Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента, четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

преди 6 минути, bornofash написа:

Не знам изобщо за какво става въпрос

Дано не очаквате наистина да кажа нещо

Че ти каза вече нещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, petie1 написа:

?

Възможно ли е въпросителната да символизира действително ченгел, който буквално е за закачане и вадене на отговора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash написа:

Възможно ли е въпросителната да символизира действително ченгел, който буквално е за закачане и вадене на отговора

Я виж как знаеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, petie1 написа:

Че ти каза вече нещо...

Кат ф оня виц

- Ще ми отговорите ли на един въпрос?
- Да.
- Мерси, чао.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, bornofash написа:

Мне, за теб символизира закачането ти на грил 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash написа:

Кат ф оня виц

- Ще ми отговорите ли на един въпрос?
- Да.
- Мерси, чао.

Разбрал си бъзика значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, petie1 написа:

Я виж как знаеш

Такива въпроси задавам, че все едно съм напушен с трева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, bornofash написа:

Такива въпроси задавам, че все едно съм напушен с трева

Но пък отговорите ти са за Алманах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

Това, че юнака не знае как да се аргументира, не значи, че говори пълни глупости... Феминистките не се борят за равнопоставеност... Обличат го в такива думи, но де факто отиват по-далеч...

Борят се и за равнопоставеност. Няма еднозначна дума. Тя, думата е хипероним. Под нея има други думи. Както и думата социализъм. Има различни видове социализъм

Либертарен социализъм, Демократичен социализъм, Пазарен социализъм,Марксизъм, Националсоциализъм[нацизъм],,,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Maleficient написа:

Но пък отговорите ти са за Алманах

Нова планета ли откриха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, bornofash написа:

Нова планета ли откриха

Да си знаеш ако се навърташ около мен и мойто долапче с лакомства, тва ми е охраната E085

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, bornofash написа:

Нова планета ли откриха

Натам отиват нещата като чета темата "За времето такова каквото е" (моя интерпрецая на заглавието) ,чудя се защо не я преместят във Философия. 

Даже трябва да отворят един подраздел Логика. Аристотел, Витгенщайн и Хегел, ако подозираха, че един ден ще има форуми и че ще се пишат / постулират неща като: човек за да е здрав, трябва да работи и да се поти (това ни било завещано от източните религии- умирам от любопитство, коя е китайската или японска дума за "потя-потене")- но ако това, което върши го прави с радост, а не го приема за робски потиснически кървав труд, то тогава, трябва да е радостен, че се поти! - та тези трима хубавци, щяха да се захванат с музика или рисуване, а не да пишат за поколенията някакви тухли, които малцина ще прочетат и предадат, за да сполучи клетото човечество, но по-важното човешкото Съзнание все пак да бележи напредък и еволюиране някакво.

Както и че, ако се доближим до Слънцето ...ох, те тъпня след тъпня...водата щяла по-бързо да се изпарява и да има повече дъждове!!! се едно Слънцето ви е е'на печка и някой го пуска от 5 до 18 и после го изключва...

Ако ми се занимаваше, бих се разходила до Перник и намерила даскалите, които са научили тозимити Франкенщайн епистемологичен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Maleficient написа:

Натам отиват нещата като чета темата "За времето такова каквото е" (моя интерпрецая на заглавието) ,чудя се защо не я преместят във Философия. 

Даже трябва да отворят един подраздел Логика. Аристотел, Витгенщайн и Хегел, ако подозираха, че един ден ще има форуми и че ще се пишат / постулират неща като: човек за да е здрав, трябва да работи и да се поти (това ни било завещано от източните религии- умирам от любопитство, коя е китайската или японска дума за "потя-потене")- но ако това, което върши го прави с радост, а не го приема за робски потиснически кървав труд, то тогава, трябва да е радостен, че се поти! - та тези трима хубавци, щяха да се захванат с музика или рисуване, а не да пишат за поколенията някакви тухли, които малцина ще прочетат и предадат, за да сполучи клетото човечество, но по-важното човешкото Съзнание все пак да бележи напредък и еволюиране някакво.

Както и че, ако се доближим до Слънцето ...ох, те тъпня след тъпня...водата щяла по-бързо да се изпарява и да има повече дъждове!!! се едно Слънцето ви е е'на печка и някой го пуска от 5 до 18 и после го изключва...

Ако ми се занимаваше, бих се разходила до Перник и намерила даскалите, които са научили тозимити Франкенщайн епистемологичен.

Първият философски въпрос е

защо правим пицата кръгла, после я слагаме в картони квадратни, а после я режем с кръгъл инструмент на триъгълници.

Вторият въпрос е

защо светлината НЕ преминава през стените, а радиовълните - да. Светлината е електромагнитна вълна, както и радио вълната. Защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Maleficient написа:

чудя се защо не я преместят във Философия. 

темата е прекалено тъпа за който и да е раздел, но пък всеки може да се включи ако изпитва нужда от душевна мастурбация
начи, пусни в темата някоя глупост и ще видиш как се изхвърлят некои личности
ма мола ти са, разисква се как се чертае шестоъгълник при условие, че това всеки го знае,
а като написах поредния тъпизъм и се фанаха да обясняват, как аджеба се чертае шестоъгълник
голем майтап, ногу смех
:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във въпроса за пицата няма нищо философско, във въпроса за вълните и пропускливостта на материята, също.

Защо, не е достатъчно.

И, на мен не ми е забавно. 

Нещо близко до разочарование е.

Трябва да има "сито" преди регване във форум. Тогава има вероятност потребителите повечко да се стараят и в общуването като цяло, в информираността си, и пускането на теми и писане на мнения.

А така...през просото...който мине се "из...ди", свобода на словото да искаш, лудницата фалира и отвориха врати...

преди 14 минути, acnekt написа:

Първият философски въпрос е

защо правим пицара кръгла, после я слагаме в картони квадратни, а после я режем с кръгъл инструмент на триъгълници.

Вторият въпрос е

защо светлината НЕ преминава през стените, а радиовълните - да. Светлината е електромагнитна вълна, както и радио вълната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

лудницата фалира и отвориха врати..

уф

:lol6::lol6::lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дръндю написа:

темата е прекалено тъпа за който и да е раздел, но пък всеки може да се включи ако изпитва нужда от душевна мастурбация
начи, пусни в темата някоя глупост и ще видиш как се изхвърлят некои личности
ма мола ти са, разисква се как се чертае шестоъгълник при условие, че това всеки го знае,
а като написах поредния тъпизъм и се фанаха да обясняват, как аджеба се чертае шестоъгълник
голем майтап, ногу смех

Добре. Приятно е да се разбере, че във Философията не  се разискват тъпи теми и въпроси, а само остри. 

Възможно ли е, без да искам, да съм се възползвала от Ирония?

Не искам да пускам мнение, за ми обясни МеймарВеликолепни, как "философствам", а не отговарям на умните му контра-въпроси, вероятно, ако реша да му споделя, че съм ромка или пакистанка без българско образование, ще реши да си мие ръцете след като е писал във форума, или направо да наеме скинхедс да ме смачкат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

МеймарВеликолепни

аве от де ти идат на акъля тес изрази сабалян?!!!

спирам се, штот ногу смех, ней на убаво
схващане на лицеви мускули, болки в корема и тънъ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един пример за Американски хумор, след като СЕврейскиЩати забраниха да ходят бременни жени в СЕЩ. Имат право само бременни жени от 39 държави, които им разрешено.  Бременна и бременна не е едно и също. Важното е кой е бременен?

Каква е тая демокрация в тая Америка в тая СЕЩ? 

В една кола стоят афроамериканец и мексиканец. Въпросът е кой кара колата? Отговорът е Полицаят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Уиш... написа:

:rabbit:

1465433610_Webp.net-resizeimage(30).jpg.fea29404b0ba225de91e31c15429eb6a.jpg

Ха! На Бъкиту му пораснале уши!

Браво!

Много е красив...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, darkterminal написа:

Ха! На Бъкиту му пораснале уши!

Браво!

Много е красив...

ней Бъкиту, това е зайзай. не виждаш ли че няма криво оченце?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Уиш..., ноу готин зайзай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...