Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

• Отговори 24,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

3371

• Уиш...

2926

• Maleficient

1942

• darkterminal

1865

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Много поздрави от Ел Пацифико!      

Забелязал ли си че лошите неща се виждат лесно? А за хубавите трябва адски да се внимава и да се вглежда човек за да не ги изтърве.  Скиф фторото писи. Момче е. Още обмислят заглавието му  

Оффф..... Само да оцелея още 8 часа и да се свърши с това нескончаемо дежурство ! От 28 часа съм вече тук , като днес направо поставих рекорд - бях в зоната със скафандъра повече от 6 часа нон-стоп

Публикувани изображения

Къде това... Тук неска гря ноу прятно слънчице... За мемент си по мислих, че капе и ше вали, пък после се оказа, че кленът се разлиства и капе пресен сок от пъпките, пък ас съм точно изотдоле... Кеф...

• Харесване 1
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен е дъждовно! Наздраве! :beer:

Тъ, ДУ! Ку

Резултат с изображение за „чаплин gif“

Като няма топлина от вън, то ще има от вътре ... :) 

преди 1 час, emmi написа:

Възмутително просто

Зъ мен е елементарно просту ... :) Кермиткен краш ту лет би шоу кантиню ... :) 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Зъ мен е елементарно просту ..

да, ама в събота ще е кално и няма да става за сеитба и садене

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те така се правят палачунки😎:

tumblr_p3ioa3GwML1vnq1cro1_400.gif

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

• Харесване 2
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уиш... написа:

очичките сами се ококориха, сигурно нещо хубово щи се с.учи днес

чакаме значи..................

четвъртък е хубава дума

ако не го избута пак фторника

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ех, как ми замириса на свобода и младост от аватара на Емата
това ме натъжава
кашлам, кихам трътам
ке издам дружината
дрът съм веке
не ставам за войвода

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Уиш... написа:

лекинка, Малеф.. и да сънуваш пуфкави зайчета оттук насетне

трябваше да изчакам двете минути, за да го прочета и да ме "надушат"- а така не помня какво сънувах... само, че като се събудих и отидох да разхождам Акси ни пра яка сгурашица... и ултра премръзнала се прибрах, едва си стоплих лапите и чувам Месинджъра нещо иска...мисля: брех! Не е Безценното- щото е втора смяна, сигурно някоя колежка, че е болна...отварям и една много любима приятелка ми писала: Преди минути една готина мацка с едно готино куче пресече неправилно срещу РедЕпъла :P оказа се, че от цялото ми популяризиране на ходенето ми на фитнес, тя решила също да тръгне...има второ момиченце- Карина- и след раждането нещо има да сваля килца... а е готина спортна натура. Тренирала дълго време тенис на корт... и така, много й се израдвах...

оставям песничка- специално Чухи и Уиш (и котенцето в началото) да гледат внимателно от 1:05 клипчето, когато едно сладко момиченце (очевидно дъщеричка на Анук) хапва и троши..снощи като си говорехте за Наполеон-ците

• Харесване 2
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5ти ден без сладко и гризини и странно, че не ми липсват

само сладоледа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

четох публикация в която казват, че нещо се слага в тия шоколади и чипсове дето кара мозъка да иска още

при толкова хора с афинитет към тия "храни" започвам да го вярвам

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

да, ама в събота ще е кално и няма да става за сеитба и садене

Къ имаш парник, а и де се вика време извън събота и неделя е по-лесно ... ;) И за садене и за сеене ...

Сади се ако имаш разсад. Сеенето е хубаво да се прави фо парнику, ако ли не де викат бабите може и в тенджеру но не под налягане ... :) И со едно найлонче ... къ граждъните ту на терасата, ту нерде вътре ... мъ пъ и ти там пък имаш котки, а те правят белички ... :) 

Тъ ... хм ... май па ще се занимаваш со столове и маси в събтъ и неделя ... на туй ми замиризгфа ... :) 

преди 54 минути, дръндю написа:

не ставам за войвода

За ятак стъфъш ... ;) Ко стънъ ... разбра ли съ со твоя мецъна ил да поръчфаме картофобелячкътъ ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Kieli написа:

четох публикация в която казват, че нещо се слага в тия шоколади и чипсове дето кара мозъка да иска още

В шоколада понякога слагат какао, което съдържа теоброминът, спадащ към ксантини стимулантите.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Kieli написа:

при толкова хора с афинитет към тия "храни" започвам да го вярвам

https://bg.wikipedia.org/wiki/Мононатриев_глутамат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.03.2020 г. в 12:18, FusE написа:

Я, къде се загуби гъбо отрована :D

Хипстъре зает съм на последък 

преди 9 часа, bornofash написа:

Нещо такова

http://sketchtoy.com/69126199

Що не казваш на хората,че могат да си играят с рисунката ти бре-всеки може да си добавя детайли :wub:(малко та украсих)

https://sketchtoy.com/69126328

• Харесване 1
  • Ха-ха 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, emmi написа:

Аз сладко почти ям

почти ? 

Демек - ядеш само орехчета с крем, шоколаводови пудинги, чийзкейкове, бисквитени тортички, скалдка и конфитюри и тем подобни неща, приготвени от теП самата.

иначе друго сладко не ядеш 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Васкo написа:

Що не казваш на хората,че могат да си играят с рисунката ти бре-всеки може да си добавя детайли :wub:(малко та украсих)

https://sketchtoy.com/69126328

Рус дявол :lol6:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Trichocephalus написа:

и тем подобни неща, приготвени от теП самата.

иначе друго сладко не ядеш 

е, да

търсачката на новите уидоуси нещо не мога да и кажа да търси за дума в самите файлове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване