Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

преди 58 минути, emmi написа:

...

Верно че уонзиту кротко си седи у неразтребения гардироп. Неска ше се издокарам. Макар че посланието когато съм с него е друго а днес имам доста да поработя. 

...

Хохохоооо... Неска Йори ше вилнее ис къщата... Ше има опулени динозаври!

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Големият Джон влиза в любимият си бар "Дъртия Джак" и си поръчва уиски. До него се настанява готина мацка.
- Аз съм Големият Джон и съм каубой! А ти как се казваш, малката? - пита той.
- Сиси! - отвръща мацката. И съм лесбийка!
- Какво е това лесбийка!
- Ами, сутрин като стана, си мисля за жени! През деня си мисля само за жени! Вечер си лягам само с жени! Това е!
- Мама му стара, а аз цял живот се мислех за каубой, пък съм бил лесбийка! 

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, darkterminal написа:

Хохохоооо... Неска Йори ше вилнее ис къщата... Ше има опулени динозаври!

Динозаврите са тренирани. С нищо не могат да бъдат езненадани по отношение на лудичката им майчица

• Ха-ха 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е може ли да заспиш  в мега тъпата поза че да ти изтпърнат и двете ръце:clown:

преди 3 часа, darkterminal написа:

Къдет си торила и копала, там тий дал Господ!

Тия вече сме ги играли, вещипиците му имат уваженьето на Абу Нуфир, защото него го води вярата!

Ко викал дъртото сиганин вретенар на ченгенето? 

- Първа бука - за наука! Втора бука - две вретена! Чак трета бука за сполука!

Мълчъ!

ней честно така,идеш с готовите одговори след два часа, а ний с малките спрескани глави да се мъчим да ги мислим в движение

преди 2 часа, emmi написа:

Е, хвана се!!!! 

било е и по-зле, нали

Василис Мустакис ни примами

• Ха-ха 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Уиш... написа:

Василис Мустакис ни примами

Все такива ще ги натвори той Василикус.... 

Обявявам уонзи-day

IMG_20200405_094653.jpg

• Харесване 2
  • Еха 1
  • Ха-ха 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, emmi написа:

Ти не си ли взе? 

Ацки са удобни

Не... Намирам си оправдания разни само...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Миро Асенов написа:

МЪчи ме един въпрос-

в солетите има ли витамини 

се едно да кажеш, че в месото ни има месо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй .
Оцеляхме и тази нощ , събудихме в прекрасно разположение на тялото и духа. Съответно след закуска не влязохме в интернет , ами се заровихме в пръстта 8d718ca8a745982a34bbb3caa58198dd.jpg

В резултат на тази си дейност след три месеца очакваме да цъфнат 40 гладиоли и 4 огромни лилиума.

Или както е модерно при немскоговорящите колеги : гарденарбайтен. С тази високопарна дума се измъкват от досадни социални сбирки и празнодумства . Няма да забравя преди години , как с моето тяло бяхме във Виена на един курс , и вечерта каним единият професор на вечеря с нас . А той достолепно отказа , мотивът беше именно “гарденарбайтен” , ние българите учудено се споглеждане , а всички немци кимат загрижено и разбиращо с погледи показват колко е важна тази дейност за физическото и психическо състояние на дъртия пръч !
Та днес и аз така :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Олелееее :speak:  Не знам защо, но винаги съм си те представяла,  да поливаш с лейката,  марули и луци :wub:

Марулите и Лука са в другата част на градинката . Едната част е за цветя , другата - за производство . Третата е за билки и подправки - мащерка , маточина , магданоз , мента, босилек , риган , копър и още няколко вида ( имаше розмарин , но го убих без да искам ) . Сега трябва да се ядат активно марулите и Лука , защото на тяхно място ще се въдят краставици и домати ! Разсъдът расте в кутийки от кисело мляко и ще му трябва засаждане в близките седмици !

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Trichocephalus написа:

Марулите и Лука са в другата част на градинката . Едната част е за цветя , другата - за производство . Третата е за билки и подправки - мащерка , маточина , магданоз , мента, босилек , риган , копър и още няколко вида ( имаше розмарин , но го убих без да искам ) . Сега трябва да се ядат активно марулите и Лука , защото на тяхно място ще се въдят краставици и домати ! Разсъдът расте в кутийки от кисело мляко и ще му трябва засаждане в близките седмици !

Ох, олекна ми :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Миро Асенов написа:

МЪчи ме един въпрос-

в солетите има ли витамини 

естествено, че има!! Защо питаш?

но в яйцата Багрянка има селен и витамин Е. Френски смески дават на кокошчиците и ако приемаш минимум по две яйца на ден ше си с мега-имунитет!

Но ти цъкай солетки, за да спестиш за маска и дезифектант?

Добър ви ден, мили мишлета и Йориуонзипременено.

Късничко си легнах аз, нооо това беше изключение и няма се повтаря вече.

Днес ще е поредния скучен ден, на който не знам датата, и деня, само знам, че утре по график съм на работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Maleficient написа:

Йориуонзипременено.

ама ушите ми малко назадзе съм ги заметнала ама карай

така

табличката ми от 1076 позицийки е проверена и засечена

всичко е правелно

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цветница било на 12-ти, но Мишкова е много елегантна ❤️

Чакайте да ви кажа преди малко какво ме разсмя. Имам двама приятели-семейство- Росенчо и Лили. Той е зодия Лъв, тя Водолей. Имат дете, Филип. Росенчо написал статус по случай, че Филип (Пипчо) днес има рожден ден. Отдолу поздравления и коментари естествено. Един от коментарите е на Лили: Значи, на днешния ден първо бях с епидурална упойка, после ме разрязаха през корема, и дори не съм тагната ????- на което Росенчо отговорил: Ами тагни се сама! Толкова ли е трудно? или и сега си под епидурална упойка!

:D

• Харесване 1
  • Ха-ха 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Maleficient написа:

Цветница било на 12-ти, но Мишкова е много елегантна ❤️

карай, ние вече боднахме цветето в бомбето 

преди 4 минути, Maleficient написа:

Чакайте да ви кажа преди малко какво ме разсмя. Имам двама приятели-семейство- Росенчо и Лили. Той е зодия Лъв, тя Водолей. Имат дете, Филип. Росенчо написал статус по случай, че Филип (Пипчо) днес има рожден ден. Отдолу поздравления и коментари естествено. Един от коментарите е на Лили: Значи, на днешния ден първо бях с епидурална упойка, после ме разрязаха през корема, и дори не съм тагната ????- на което Росенчо отговорил: Ами тагни се сама! Толкова ли е трудно? или и сега си под епидурална упойка!

:D

идилия :biggrin:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'ми, снеси инфо за негледалите

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване