Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

преди 7 минути, bornofash написа:

Значи все пак не съм толкова... труден

О, аз имах още няколко хипотези, но публикувах само тези, които бяха с повишен процент вероятност на събитие ... ;), за да питаш ...

преди 2 часа, DarkEdge написа:

Тук пак разплискаха млякото

То, за да не се разплисква, се прави на сирене.

Някаква странна асоциация протече шопското я па тоя, я па тая, я па я + с трици маймуни и се получи:

С мляко мишки не се ловят. За бога братя, научете се да правите сирене! Котките ще се налочат, но не ще свършат работа.

Един вид не хранете котките, че трябва да ловуват мишки ... :) 

Ох, мани, мани ... народното творчество ме е превзело разните там мисли и всякакъв вид друг способ за обработване на данни съм зарязал ... :) 

Определено не е от пиенето ... да знаеш, хм ... май от липсата на алкохол в кръвта ми ще да е ... ужас ... :) До де го докарах с Бозата ... цъ, цъ цъ ... Извън джама съм, извън джама съм ... :) Нещо явно съм прихванал от линусчийството ... :) пф ... ба ... опасни ора ... цъ пъ да видиш с ква плазмъ цъкът ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прасе какво пак плюскаш ве

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Kieli написа:

иди да ги поздравиш :lol6:

докато отива да му поправят будилника при часовникара, нали!!! :wub:

Аз това разказвала ли съм ви го? кога в средата на 90-те работех в Театъра на Армията- нали студентка на гардеробчето- някакъв човечец от публиката си оставя кожената чанта, която към средата на постановката, даже по-рано, започвам да чувам как тиктака... викам пожарникари - а, театър на Армията!!!- зам директори, май нямаше полиция, но никой не смее да я отвори тази чанта... и излезе човека много притеснен ни показа, как си взел будилника от поправка :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

humanos-tontos-gifmaniacos.es-7.gif

ОП, ОП дръжте тапата.

Тапа значи запушалка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, bornofash написа:

Синхронизираха ни се циклите

Настъпи времето да станем едно цяло

Мислиш ли :sad-agnes:нали съм споменавала, че съм срамежлива... така че ти решавай стратегически, а аз ще преценя според ...съзвездията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

за да не се разплисква, се прави на

1. Кашкавал и извара
2. Бутер и извара
3. Бутер и казеин
4. Кисело мляко
5. Замразява се шоково

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

Мислиш ли 

само да спомена че орехите вече са почистени и са в буркана....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

Турна ли ги у фризеро?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Турна ли ги у фризеро?

найн

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре затворени и на студено. Иначе рискуваш или ограняване, или мухъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, emmi написа:

споменаването Ви е портоколирано- МисУондърУомън :* и има 80 % вероятност събота и неделя всъщност да е самото събитие, но ако не е проблем по-късно днес ще споделя и ще го решим- аз се оглеждам за шамфъстък...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, DarkEdge написа:

Добре затворени и на студено. Иначе рискуваш или ограняване, или мухъл.

чуек, линията на живота им е адски къса

в понеделник ще станат на баклава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

в понеделник ще станат на баклава

Ти кат каа барган и си помислиф за 3л такоф. То не си струва да са споменава омнийката... 😎

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Maleficient написа:

споменаването Ви е портоколирано- МисУондърУомън :* и има 80 % вероятност събота и неделя всъщност да е самото събитие, но ако не е проблем по-късно днес ще споделя и ще го решим- аз се оглеждам за шамфъстък...

а, аз ще правя базовия модел

никакви шамфастъци

току-що, DarkEdge написа:

Ти кат каа барган и си помислиф за 3л такоф. То не си струва да са споменава омнийката... 😎

не е омнийка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Турна ли ги у фризеро?

Има и друг начин ... заливаш ги с мед (не металъ) :) ... после фкусутия ... хм... моята жена миналата година ги набучи в едни белени сини сливи ... стънъхъ трепач, ъ ... некву сладко де ... лапаш и даже не се налага да рупъж ... хм ... а зеленки тъквиз неугледни со първак пък да не ти кажвум какво нещо е за разтрифкъ ... (разтварят се ...)  

Тъ, ази пък покрай фидънките ... ба уж да до подрежъ ... пъ къ се отплеснах и добрах орехите под ореха, че миналата година бяха заровени ф шумъ и мъ мързеше дъ ги издирвам един по един ... хм ... ветровете понякога помагът ... :)

На дворъ съм, на дворъ съм ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Има и друг начин ... заливаш ги с мед

И после у шараня как? Или в пилешките дроПчета? Или за солено мезе?
По-скоро в сол.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

humanos-tontos-gifmaniacos.es-7.gif

ОП, ОП дръжте тапата.

Тапа значи запушалка.

Ко беше един буй немаше да го изпусне ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<<^^Някои хора разправят за мен, че съм ужасен човек. Но това не е така – аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в един буркан със спирт на бюрото си.^^>>

Стивън Кинг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като каза Кинг може да се насиля за още една негова книга, Гробище за Домашни Любимци не беше лоша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

По-скоро в сол.

Бе не бях се сещал за това ... хм ... то аз ги чукам когато трябва да се влагат. Па и у шърънъ ... се ... то май е в близост до уражая и не се налага да се съхраняват чак толкова ... примерно, тук около вокрук де има два+един ореха и реколтата е толкова, че има доста в излишък ... то раздавам, раздавам, ама все остава да ти кажа и за какво чак толкова да ги съхранявам, като на следващата година пак има, Ъ?! Чукат се преди да се вложат. ;) Пъ ... е ако има "развалени', хм ... тука има и птички и прочие ... от 200 кила колко ще изгният ил мухлясът до другата година, а?! Пъ и знаеш ли как пукат и как огнения дракон съ изпържва до червено къ го захраня с орехи де не стъфат за ядене ... :) е ... първо са живитинките на вън де ... ;) 

Яде се ядката, яде се ядката ... :) пф ... па нещо се отплеснах във философиятъ ... бъ таз моя крива празна кратуна де е поникнала между двете ми ръмена, а не крака ... :) 

п.п. Най-по-най-по ги обичам печено солени ... пъ ти да видиш .... пърфект мезе за уиски, че бъдеми немъ ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, bornofash написа:

Свършва ми кислородът при положение че си имам тунел отгоре

Някой може ли да се сети за какво говоря

подводница?

преди 1 час, _Belial_ написа:

Ко беше един буй немаше да го изпусне ама...

простак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Maleficient написа:

подводница?

И така може да се каже

Тъй като е популярен и изразт „потапям се“

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаахахахаахах не мога :lol6:

86731136_10160188465351840_5600686432575

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До де стигнал фтърнък ... це пъ де ве гъ си :

Цитат

Петък е и всички съседи вече се готвят да разпускат през уикенда - купуват нови бормашини, наточват флексовете, зареждат винтовертите...

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kieli написа:

като каза Кинг може да се насиля за още една негова книга, Гробище за Домашни Любимци не беше лоша

Сега гледаме КоронаВирус на живо. Специално написан от него през 1978 година

https://chitanka.info/book/1290-sblysyk

След авария в свръхсекретна лаборатория е изпуснат смъртоносен вирус и заразата започва да се разпространява като пожар в степта. Властите се опитват с всички средства да прикрият трагедията и не се спират дори пред убийства, но усилията им са напразни.

Въпреки уверенията на самия президент, че няма сериозна опасност, хората разбират жестоката заблуда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...