Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

току-що, emmi написа:

кумеца ми първо гледа капачките:lol6:

спукваме го от бъзик

то как звучи само:biggrin: иначе що да не, коленете са слабо място на много мъже 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 24,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

3371

• Уиш...

2926

• Maleficient

1942

• darkterminal

1865

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Много поздрави от Ел Пацифико!      

Забелязал ли си че лошите неща се виждат лесно? А за хубавите трябва адски да се внимава и да се вглежда човек за да не ги изтърве.  Скиф фторото писи. Момче е. Още обмислят заглавието му  

Оффф..... Само да оцелея още 8 часа и да се свърши с това нескончаемо дежурство ! От 28 часа съм вече тук , като днес направо поставих рекорд - бях в зоната със скафандъра повече от 6 часа нон-стоп

Публикувани изображения

Едно време играехме с шише на "Шише". Нареждахме се в кръг-моми и момци и завъртахме шишето. Към който се спреше да се върти друг му измисляше задачка. Целувка, сваляне на част от дреха. Сега с тес шишета само за пукница мислят. Деба и алкохолиците.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МИЛИОНИ ХОРА ОТ МЛАДОТО ПОКОЛЕНИЕ НЕ МОГАТ САМИ ДА СМЕНЯТ КРУШКА, ПОКАЗВА ПРОУЧВАНЕ

https://gospodari.com/mobile/милиони-хора-от-младото-поколение-не-могат-сами-да-сменят-крушка-показва-проучване-videom181093.html

Вий можете ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Уиш... написа:

то как звучи само:biggrin: иначе що да не, коленете са слабо място на много мъже 

На мен истенска слабозд са ми ръцете и после очите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

На мен истенска слабозд са ми ръцете и после очите

ама лактите или пръзтите?

преди 13 минути, Уиш... написа:

то как звучи само иначе що да не, коленете са слабо място на много мъже 

майтапа е че на жена му капачките не са правелни:biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, acnekt написа:

МИЛИОНИ ХОРА ОТ МЛАДОТО ПОКОЛЕНИЕ НЕ МОГАТ САМИ ДА СМЕНЯТ КРУШКА, ПОКАЗВА ПРОУЧВАНЕ

https://gospodari.com/mobile/милиони-хора-от-младото-поколение-не-могат-сами-да-сменят-крушка-показва-проучване-videom181093.html

Вий можете ли?

За да смениш крушка, трябва да знаеш само какво представлява резбата

Искат да кажат, че младите не могат да боравят с нищо, което работи с резба ли?

После видях, че във видеото показват някакви без резба. Може да е трудно, ако не знаеш каква крушка имаш.

Редактирано от bornofash (преглед на промените)
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, bornofash написа:

Искат да кажат, че младите не могат да боравят с нищо, което работи с резба ли?

Все още има в употреба крушки не с едно клик да се монтират. ;) 

По мое мнение вложената техника не е на ниво на начина на мислене на младите. ;) 

За това и цялата техника трябва да отиде на скрап и се въведат вече технологиите от двадесет и втори век ... :) 

преди 40 минути, skalata_73 написа:

Целувка, сваляне на част от дреха.

Се ... хм ... тук на село е сезона на котешкото парно ... тъ ... немъ шишетъ и прочие ... :) Напрофо от втатата и у крефату ... :) К'ви тъкфиз някакви ухажвъния и игрички ... ама хаааааа ... се за игри си мислите, а за ръптъ, ъ ... бЪ въ геймърчетътъ ...

:) Тъ тъй Скала ... млядежите съ ил геймъри ил алкахолици, а не пияндетъ ... :) Мъ туй щото женките съ стънъли силния пол ... :) 

Тъ ... нещътъ туа на село са по-прости от колкото в мголямо гръдо и после що граждъните намълефали и имало недостиг на читави такифа ... :) 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1800 лв на месец, може и 2000 в по-добър случай, само ти работиш и си собственика на дюнерджийницата, мисля, че е добре 🤔

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, emmi написа:

ама лактите или пръзтите?

залагам на пръздите :P

преди 38 минути, emmi написа:

майтапа е че на жена му капачките не са правелни:biggrin:

ей го ключъ за палатката :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Уиш... написа:

залагам на пръздите :P

а, аз не съм толкос сигурна :biggrin:

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

и като дойде и като каже раменете . туш

туш и мат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Уиш... написа:

емам един френд дето пръстите на краката са му първото дето гледа в една жена  :lol6:

:( и аз...страшен комплекс ми насади тоа човек... и заобичах чораПките още повече- и между другото в тоа филм Бумеранг с ЕдиМърфи- в контекст, той това гледаше...

аз си харесах кецки пък... само да спре да вали...

https://www.districtshoes.bg/product/converse_obuvki_ctas_hi-N_663712C-basic.html?utm_source=facebook&utm_medium=fb_remarketing&utm_campaign=fb_remarketing&fbclid=IwAR3vryaDnnpGqXJfpWwbnJBD1TYaRe02oqVk1ZugOJ_tacRotIl63dmWGDk#&gid=1&pid=1

кецки.png

преди 2 часа, bornofash написа:

Защото е невинно това което правиш

И си момиченце

Пазя се и не ти се доверявам 

подозирам, че може и Богомолка да ме наричаш, но айде, една глава ти остана (хохо-това колко двусмислено звучи) - след изтръгването на сърцето, така че милостта ми надделява...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

:( и аз...страшен комплекс ми насади тоа човек... и заобичах чораПките още повече- и между другото в тоа филм Бумеранг с ЕдиМърфи- в контекст, той това гледаше...

чупарки само ако са изрязани пръстенцата :P 

преди 1 час, Maleficient написа:

яки са, на гущери змии и лами:biggrin:

глътвам въздух и пак се потапям

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уиш... написа:

що не, номерацията  е ок и за пораснали момиченца

Добре, може да има крак номер 30.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

картинката на усмихнато динозавърче страшно ме влюби...

тихичко прошепвам, че се снабдих с винцето :hush:

има 38 номерче за мааааааалко динозавърче...

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, emmi написа:

кецки ли ще си копуваме?

...и ще се фръцкаме...:girl-minion:трябва да разгледам за роклета на динозавърчета....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

...и ще се фръцкаме...:girl-minion:трябва да разгледам за роклета на динозавърчета....

розафки

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване