Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

пилетата могат да летят без чужда помощ ве бекон :jeer:

• Еха 1
  • Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 24,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

3371

• Уиш...

2926

• Maleficient

1942

• darkterminal

1865

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Много поздрави от Ел Пацифико!      

Забелязал ли си че лошите неща се виждат лесно? А за хубавите трябва адски да се внимава и да се вглежда човек за да не ги изтърве.  Скиф фторото писи. Момче е. Още обмислят заглавието му  

Оффф..... Само да оцелея още 8 часа и да се свърши с това нескончаемо дежурство ! От 28 часа съм вече тук , като днес направо поставих рекорд - бях в зоната със скафандъра повече от 6 часа нон-стоп

Публикувани изображения

преди 43 минути, DarkEdge написа:

Капитанът или инджинерът на кораба ще го отнесе

ми, не знам

мисля че е повдигнато обвинение на корабната за непредпазливост иликактотамсеказва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Корабната няма как да знае кой х..чо, присъединен ще си пусне генератора. Това е задължение на тия на кораба неприсъединени да пускат генератор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми хареса края 

<<Така нагиздена, Пепеляшка била заведена при младия принц, който я харесал още повече и след няколко дена се оженил за нея. Пепеляшка била колкото хубава, толкова и добра. Тя настанила двете си сестри в двореца и още същия ден ги омъжила за двама знатни царедворци.>>

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DarkEdge написа:

Корабната няма как да знае кой х..чо, присъединен ще си пусне генератора. Това е задължение на тия на кораба неприсъединени да пускат генератор.

азсъмпас

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, DarkEdge написа:

Виж се .... хм ... то във влаковете в едно помещение има надпис да не се ползва когато влака е на гара, ама ... знае ли чуек гъ му дойде щастието ... ;) 

Та, вина винаги има ... но ... при трудово прочие отношение вече малко по-по друг начин стоят нещата ... вещото лице само констатира неща, а не разсъждава .... ;) 

Се ... де те ... пъ и ти .... ко сакаш от Емми ... :) Тя си е дала стънувиещту към кой ѝ го е поискал ... ;)

Кофти чуек да даде фиръ ... мъ ко се ... някой не е написал някакъв вид процедури по отношение на обслужването ... ;) Кога и как да се правят ... се ...

Та, кой го е отнесъл ... не нам ... не съм чак такъв правист ... ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Pig написа:

Даам, но вие нямате :jeer:

нямаме какво ве пушен свински бут? :jeer: всичко имаме без сланини, нас не ни трябват 🐷

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, acnekt написа:

Не ми хареса края 

<<Така нагиздена, Пепеляшка била заведена при младия принц, който я харесал още повече и след няколко дена се оженил за нея. Пепеляшка била колкото хубава, толкова и добра. Тя настанила двете си сестри в двореца и още същия ден ги омъжила за двама знатни царедворци.>>

Глей се .... навремето един чуек му хрумнала идея как да се разпределят дефочките из едни среди.

После споделил со една мадам тез нещъ и тя направила фирмя за такфиз дефъчки ... тъ да нем тъ пръц некфи странични навлекини дъ се уреждът со кралски усуби ... :) 

Има и един друг истински из Созопол де пък "златотърсачките" ги надушфя сам ... тъ тъй ми .... Ко ли не прафи флюбен принц ... :) 

Къ вица за лисицата и гаргата, ама ъпдейтнът към сегашни временъ ... :)  

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с такъв летящ старт до сега не бях почвала...баси!

Бързо едно ЧРД на Алгор-чо, много здраве, коравост и хубави споделени мигове с любимите хора

happy birthday beyonce GIF

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай .... деду ви отивъ дъ съ прай на ръмщайн ...

Резултат с изображение за „хлапето gif“

Ай малко по-весело .... че дън мъ разберете грешну .... :)

Резултат с изображение за „шрифтове“

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Kieli написа:

нямаме какво ве пушен свински бут? :jeer: всичко имаме без сланини, нас не ни трябват 🐷

Имате само по един чифт криви трипръсти крачета :jeer:

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

ко сакаш от Емми ... :) Тя си е дала стънувиещту към кой ѝ го е поискал ... ;)

а, аз им върнах папките

това не е строеж

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да го поставя и тук, че в онази другата тема... няма смисъл ... а си струва да се види, не толкова за лайкове или запълване на страница :wink12: по това време винаги се чудя да пия ли кафе

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване