва да сте сигурни, че сте избрали желания URL адрес.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го видях, но не ми харесват "одобрените". Преди можеше да се пише каквото си искам. Има ли някакъв начин да напиша какъвто аз искам адрес или трябва да се съобразявам с това, което ми предлага Тубата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Наресва или не - политиката на Google се е промеила и затова е така. Или ползваш както си е, или се отказваш.

Цитат

There are new eligibility requirements. See here: Google Doc on Channel custom URL

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошо, лошо, лошо... Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ozic написа:

Това го видях, но не ми харесват "одобрените". Преди можеше да се пише каквото си искам. Има ли някакъв начин да напиша какъвто аз искам адрес или трябва да се съобразявам с това, което ми предлага Тубата?

Е що не искате да мислите?

Как гугъл/ютуб формира/избира имена които са подходящи според техния алгоритъм? На базата на имто на канала. Значи сменяш си името на канала и получаващ вариант който ти харесва... ...Voilà.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да сменя името на канала?! То все едно да си сменя имената, защото ЕГН-то не ми харесват последните 4 цифри. Нали ако си сменя името името на канала е равносилно на това да изтрия канала...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ozic написа:

Как да сменя името на канала?! То все едно да си сменя имената, защото ЕГН-то не ми харесват последните 4 цифри. Нали ако си сменя името името на канала е равносилно на това да изтрия канала...

Не е равносилно на това да си изтриеш канала, само му сменяш името, другото си остава(абонати, видеа и т.н.).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но се губи смисълът. Как ще ме намират? Все едно канал с име "Майкъл Джордън" да си смени името.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ozic написа:

Да, но се губи смисълът. Как ще ме намират? Все едно канал с име "Майкъл Джордън" да си смени името.

Смисъла е там че ти искаш на канала с име Гошо да му сложиш адрес youtube.com/pesho
Значи кръщаваш си канала така както искаш и получаваш съответните възможности, ама не ти харесва, ами горното упражнение не е възможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...