Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

А карантината, можело да продължи до есента...:wub:  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Ъъъ, за какво точно щяха да бъдат забучини тез болтове? 

спорет фантазията. ако отежней опстановката и за бесило може :wub:

преди 1 минута, darkterminal написа:

Ха, аз навремето със скок от прозреца, успях да изкъртя прозореца върху кушетката и да приземя саксията с филодендрона, по средата на стъклото на падналото черчеве. Хем бях четири годишен, и дори не знаех какво е синхронно плуване, а скачах за 200 метра бруст...

как можа да го причиниш на горката си майчица, кажи ми.

е тва вече си е класическо избушване на кочината :lol6:как на четири бе, да не си бил на 14?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ша спъ

То се е видяло че съм в зимен сън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

Аз ша спъ

кръстя се

преди 3 минути, Ma_ri написа:

А карантината, можело да продължи до есента...:wub:  

подготвяш ли ни психически?:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уиш... написа:

подготвяш ли ни психически?:D

Правилно вметна "психически" :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, darkterminal написа:

Пружи е идялната гума :) Навремето докторя ползваше някакъв друк галгол, мам не повня вечи, натискаше ли го или го налягаше диванчето... Докторе, презнавай си!

Моите вълни ловят само на 140 мандахерца... Твоите на колко са?

Не мога! Ламерите не си прехапват езисите... Никога! Такава им е породата...

почнах да прескачам през стрланица въртележката, не са добре нещата :rabbit:

преди 1 минута, Ma_ri написа:

Правилно вметна "психически" :biggrin:

чек ме сресирах, с моя грознопис си рекох, уишо пак омаза  :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, то това, не е нищо. Ако знаеш, какво ни чака, тепърва :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ma_ri написа:

А, то това, не е нищо. Ако знаеш, какво ни чака, тепърва :lol6:

друго ако не, корабният дневник   ще остане ценен документ за поколенията ще сме се държали мъшки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма какъв е тоя сняг, дето нахално вали вън? Прибрах си вече ботушите..егати..че и снегорини виждам да летят по булеварда..

Офффф 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Madonna написа:

Ма какъв е тоя сняг, дето нахално вали вън? Прибрах си вече ботушите..егати..че и снегорини виждам да летят по булеварда..

Офффф 

безобразие,  помислих че телефона ми полудява ,че ми показва времето в снежинки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая година съвсем наопаки тръгна....:whiteflag:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази вечер в 23:30 часа ще минават самолети и ще сканират вашите лични данни. Напишете на прозорците с лютеница: "Не разрешавам".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Уиш... написа:

...

как можа да го причиниш на горката си майчица, кажи ми.

...

Ми... Не беше нарочно...

преди 25 минути, Уиш... написа:

...

е тва вече си е класическо избушване на кочината :lol6:как на четири бе, да не си бил на 14?

Ми... Даваха някакво състезание по плуване и ги гледам ас как скачат от кубчетата и почват да плуват и опитах и ас... Качих се на перваза на прозореца... И аха да скоча от там върху пружината на кушетката и черчевето се озова пред мен... Бутнах го да се отмести и аха да скоча и черчевето пак пред мен... Бутнах го по-силно... И след петото бутане, черчевето се оказа на леглото... И тази вина си я поемам... Не трябва ше да го бутам толкова пъти, толкова силно това черчеве... Но остатъка от белята беше супер нечестна, щото не беше под мой контрол... Изведнъж от някъде стана течение, някакви врати се тряснаха на етажа и изведнъж саксията с филодендрона падна от витрината и се засади право, по средата, насред у стъклото... Аз като видях тая работа онемях на перваза... Така ни завари и мама... Аз безмълвен на перваза на призореца, черчевето на леглото, а саксията в стъклото... 

Сега си прецтавям, какво ли шеше да бъде, ако бях гледал синхронно плуване... Или пък ако бех дет викаш не на 4 ми на 14...

преди 6 минути, Madonna написа:

Офффф 

Това е вече безобразие... От друга страна пък ше има вода за пиене и миене по язовирите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, darkterminal написа:

Ми... Не беше нарочно...

Ми... Даваха някакво състезание по плуване и ги гледам ас как скачат от кубчетата и почват да плуват и опитах и ас... Качих се на перваза на прозореца... И аха да скоча от там върху пружината на кушетката и черчевето се озова пред мен... Бутнах го да се отмести и аха да скоча и черчевето пак пред мен... Бутнах го по-силно... И след петото бутане, черчевето се оказа на леглото... И тази вина си я поемам... Не трябва ше да го бутам толкова пъти, толкова силно това черчеве... Но остатъка от белята беше супер нечестна, щото не беше под мой контрол... Изведнъж от някъде стана течение, някакви врати се тряснаха на етажа и изведнъж саксията с филодендрона падна от витрината и се засади право, по средата, насред у стъклото... Аз като видях тая работа онемях на перваза... Така ни завари и мама... Аз безмълвен на перваза на призореца, черчевето на леглото, а саксията в стъклото... 

Сега си прецтавям, какво ли шеше да бъде, ако бях гледал синхронно плуване... Или пък ако бех дет викаш не на 4 ми на 14...

онемя , а :biggrin:    сетих се   брат ми с Фисой как бяха легнали  по корем на перваза на 14 етаж, да се правят на самолети . лява ръка и ляв крак зад борда , майка ми направо се свлече на пътеката пред блока като и се откри гледката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Уиш... написа:

онемя , а :biggrin:    ...

Ама не от срах... А от възмущение... От несправедливостта на цялата тази ситюяция!

преди 9 минути, Уиш... написа:

...сетих се   брат ми с Фисой как бяха легнали  по корем на перваза на 14 етаж, да се правят на самолети . лява ръка и ляв крак зад борда , майка ми направо се свлече на пътеката пред блока като и се откри гледката.

Луди хора... Те така и Тихомир и Тошо бяха седнали да си клатят краката от перваза на прозореца на петия етаж... И се прибира майка им от пазар и аха да им се разкрещи, портиерката я дръпна за ръката и ѝ вика: - Тихо да не ги стреснеш да паднат... - та жената откача, мрежите ше и откъснат ръцете, а те и махат весели отгоре... А един чичак им говори: - Какво седите там, я бързо помогнете на майка си с торбите... - и те набързо се озоваха в стаята, та жената си пое дъх... Ма се осафери бърже де, даже като слезнаха да и помагат, тя се одържа та не ги отупа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

Ама не от срах... А от възмущение... От несправедливостта на цялата тази ситюяция!

вярвам ти, ако бях там щях да потвърдя невинността ти

преди 4 минути, darkterminal написа:

Луди хора... Те така и Тихомир и Тошо бяха седнали да си клатят краката от перваза на прозореца на петия етаж... И се прибира майка им от пазар и аха да им се разкрещи, портиерката я дръпна за ръката и ѝ вика: - Тихо да не ги стреснеш да паднат... - та жената откача, мрежите ше и откъснат ръцете, а те и махат весели отгоре... А един чичак им говори: - Какво седите там, я бързо помогнете на майка си с торбите... - и те набързо се озоваха в стаята, та жената си пое дъх... Ма се осафери бърже де, даже като слезнаха да и помагат, тя се одържа та не ги отупа...

начи това майките за светици трябва да ги имате. аз поне добро дете бяф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Уиш... написа:

вярвам ти, ако бях там щях да потвърдя невинността ти

...

Ти за тфа си сърсето на ланята, шоту знаеш на чия срана да застанеш, бес значение колко е осрана!

преди 4 часа, Уиш... написа:

...

начи това майките за светици трябва да ги имате. аз поне добро дете бяф

Майчици Уишоууу! Майчици... Светците са се унесли у божиите работи, пък майчиците вършат майчинската работа по майчински, с грижа, обич и търпение... Затова и си я обичам моята...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вземат се мерки срещу настъпването на пролетта
да вий честит първоаприлския сняг
Добро утро и много усмивки в снежния ден
вадете от килера шейните, ските и айде на пързалката
без маски не излизайте, да не ви изстине носа и гърлото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук сняк няма

То па кога ли нещо е имало и за нас

Добрютру

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми не батковци никой не съм излъгал още и нямам намерение, ние се лъжем всеки ден :linedance:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, emmi написа:

То па кога ли нещо е имало и за нас

Е, не се жалвай, де! Вятър си имаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Е, не се жалвай, де! Вятър си имаме.

Март го минахми. Ай да видим ся кой виновен за снега и вятъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти, не знаеш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй .
Оцеляхме и тази нощ .
Кой пусна снега навън ?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Док, това са последни дамцки издихания.
Абе, един преател пита:
Такова защитно облекло става ли?
91378876_2801036653348703_1299788332200361984_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=110474&_nc_ohc=wRxhBYOp3oQAX8zK0IA&_nc_ht=scontent-otp1-1.xx&oh=d82b02215de66b50d7a4a6287a1a2423&oe=5EA9ED8B

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...