Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

преди 3 минути, emmi написа:

търсачката на новите уидоуси нещо не мога да и кажа да търси за дума в самите файлове

за име на файл ли става въпрос или дума от текстов документ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 24,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

3371

• Уиш...

2926

• Maleficient

1942

• darkterminal

1865

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Много поздрави от Ел Пацифико!      

Забелязал ли си че лошите неща се виждат лесно? А за хубавите трябва адски да се внимава и да се вглежда човек за да не ги изтърве.  Скиф фторото писи. Момче е. Още обмислят заглавието му  

Оффф..... Само да оцелея още 8 часа и да се свърши с това нескончаемо дежурство ! От 28 часа съм вече тук , като днес направо поставих рекорд - бях в зоната със скафандъра повече от 6 часа нон-стоп

Публикувани изображения

преди 1 минута, дръндю написа:

за име на файл ли става въпрос или дума от текстов документ?

дума в текст

ХР-то имаше подробен прозорец

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Васкo написа:

Хипстъре зает съм на последък 

Що не казваш на хората,че могат да си играят с рисунката ти бре-всеки може да си добавя детайли :wub:(малко та украсих)

https://sketchtoy.com/69126328

ехее,ще ми изядете хляба с Борното, ама много сте добри бре,Василе:biggrin:

преди 34 минути, emmi написа:

Аз сладко почти ям

иш как чувек губи представа понякога😅☺️😗

сори за неориентшроните емота,като пиша от тела не знам как  сами ми залепват по пръстите

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

иш как чувек губи представа понякога😅☺️😗

само го готвя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Trichocephalus написа:

почти ? 

Демек - ядеш само орехчета с крем, шоколаводови пудинги, чийзкейкове, бисквитени тортички, скалдка и конфитюри и тем подобни неща, приготвени от теП самата.

иначе друго сладко не ядеш 

и баклава...

Не разбирам хората, които се самоограничават... то в тоа живот, ако не хапнеш шоколадови бисквитки, не пийнеш Джакче или Джеймисънче, за кво живееш?

преди 22 минути, bornofash написа:

Рус дявол :lol6:

то тва не е подпис вече, а някаква емблема-аватар...

кво нещо е- как различно те виждат хората...

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

оставям песничка- специално Чухи и Уиш (и котенцето в началото) да гледат внимателно от 1:05 клипчето, когато едно сладко момиченце (очевидно дъщеричка на Анук) хапва и троши..снощи като си говорехте за Наполеон-ците

обичам  когато се случват красиви асоциации..затова днес кодовата дума ще е трохички. и ще е тихо,  и черно бяло като в клипа. донякъде в унисон с тъжните ми сънища, само в квадратчето с мили спомени внимателно ще добавам цвят. 

преди 13 минути, emmi написа:

само го готвя

ти не си човек🦸‍♀️

• Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Maleficient написа:

и баклава...

Не разбирам хората, които се самоограничават... то в тоа живот, ако не хапнеш шоколадови бисквитки, не пийнеш Джакче или Джеймисънче, за кво живееш?

не ги разбираш,защото не ти се е налагало, Малеф. 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чухи може малко да ми се обиди, но ...не знам защо въпреки че е леко зловещо, е и забавно...и поучително, да се пази от мило-изглеждащи дечица-момиченца...

как да скрия закачен файл- иначе знам за обграждането със спойлер

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уиш... написа:

не ги разбираш,защото не ти се е налагало, Малеф. 

е то не е ли аз да си го наложа? В смисъл, освен ако не съм болна и по някакъв начин нямам здравословни проблеми, не виждам защо трябва да се самоограничавам от удовоствието да си хапвам сладко, с мярка.

Дори детето ми като беше малко, много от майките около мен ограничаваха техните деца и дълго не има даваха шоколад, а аз малко по малко си му давах спокойно. После нито се е пристрастил, нито по някакъв начин го предпочита. Дори е имало случаи, когато съм му давала/подарявала, но той не се е радвал като на нещо уау...

преди 3 минути, Уиш... написа:

Защо имам някакъв спомен ,че тази картина сме я коментирали.. сякаш доста дебати отнесе...

извинявам се, ако е така... далеч съм от мисълта да досаждам или да повтарям някакъв акцент- лично аз, за първи път я виждам и не съм участвала в коментирането.

Айде приятно ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

Чухи може малко да ми се обиди, но ...

Вчера Диод искаше да ги пече на керемиди и не се обидих, сега ли ще се обидя :lol6:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Kieli написа:

Живко дали бърка в някой компютър в момента? :rolleyes:

дефинирай "компютър"

току-що, bornofash написа:

Вчера Диод искаше да ги пече на керемиди и не се обидих, сега ли ще се обидя :lol6:

оф!!! Защо не оцени...ЗА-Грижеността ми!!! да се пазиш от малки невинноизглеждащи момиченца...

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

дефинирай "компютър"

едно такова..бе магнетофон :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или както казваше любимият ми Самюел Клемънс :

“Жалко, че светът трябва да се отказва от толкова много хубави неща само защото били нездравословни. Аз лично се съмнявам, че създателят може да ни е дал някое подкрепително, което, използувано с мярка, да е нездравословно. Изключение правят само микробите. И все пак има хора, които упорито се лишават от редица неща - били те за ядене, пиене или пушене, - спечелили си по един или друг начин съмнително име. В името на здравето тези хора се отказват от какво ли не. И им остава едно голо здраве. Необяснима работа! Все едно да дадеш цялото си състояние за някоя крава, която вече не пуска мляко.”

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Kieli написа:

едно такова..бе магнетофон :angry:

не го знам. Щом не е печката ми... някой да ми я повреди, значи сичко е точно

.......................

Мъдрост за днес: Мързелът е изкуството да си починеш преди да си се изморил

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Maleficient написа:

кво нещо е- как различно те виждат хората...

Ножа в главата малко ме намуси, но после го изтри и направи драконче, така че няма проблем :biggrin:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, bornofash написа:

Рус дявол :lol6:

преди 4 минути, Уиш... написа:

ехее,ще ми изядете хляба с Борното, ама много сте добри бре,Василе:biggrin:

много е яко с тоя скеч-пад:biggrin: в друг форум съм виждал как се забавляват-един пуска рисунката и другите като се вклочат става един мармаладд ххаа

нещо такова: Уиш vs Борно

https://sketchtoy.com/69126335

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Trichocephalus написа:

И все пак има хора, които упорито се лишават от редица неща - били те за ядене, пиене или пушене, - спечелили си по един или друг начин съмнително име. В името на здравето тези хора се отказват от какво ли не. И им остава едно голо здраве. Необяснима работа! Все едно да дадеш цялото си състояние за някоя крава, която вече не пуска мляко.”

крайно време беше, медицинско лице да го каже във форум
щот едно е да ти го каже доктор на четири очи, за да не пострада реномето му,
а съвсем друго е да проявиш смелост и доблест, за да го постнеш тука
един голям поклон, Докторе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Maleficient написа:

оф!!! Защо не оцени...ЗА-Грижеността ми!!! да се пазиш от малки невинноизглеждащи момиченца...

Защото е невинно това което правиш

И си момиченце

Пазя се и не ти се доверявам 

• Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bornofash написа:

Защото е невинно това което правиш

И си момиченце

Пазя се и не ти се доверявам 

...сега като си без сърце и не ти пука за на останалите... :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, emmi написа:
преди 43 минути, Уиш... написа:

ти не си човек🦸‍♀️

не съм

комунист?
:lol6:
начи, повня ено време Кирил Маричков пееше по концерти Интернационала, а след "освобождението от комунизма", запя:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Maleficient написа:

извинявам се, ако е така... далеч съм от мисълта да досаждам или да повтарям някакъв акцент- лично аз, за първи път я виждам и не съм участвала в коментирането.

Айде приятно ви.

стига де, верно ли така го прочете.. 

• Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване