Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

• Отговори 24,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

3371

• Уиш...

2926

• Maleficient

1942

• darkterminal

1865

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Много поздрави от Ел Пацифико!      

Оффф..... Само да оцелея още 8 часа и да се свърши с това нескончаемо дежурство ! От 28 часа съм вече тук , като днес направо поставих рекорд - бях в зоната със скафандъра повече от 6 часа нон-стоп

Забелязал ли си че лошите неща се виждат лесно? А за хубавите трябва адски да се внимава и да се вглежда човек за да не ги изтърве.  Скиф фторото писи. Момче е. Още обмислят заглавието му  

Публикувани изображения

Къде това... Тук неска гря ноу прятно слънчице... За мемент си по мислих, че капе и ше вали, пък после се оказа, че кленът се разлиства и капе пресен сок от пъпките, пък ас съм точно изотдоле... Кеф...

• Харесване 1
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен е дъждовно! Наздраве! :beer:

Тъ, ДУ! Ку

Резултат с изображение за „чаплин gif“

Като няма топлина от вън, то ще има от вътре ... :) 

преди 1 час, emmi написа:

Възмутително просто

Зъ мен е елементарно просту ... :) Кермиткен краш ту лет би шоу кантиню ... :) 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Зъ мен е елементарно просту ..

да, ама в събота ще е кално и няма да става за сеитба и садене

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те така се правят палачунки😎:

tumblr_p3ioa3GwML1vnq1cro1_400.gif

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

• Харесване 2
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уиш... написа:

очичките сами се ококориха, сигурно нещо хубово щи се с.учи днес

чакаме значи..................

четвъртък е хубава дума

ако не го избута пак фторника

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ех, как ми замириса на свобода и младост от аватара на Емата
това ме натъжава
кашлам, кихам трътам
ке издам дружината
дрът съм веке
не ставам за войвода

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Уиш... написа:

лекинка, Малеф.. и да сънуваш пуфкави зайчета оттук насетне

трябваше да изчакам двете минути, за да го прочета и да ме "надушат"- а така не помня какво сънувах... само, че като се събудих и отидох да разхождам Акси ни пра яка сгурашица... и ултра премръзнала се прибрах, едва си стоплих лапите и чувам Месинджъра нещо иска...мисля: брех! Не е Безценното- щото е втора смяна, сигурно някоя колежка, че е болна...отварям и една много любима приятелка ми писала: Преди минути една готина мацка с едно готино куче пресече неправилно срещу РедЕпъла :P оказа се, че от цялото ми популяризиране на ходенето ми на фитнес, тя решила също да тръгне...има второ момиченце- Карина- и след раждането нещо има да сваля килца... а е готина спортна натура. Тренирала дълго време тенис на корт... и така, много й се израдвах...

оставям песничка- специално Чухи и Уиш (и котенцето в началото) да гледат внимателно от 1:05 клипчето, когато едно сладко момиченце (очевидно дъщеричка на Анук) хапва и троши..снощи като си говорехте за Наполеон-ците

• Харесване 2
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5ти ден без сладко и гризини и странно, че не ми липсват

само сладоледа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

четох публикация в която казват, че нещо се слага в тия шоколади и чипсове дето кара мозъка да иска още

при толкова хора с афинитет към тия "храни" започвам да го вярвам

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

да, ама в събота ще е кално и няма да става за сеитба и садене

Къ имаш парник, а и де се вика време извън събота и неделя е по-лесно ... ;) И за садене и за сеене ...

Сади се ако имаш разсад. Сеенето е хубаво да се прави фо парнику, ако ли не де викат бабите може и в тенджеру но не под налягане ... :) И со едно найлонче ... къ граждъните ту на терасата, ту нерде вътре ... мъ пъ и ти там пък имаш котки, а те правят белички ... :) 

Тъ ... хм ... май па ще се занимаваш со столове и маси в събтъ и неделя ... на туй ми замиризгфа ... :) 

преди 54 минути, дръндю написа:

не ставам за войвода

За ятак стъфъш ... ;) Ко стънъ ... разбра ли съ со твоя мецъна ил да поръчфаме картофобелячкътъ ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Kieli написа:

четох публикация в която казват, че нещо се слага в тия шоколади и чипсове дето кара мозъка да иска още

В шоколада понякога слагат какао, което съдържа теоброминът, спадащ към ксантини стимулантите.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Kieli написа:

при толкова хора с афинитет към тия "храни" започвам да го вярвам

https://bg.wikipedia.org/wiki/Мононатриев_глутамат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.03.2020 г. в 12:18, FusE написа:

Я, къде се загуби гъбо отрована :D

Хипстъре зает съм на последък 

преди 9 часа, bornofash написа:

Нещо такова

http://sketchtoy.com/69126199

Що не казваш на хората,че могат да си играят с рисунката ти бре-всеки може да си добавя детайли :wub:(малко та украсих)

https://sketchtoy.com/69126328

• Харесване 1
  • Ха-ха 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, emmi написа:

Аз сладко почти ям

почти ? 

Демек - ядеш само орехчета с крем, шоколаводови пудинги, чийзкейкове, бисквитени тортички, скалдка и конфитюри и тем подобни неща, приготвени от теП самата.

иначе друго сладко не ядеш 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Васкo написа:

Що не казваш на хората,че могат да си играят с рисунката ти бре-всеки може да си добавя детайли :wub:(малко та украсих)

https://sketchtoy.com/69126328

Рус дявол :lol6:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Trichocephalus написа:

и тем подобни неща, приготвени от теП самата.

иначе друго сладко не ядеш 

е, да

търсачката на новите уидоуси нещо не мога да и кажа да търси за дума в самите файлове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване