Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Уиш... написа:

с венци в косите..  

И плам в очите.

Повечето все музи бяха,

докато не остаряха.

пп Навремето,ехе,кога беше. Но пък всичко с времето си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, петъка малеле ... седмица ли бе да го опишеш...

:beer:

П.С Ама мога да се изфукам че бях в казармения район на британските SAS -Special Air Services , 22nd regiment  :) 

Uk-sas.svg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sinbad_ написа:

Ама мога да се изфукам че бях в казармения райион на британските SAS -Special Air Services , 22nd regiment  :) 

Много безстрашни печеливши ще излязат тези.Получи казармено рандеву.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Sinbad_ написа:

П.С Ама мога да се изфукам че бях в казармения район на британските SAS -Special Air Services , 22nd regiment  :) 

вкара викаш малко тръпка в кръвоносната система 

преди 5 минути, :-) написа:

И плам в очите.

Повечето все музи бяха,

докато не остаряха.

аххахаа, егенето било определящо . типично по нашенски.. замириса на шарена сол:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, :-) написа:

Много безстрашни печеливши ще излязат тези.Получи казармено рандеву.

Не съм мерил кой по най с тях, но като бивш военен, и служил 6 години  в Бг спец части, и войн по душа, тръпката я усетих.... Е срешнах само техните чиновници и войници от свързочната им част , но духа се усещаше, униформата, обстановката там,.... друго си е отколкото само да се чете за това... 

преди 5 минути, Уиш... написа:

вкара викаш малко тръпка в кръвоносната система 

..

Малко адреналин и вълнение , мдам :)) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

аххахаа, егенето било определящо . типично по нашенски.. замириса на шарена сол

Е,написах нещо,без много много да мисля и веднага. Музата си е муза-и да увехнат венците,остават косите-цветът не е от значение.Може да  прибираш солта,за да не пресолим манджата:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, :-) написа:

Е,написах нещо,без много много да мисля и веднага. Музата си е муза-и да увехнат венците,остават косите-цветът не е от значение.Може да  прибираш солта,за да не пресолим манджата:D

позоваваш се на петата попрафка и край

без обяснения :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Sinbad_ написа:

Не съм мерил кой по най с тях, но като бивш военен, и служил 6 години  в Бг спец части, и войн по душа, тръпката я усетих...

От това,което си споделял,точно това имах предвид.

преди 1 минута, Уиш... написа:

позоваваш се на петата попрафка и край

Каква е тя? Нея не я знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Мислех си, като стана на възраст да имам внуци, жива и здрава, и още имам желание да пиша в този форум, Защо реално бих го правила? Да давам съвети непоискани на по- млади, да обяснявам колко успяла косвено през децата си съм, колко всъщност самотен/на съм и дори да имам съпруг/а, толко няма защо да си говорят нея/него, отколкото да си пиша с непознати.

Еми тъжно е. И много се надявам един ден да нее така точно..и аз да се чувствам по-малко виновна, че има хора, за които аз нямам и секунда дължимо...

чукай на дърво, плюй ф пазвата и фърли сол зад гърба на един крак, че нищо не се знай..  човек с възрастта .. да не казвам.. добрите примери със свещ да ги търсиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, :-) написа:

От това,което си споделял,точно това имах предвид.

Че не може да се съди по самопризнания само, и за правото на честен съдебен процес ...мхм

П.С Да , ясно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Maleficient написа:

Не само с мисленето а a priori

С повечето си коментари го показваш. И търсиш някакъв отзив...позитивен, съпричастен, като от специалист-психолог, но в един форум хората не са тук, за да се занимават с твоите тревоги. А те са очевадни. Била си потискана като дете, в даскало, никой от родители не се е интересувал какво ти е и защо. Очевадно без баща, за това и мразиш мъжете и т.н. неща, които само ще те огорчат, ако се опитам да предположа в дълбочина.

Но, вземи се стегни и бъди по-адекватна! Независима и самодостатъчна. Откъсни се от минали емоции и заживей твоя си Живот. Без омраза и непоносимост към някой, а единствено с желание вечер преди да заспиш, да си помислиш:...(ти избери какво и как да те"зарежда")

Ти нормална ли си? Нещо да съм те цитирала, да съм ти влизала в пространството?

Давай си анализите на твоите близки същественца , а не непоискани на непознати хора по форуми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, :-) написа:

не е задължително. просто се позоваваш:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mediterranean написа:

Ти нормална ли си? Нещо да съм те цитирала, да съм ти влизала в пространството?

Давай си анализите на твоите близки същественца , а не непоискани на непознати хора по форуми. 

Виж, не започвай с реторични въпроси, преди да ги зададеш на себе си преди това.

Ако си способна и наистина адекватна, помоли най-близкият ти човек, да ти прочете мненията тук от последната година и да ти каже по скалата от 1 до 10 психологически, къде си. После специалист психолог помоли и тогова ми...се отваряй!

За теб е, щото се излагаш и е жалко, понеже може и да ти се помогне, но не и , ако Джиминнката дойде на бял кон.

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Виж!" Егаси тъпото начало на изречение. Всеки уважаващ себе си "умник" ненагледен започва така изречение, когато е раздразнен.

Човек не може да напише две изречения тук без госпожа Ружа да го скастри. Преди бяха корейците, сега нещо друго си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Уиш... написа:

не е задължително. просто се позоваваш:ph34r:

Нещо някакво такова:D

преди 32 минути, Mediterranean написа:

Човек не може да напише две изречения

Пишеш си,с който ти е приятно и толкова. Другото просто го пропускаш.Лесно е.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малиииии...

Сега разбрах защо нямам още отговор! То целта била да се сбиете и да не остане жив чиляк за моренцето! Е, аз ще се топна, независимо какво мислите, пардон - не мислите... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко добро на инсомнианците и до нови срещи:) Чао.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, M.Николов написа:

Това е елементарно бре, Диманич.

И да знаеш не може само на кюфтета, омръзва.

Да де, от време ма време трябва кюфтета с пържени картофи. :) Но, аз по предпочитам мусака. ;) ИЛИ ... Требе си и пържола. :) 

преди 7 часа, Уиш... написа:

ти пък къде заби, ще кажеш,  че ще го правим на чорба  че чак толкос  да го избираме :biggrin:

:) Не нам ... в женски логики не се бъркам ... :) Какво е искала да каже матроната ... си знаете само Вие жените ... ;) Като се прибере на "кирка", ъ?! ;)  

ДУ! Ку

Резултат с изображение за „чаплин gif“

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Maleficient написа:

Мерси, но е самоирония, и всъщност...се чувствам страхотно, защото и ти остана до по-късно, и Уиш кацна и някак ..беше много много приятна нищо че виртуална петък вечер! Почти усетих, че е истинско, някъде на място без сняг и студ...на някой бряг, край огън...и така.

Лека нощ!

Истенко е разбира се! Пък като построя огнището ше ви каня на въртелешка с огнище да си раскаваме страшни работи и да пеем лагерни песни и да броим пръските от огъня

преди 7 часа, Уиш... написа:

много мисли тос човек.. сигурно има тежка  глава :clown:

Мъже.... Те все мислят

преди 7 часа, DarkEdge написа:

Хъ, за мард дават минуз осъм

Въх! Знаих си 

преди 7 часа, :-) написа:

Живял съм го,но сега съм на възраст,в която не е разумно да не се внимава:D А както пишеше набора Реджеп Иведик - '' опасността дебне отвсякъде''.

Начииии, туй с разумното е голяма грешка.  Може да пропуснеш някое цопване в локвата само щото разумно си решил да не трошиш ледената коричка и после да те е яд

преди 7 часа, M.Николов написа:

Живей опасно:D

Ан тъй. Като ще се скача да е в дълбокото

Ще приложиш на практика "ефектът на прашката"?:ohmy:

Охоу! Директно ме запрати пот ьорганчето. 

И ти си права.Има нещо сбъркано:biggrin:

Нищо сбъркано! Так было задумано! Отричаш до последно! 

преди 6 часа, :-) написа:

Е как да спра да мисля ми кажи? То без мисли нищо не става.Ще заприличаме на нещо друго:biggrin: Поне лекичко мисловната дейност трябва да е на ниво:D Ще се постарая по-малко да мисля, защото без мисъл е немислимо.

Начииии... Сикст сенс не е само заглавие на джин. 

преди 5 часа, :-) написа:

И плам в очите.

Повечето все музи бяха,

докато не остаряха.

Ай пак пенционерски песни

преди 5 часа, Sinbad_ написа:

Размаза ли ти се душичката, а? 

Спах като един пън. Сънувах. Но вече го забравих. Вчера изпратих един претел да си ходи у тях си англия и тази нощ ми писал че кацнал в телавив и ми дава мейл с цифри щот не знаел до кога ще има телефон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Въх!

Къ ни тъ домързе да нацитиргаж толко...

преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

кюфтета с пържени картофи

Ни мой ли обратно - картоле с напопържени кифтета?

преди 5 часа, Sinbad_ написа:

честен съдебен процес

честен и съдебен процес в едно изречение - само в приказките/романите/сценариите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DarkEdge написа:

Огледах са

Нама никой

Викам си Ей ся ми сай паднало да са напрая на Дарки

Яко е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Ни нъм ... ази со дислекция ... :) По някога мисълтъ ми е по-бавна от пръстите ... :) Та, чудно ми стъфа, що е тъй ... ба ... кой ли ги движи ... хм ... май не е от рационалната ми дейнуст ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

кой ли ги движи

Явно другото ти АЗъ - унуй в сянка,

преди 11 минути, emmi написа:

Викам си Ей ся ми сай паднало да са напрая на Дарки

Флизаж у роля?
Раздвоение на личнозтъ?
😈

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо съм зациклил ... ба ... от събъхлям си мисли към ту проблемъ с тъч скринъ ... гледъх, после сверкъ со гугле, после пъ гледах, написъх нещо, пъ после го изтрих, пъ пак гледъх, пъ пак сфркъ со гугле и блокаж ... мислим, мислим, но не удевъм как нещо изведнъж разбираш ли ке се случи без външна намесъ ил на фоново ръфнище ... се ... хм ... кой е тоя процес де ще забрани на програма да не ползва даден драйвер ... пъ и де се вика немъм ни 10-къ ни туй нещо дъ човръкнъ, тъ да вид к'ви са срътираните сервизи и и кой нещо не сака да обслужи въпросния драйвер ... ба ... утровну е къ имам идея ко бих направил ази, мъ немам начин да го тествъм преди да дъм некфу решение ...

Емъ е права ... ние мъжете сам може да мислим, а не да свършим някаква ръптъ ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Явно другото ти АЗъ - унуй в сянка,

Флизаж у роля?
Раздвоение на личнозтъ?
😈

Пфффф, раздвоението е за начинаежтите. Ние сме поне пет.!

Днес мисля да се развъртя в куфнята

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...