Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

преди 1 минута, acnekt написа:

Някои да разбира Диода какво пише?

Ми..хвърлил е око да дрънди тигър някакъв май... или поне е бил хвърлял.. нещо с времената не го разбрах и аз :clown: :biggrin: В минало или сегашно.... нема значка де, то тигъра така сладко се протяга, явно му е харесало... :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Sinbad_ написа:

Ми..хвърлил е око да дрънди тигър някакъв май... или поне е бил хвърлял.. нещшо с времената не го разбрах и аз :clown: :biggrin:

RSA ще го разкодирам по-бързо, отколкото този код на Ценеров Диод.

преди 11 минути, Sinbad_ написа:

Абе не е обидна, жаргонна е...

А иначе идва навярно от село Дръндар, което е било прославено с дрънденето си на всьо и вся дето мърда и носи пола  :D .. мхм..

П.С А втори вариант е че там са обработвали вълна...така де.. кой знае, може да са съчетавали и двете :))

Соколът на българската политика е Дръндарец, почетния председател на ДПС. Всички сме от ДПС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ке ка кажем и по друг начин:

Тъ ... времето от сабахлям едно мокро едо такофа, та с кофа ракия и към ту сибиря .. там до де издирфах къ ... пъ забрафих му имету една медвед, демек мед сестра по болгарска медецинска сестра ил бля баба ... и се любуфах ... мъ някой ме бутна в гьола с водка ли бе или ракия, тъ след като се направих на мотика сам помним че къто веч съ зъвзех на черешата, т.е. от ракията гавръкнах бира, а сега замезвам с вино, за да прогоня туй животно ... някаква срастна мецана ... :) тигрица бе ... или май ... лелей да не съм объркал свора ... :) Ба пъ и я ко ... Дънди прощавай ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Упуфай плафки и плафници ... дъждуфну е и някой

кът вали, обувам ботушите ве

преди 14 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

веч сме нъ черешътъ ... дъ знаеш ... пръцдом пъднъх ф щайгътъ ил тайгътъ ил пля ... слешу мен един тъкъв не токолва или къ бе не касивий медвед, мъ не знам що е на жълту черни раетъ ... ба ... пред менут глед аз само адин белинки такфоз де медвед ил медсестръ ... мъ някой мъ бутнъ ф басейнъ и де се вика не нам ... веч съм на щайгътъ и май тоз друг некрасивия де нещу си играй со мен ... чек фоту тъ да ми каж квай тъз мечкъ ... определено не е мецаната на Дънди или май туй такфоз е цигънска медвед, ъ ...

много рано си я подкарал ве Диманич, ней ли рано за рикия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

много рано си я подкарал ве Диманич, ней ли рано за рикия?

ей! е`но Тенкю не каза, начи! Снощи специално да влизам и да те чъръдосвам...а иначе мрънмяу...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

много рано си я покарал ве Диманич, ней ли рано за рикия?

Тя .... тъкфос ... нещо 300 май бе ... тъ сфърши ... после 2 л. бира ... мъ и тя свърши и намерих се някво вино около кило ... та тъй ... а сетих съ имам скрит запаз от 0.5 литра домашна кайсиева ... тъ до доваречка ... съм си на правилната орбита ... е тъс:

Резултат с изображение за „другата страна на луната gif“

:) 

Я гледай ко пааят децата ...

Пъ за теб ей на избирай:

Грапвай една планета и туй е ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, acnekt написа:

ДПС

Да Пием Сънувайки ли ... нещо не моя ази до де сънувам да пия ... :) Я си знам ... ДС .. демек Де Си .. :) по някога и УБО Управление Банкети Обеди ил НСО Неидентифицирани  Съмнителни Обекти... хм ... там някой ни тайфа един хардуер ... тъ мани издънката ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

:) 

Проследих линка и видях какво са писали, и все едно чета Сергеев

Знаят ѝ и спътниците, и населението, и всичкото... :lol6: Не само че са сигурни в съществуването ѝ

Редактирано от bornofash (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, bornofash написа:

Знаят ѝ и спътниците, и населението, и всичкото... :lol6: Не само че са сигурни в съществуването ѝ

Хм ... тъй де ... off си е оф пак ли трябва да правя планета ... :) 

Де те тез извънземни ... като не нам какви прасета са ве ... хрупат к'во им попадне ... :) и после да им чистиш кочините ... мъ ха ... ке им теглим ножа ази .. и па станат на пържоли ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, bornofash написа:

колко си любознателен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bornofash написа:

Цитат

Системата за управление, принадлежаща на Ебрите, постоянно формираше последователност от събития, водещи до абсолютно поробване на цялата Система от планети.

нещо тея ебреи ми звучат кът евреи
аве знайх си ас за тас конспирация
виш как са нъ завладяли от време оно
нека ся некой отрече при тея факти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойто вино свърши..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Silvering написа:

Мойто вино свърши..

Нема ли наблизо комшии, а?! Цъ ... де ... само едно те не съветвам, т.е. след вино - бира недей ... ;) По-добре ракия ... :) 

преди 12 минути, дръндю написа:

коспирация

хоспистерлизация Дънди ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

хоспистерлизация Дънди ... :) 

нищъ хоспитализация ф лудницата, щот викат че там има луди
пия си редовно хапчетата и слушкам

преди 1 час, acnekt написа:

Соколът на българската политика е Дръндарец, почетния председател на ДПС. Всички сме от ДПС.

ан тъй
дъ живей Движение за Права на Свинете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Maleficient написа:

колко си любознателен...

Стана съвсем случайно

Всяка прилика с любознателни хора е случайна

преди 1 час, Pig написа:

Toва пиле е прекалило A055

Това пиле е заек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, дръндю написа:

нищъ хоспитализация ф лудницата, щот викат че там има луди
пия си редовно хапчетата и слушкам

Виж се ... хм ... там не са опасни лудите, а доктурятъ ... ;) 

Ти си пий хапчетата и всичко ще е ОК ... ;) 

Не си напрягай сърцето ... то е твое .... ;) 

Остял мен ... мен само мозгъ не сръпфа, пръцдом сработфа иж между някфи там дръзнения, мъ иначе сърце къ бивол ... тъ ... не жаля ази мозгъ ... там нещо гръмна ли ... де се фика сработи някъв бушон и веч е на някакво друго захранване моето ... до де сърце ме държи не си напрягъм мозгъ и вси добре ке бъди ... де му се вика карам я през полята де са показват през прозорецъ ... ;) за момента де ... после ке гледам от високо ... малко остана .... :) Чакам едни ръпти да се побликуват в държавен вестник и ке викам Ура ... тъ тъй ми Дънди ...

Пф ... сам един кусур де се вика имам ... ако бях циганин до сега да съм го направил, мъ йок, българин съм и мъ гледат под лупа ... ;) Ко да ти кажа брате циганино ... то тез роми епроми и вси де не са рам памети до де ги подменим со нещо гъвкаво, т.е. да може да ъпдейтва ке ще че да е тъй ... де тес тесногръди ора бе ... ил чуеци ... не ке се научат, че живеем в 21-век и стари номера от предния век не минават ... пф ... мъ живо здраво бате .... я ке орем за двама ... ;) 

Ай ... Наздраве, кой с каквото има под ръка и да я вдигне над чело ... :cheers: днес няма да се чукаме, а ще празнуваме ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, bornofash написа:

Това пиле е заек

А добро утро, видя ли в ко са превръщаш :jeer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пак се разгрухтяло това дебелото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И другото оскубано и трипръсто се появи :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пууу че свиня грух гурх

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...