Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

Рязко ми се доноси тениска с лисица! Някой нещо да предложи? Линк да даде,ако има...

Чувала съм, че било на берекет и гости от Ирландия...Джинджър такива

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 24,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

3371

• Уиш...

2926

• Maleficient

1942

• darkterminal

1865

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Много поздрави от Ел Пацифико!      

Забелязал ли си че лошите неща се виждат лесно? А за хубавите трябва адски да се внимава и да се вглежда човек за да не ги изтърве.  Скиф фторото писи. Момче е. Още обмислят заглавието му  

Оффф..... Само да оцелея още 8 часа и да се свърши с това нескончаемо дежурство ! От 28 часа съм вече тук , като днес направо поставих рекорд - бях в зоната със скафандъра повече от 6 часа нон-стоп

Публикувани изображения

преди 42 минути, bornofash написа:

Не съм само аз сбърканото животно, дето не знае какво е. Този се мисли за хитра лисица.

Ти си гладно и бездомно. Какво повече разсъждаваш, никой освен мен :emoji_natur-11:  не те иска:getout:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уиш... написа:

все такиви ми се падат

печеш филиите и мажеш отгоре  свинска мас:lol6:

..ти почваш, а аз ги допичам...а ако има потребител наблизо ползващ компютър и пишеш във форум, автоматично се самоизключва е и го изчакваме, за да не музагаря лещата...албански, ама последно поколение ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Уиш... написа:

покачва се  когато е забавно да ти кажа

И това е така. Не слушай вехтото какво пише. Не му е пуснато свише и затова му е простено:D

пп Весело на дечурлигата и внимателно с въртележката,за да не се разбие някой лагер. От дядката-чао.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Pig написа:

Ти си гладно и бездомно. Какво повече разсъждаваш, никой освен мен :emoji_natur-11:  не те иска:getout:

Кхъкхъ...предвид за како го искаш, не е на голям кяр от желанието ти...

само отбелязвам...минавайки...търся една лисица иначе

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

..ти почваш, а аз ги допичам...а ако има потребител наблизо ползващ компютър и пишеш във форум, автоматично се самоизключва е и го изчакваме, за да не музагаря лещата...албански, ама последно поколение ;)

никакво изчакване, инсталация сменях преди две години.. колко ме бъзика Симко тогава .

преди 2 минути, :-) написа:

И това е така. Не слушай вехтото какво пише. Не му е пуснато свише и затова му е простено:D

пп Весело на дечурлигата и внимателно с въртележката,за да не се разбие някой лагер. От дядката-чао.

вехто , ама помни  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Maleficient написа:

Рязко ми се доноси тениска с лисица! Някой нещо да предложи? Линк да даде,ако има...

Чувала съм, че било на берекет и гости от Ирландия...Джинджър такива

Той вече ги раздаде. И вчера и неска...Нищо не остана

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Уиш... написа:

а, аз съм либерална.. тя каквот го е стиснала ..шго удуши:biggrin:

ади, ади, чак па стиснала

преди 6 минути, Уиш... написа:

все такиви ми се падат

летим обратно от Рим

минали сме чекинга, всички слагат коланите, виждам Хелън стои невъзмутимо до един поизпотен вече служител който подскача насам-натам. Приближавам се да видя какво става защото го играя майка-хранителница. Човека се щурка да търси някой който да говори френски. питам го на прост английски какво става. Оказва се, че Хелън твърди че говори френски /някога го е учила в пети клас/.  Човека като чува английския ми буквално ми се мята на врата и започва ръкомахайки да обяснява проглема. Оказва се, че Хелъна е помъкнала със себе си буркана с меда, който си бяхме купили за да си пием сутрешните води с мед. А той е повече от колкототам трябва да е разрешеното. И човека е в стрес как да обясни на Хелъна, че с този буркан няма как да бъде пусната в самолета. Е, хванах буркана и го метнах в коша. 

Майтапа е, че Хелън не говори френски. Е, освен комси-комса. но упорито твърди че е френско говоряща и мята на върбата всеки, който е готов да и се върже

• Харесване 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

ади, ади, чак па стиснала

досрамя те , а , :biggrin:

преди 2 минути, emmi написа:

летим обратно от Рим

минали сме чекинга, всички слагат коланите, виждам Хелън стои невъзмутимо до един поизпотен вече служител който подскача насам-натам. Приближавам се да видя какво става защото го играя майка-хранителница. Човека се щурка да търси някой който да говори френски. питам го на прост английски какво става. Оказва се, че Хелън твърди че говори френски /някога го е учила в пети клас/.  Човека като чува английския ми буквално ми се мята на врата и започва ръкомахайки да обяснява проглема. Оказва се, че Хелъна е помъкнала със себе си буркана с меда, който си бяхме купили за да си пием сутрешните води с мед. А той е повече от колкототам трябва да е разрешеното. И човека е в стрес как да обясни на Хелъна, че с този буркан няма как да бъде пусната в самолета. Е, хванах буркана и го метнах в коша. 

Майтапа е, че Хелън не говори френски. Е, освен комси-комса. но упорито твърди че е френско говоряща и мята на върбата всеки, който е готов да и се върже

ето, има по- големи шматки от мен :ph34r: тази история си я прибирам в тефтера.. шонсожмо :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Pig написа:

Гладната ти уста казва „искам“

Но тежкото ти дупе казва „брато, тая работа твоята няма да я бъде“

Редактирано от bornofash (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, bornofash написа:

Гладната ти уста казва „искам те“

Но тежкото ти дупе казва „брато, тая работа твоята няма да я бъде“

Яла та нахрана, мани ги тез философии дължащи се на нередовното ти ядене :jeer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

досрамя те , а , 

ето, има по- големи шматки от мен :ph34r: тази история си я прибирам в тефтера.. шонсожмо :biggrin:

прибирай, прибирай:biggrin:

пътуваме от Беладжио посока Меладжио с ферибота

Същата Хелън. някаква господжа се закачи за нас и нещо започна да и говори. А Хелън съзерцава Комо. Чува че госпожата нещо и говори, обръща леко глава и на чист еталянски се произнася Но парларе италяно сеньора, грацие.  И се обръща обратно да съзерцава Комо. Завеса. Публиката е втрещена.

преди 2 минути, M.Николов написа:

И какво останахте без мед за закуска?:speak:

той беше за Рим, а ние вече се прибирахме обратно. Няма как да помъкнеш буркан мед в самолета

а госпожата беще със зелена филцова шапка с перо на нея

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

Същата Хелън. някаква господжа се закачи за нас и нещо започна да и говори. А Хелън съзерцава Комо. Чува че госпожата нещо и говори, обръща леко глава и на чист еталянски се произнася Но парларе италяно сеньора, грацие.  И се обръща обратно да съзерцава Комо. Завеса. Публиката е втрещена.

хахаа,  от мойта партия ... нокомпренде мучо грасиас :lol6:

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

Тъй тъй, и изпуснахте да се запознаете с някоя графиня или баронеса.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уиш... написа:

хахаа,  от мойта партия ... нокомпренде мучо грасиас :lol6:

голяма забава пада

току-що, M.Николов написа:

Тъй тъй, и изпуснахте да се запознаете с някоя графиня или баронеса.

ми, но парларе италяно:D

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, bornofash написа:

Той вече ги раздаде. И вчера и неска...Нищо не остана

А ти къде бля? И с извадено сърце се Ена тениска можеше да нацвъкаш и да ме зарадваш...за нии-що не може се разчита...само дращите у тоа форум...Абе изпусната работа!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Уиш... написа:

шматките сме тъй :sunglasses: 

Искам, - казва, нещо вдъхновяващо.  - поръчва си коктейл.

- Имате ли нещо безалкохолно?

- Ами, еднид безалкохолен имаме , но той не е в листата - казва келнерката

- Ами, добре. Ще взема една цитронада. Със захар - казва Хелън

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

ми, да беше минала на френски:D

а от къде знам, че твърди че говори френски. Отивам при нея с един приятел испанец. И го запознавам и той започва да и говори на английски. При което тя казва че не говори английски. говорела френски. И той започва да и говори на френски. нещо от сорта как си, какво правиш и Хелън казва "комси-комса".:lol6:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

Искам, - казва, нещо вдъхновяващо.  - поръчва си коктейл.

- Имате ли нещо безалкохолно?

- Ами, еднид безалкохолен имаме , но той не е в листата - казва келнерката

- Ами, добре. Ще взема една цитронада. Със захар - казва Хелън

е чи вдъхновяващо е , можеше да си поръча  една газозада:biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване