Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

Цитат

Не мога да не споделя с вас и този Пълен абсурд!!!🤔

Като цяло, за тоя вирус ми стана ясно, че:

1.Не трябва да излизаш от къщи, но ако е нужно – може.

2.Маските изобщо не помагат, но трябва да ги носиш.

3.Магазините са затворени, но могат да отварят, ако е нужно.

4.В болница не трябва да се ходи, но ако е нужно – може.

5.Този вирус е смъртоносен, но по принцип не е страшен.

6.Ръкавиците не помагат, но са нужни.

7.Всички си стоят вкъщи и всички излизат.

8.В магазините е пълно с храна, но храната в магазините не достига.

9.На децата не действа, но и децата са в зоната на опасност.

10.Оборудването не достига, но оборудването е достатъчно.

11.Има много симптоми за това, че си болен, но можеш да го изкараш и без симптоми.

12.За да не боледувате трябва да тренирате, но във фитнеси, спортни зали, спортни площадки и стадиони – не може.

13.Най-полезни са разходките на слънце и въздух, но навън /особено в парковете/ не може.

14.Дебелите са в рисковата зона, но по-добре да си стоят вкъщи и да ядат нещо.

Ако не сте ги чули тези двойни стандарти, значи изобщо не сте гледали телевизия, слушали радио, чели вестници, както и не сте посещавали социални мрежи !

15. Не може да ходиш на работа, но трябва да работиш.

16. Не получаваш заплата, но трябва да плащаш сметки, все едно получаваш.

17. Не се знае с какво се лекува вируса, но всеки ден има излекувани.

И коментар:

Цитат

И аз да добавя нещо: Здравната система е създадена по принцип да пази здравето на населението. След превръщането на здравеопазването в "Болница" ООД и "Здравна каса" ЕАД, вместо здравеопазването да пази населението, се оказва, че населението трябва да пази здравната система. 1400 и кусур болници се претовариха с 200 и няколко болни... Майтап, Уили, много скъпичък майтап.....

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, skalata_73 написа:

Диоид-е, докъде стигна с...мотиката?

Зъ то тъ момент 4 редъ да го еб кривия двор ... :) Мъ оглъндях, и понее CO-19 + битови тъщи и дедо ... съм къ чакал през зимата ... демек налитъм и на уфци, че прасетътъ ги кремираха завалиите ... :) 

Тъ, за сметкъ на тебе, я добър рибар ... хм ... половинътъ врът стана четвърт ... препрадкъ към ту Дарк, мъ не со вино ... :) а свински врат, да се отбележе ... кокошките ги доя ... :), че трябва балъци да кърмя ... :) а пусто рибите нещо отбиха малките си ... :) някакъв КО-19 големец им взел страха и секнала кърмата ... :) 

Сегъ хапнах, мале празни приказки со никакви мисли и ке полегнем, а къ пак станем ... ке видим дали да кажа стачкъ за днес или ке копна оже един ил два или ба  ... то работата не е като заека, т.е. тъй или иначе съм станал моден мюсюлманит, та и утре е ден ... :) 

Ай на здраве!

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брът;дчедъ, де дири златото на Траките, за да си осиигури охолен живод до де смъртъ го споходи ма пита дали фирусъ до летуту ке изчезни, че требафо да си показвъ новите бански де си купил по интернет над нещата. Я му думам, че ша изчезне, а той не ферфъ ... мъ тугинкъ ша има пък комари и мухи ... тъ не нам още како ке требе да копам ... ба туй копане на биткойти ... :) бит, по бит че китайско ке носим и ке се радвами на али баба и седемте свещи ... :) 

Тъ, на ги едефа ония де си имат бункери ... я си имам Балкан. Има ожле прасетъ, мъ му фикат глегани ... демек все гладни за трюфели ... :) 

ТЪ /// б .. тъ бъ тири ле, тири ла трала, лала ли ма сол ин пасо де добле и мобито финито ин дис ту прас съб тъ нема ръб и на Кенана ... :) 

Гледам тея чужду говорими и си мисля що ни е такфъз превода през чичо со Гугъл нули след него ... :) Ми щото българския язик, язък е со повече преностно значими изречения ... пъ да го научат ве ... ко ма карат мен да уча прафилен ханглийски, ъ ... :) или к'во ... да говоря български со някакъв турски, английски, нидерлънски, немски, швабшки ил китайски акцент нихт цент ту ба ...... :) 

Ку ... :) Алкамарезен ил Аригато ... :) 

На здраве! 

преди 12 минути, _Belial_ написа:

Оппааа, объркале сме темата. :D

Споко ... то тъй или иначе не мислим трезво, тъ нема грижи ... :) 

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, дръндю написа:

не си ве
нъл за туй е темата...за квот си мислиш

Така е, ама заблудените са повече в оная тема.

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, _Belial_ написа:

Mда. Така ми са пада. А разшифровай ся...

Всяо нещо си има причинно-следствена връзка.

Нека започнем со лето господне 2000 ил 2001 гадинки след бля ...

Научен сътрудник еди коя си степен по специяелност ядрена физика - съкратен. Пропи се. Сещай се ко напрафи жена му, а тя интелигентнЪ, мъ я сърби нещо ...

2010 ... Леяр еди коя си степен фо Кремикофци - съкратен. Пропи се. .... Сещай се ко направи жена му ...

Успоредно с това Мис плей прочие момиче за еди коя си пореднъ година, хванала патлака на чичко паричко - профучава со 260 км./в час покрай един рокаджия който се кефи на мотора карайки с 230 ... - тъ ... отказал се от повече да се качва на мотора ... :) 

Равносметка: Недоволни от CO-19 само де са били шефове в повечко, а не столичани ... :) 

Е Бате ... има и още съвременни басни които мога да сътворя, но нерде авторски права ... :) 

Я затова си обичам народното творчество, а кой разбрал, разбрал ... мъ в днешно време вси някакси научно говорят, а не по човешки, тъ Со чичо Паричко де прилича на Джава му дреми на езика ... :) 

Май някои ора прилагат филма Конан Варварина ... то тъй или иначе нас българите на имат, я за славяни, я за вулгарни, я за хуни ил прочие, тъ веч не знам на какъв език говоря, а кой ша ма разбере ... хм ...ми е през кривия ку ил па, но де се вика знам колко български семейства са разбити за изтеклите 30 години, за сметка на просперитета на определени родове или полове ...

Тук Поповете са без дума ... те завалиите веч не знаят на кой да се молят, за да се запази поне малко българската култура, че от Аннадола ил Китай е задухал новия вятър на промяната.... :) 

Та, бате ... хм ... най-опасния вирус е хартиеното превъплъщение (представяне) на вид труд ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, дръндю написа:

малко чалга за оная тема

Дънди ... се ... веч се хвърчи со звездолети измежду планетите на Слънцето и прочие ... :) 

Загледай се в една реклама по Нешънъл географигъ ... :) Марс е приемлиф ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

малко упражнения ще направя аз, че и без това са ми надули отгоре някъде ИмаджинДраконистите...после ще хапна пилешка пържолка с картофки

:) Животът е прекрасен, Слънцето си пече, птичките пеят... трябва да си купя швепс нар, да не забравя.

Вчера го пробвах това Съмърсби манго и не беше лошо

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

тугинкъ ша има пък комари

Не си ли чел "Комарът моя преател"? По Дунава редовно двойки комари теглят ени, дет карат воодни ски.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkEdge написа:

Не си ли чел "Комарът моя преател"?

Онзи ден си лафа с един мой приятел ... :) Той имаше особено мнение към кърлежите ... :) Покрай тоя CO-19 мнението или по-точно веч особеното му мнение е към паразитите, а не животните ... ;) 

Та, и комара, и мравката и всяка една земна твар са ми приятели и не виждам смисъл да се запознавам с някакви художествени представи за същите ... :) 

Отдаван се оттеглих от активната си възраст ... когато все още имах силни очи за четене, а сега да закачам некфи зъркъли, зъ да се правя на интелигентен ... нещо не ми иде отръки ... :) Иначе имаше едно музикално произведение, но то за пчела ли бе, за муха ли ... но де се вика вече на мен котка ми мърка на уше ... :)  

п.п. Бе аз добре се справям с щъкащите детелини ... орът ми двора ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

ТЪ /// б .. тъ бъ тири ле, тири ла трала, лала ли ма сол ин пасо де добле и мобито финито ин дис ту прас съб тъ нема ръб и на Кенана ... :) 

Аве, бате. Кат си кОпал да не е бликнал някой кладенец с ракия?

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, skalata_73 написа:

Аве, бате. Кат си кОпал да не е бликнал някой кладенец с ракия?

Ей го моя труд ... стънъха само  осем реда ... :) 

rDSC_0265.JPG

п.п. А кладенеца со ракията е ф кадрото ... сложи си зъркели, ако не го видишшш ... :) 

• Харесване 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

rDSC_0265.JPG

Браво бе, пиянка. Ти не копаеш, ами рисуваш по тая земя. Машалла.

Малко цвекета липсват тук-там, за цвят и пъстрота. Ама спор няма, добре се справяш.

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъ, за нездравословни мисли препоръчано от мен пиян ЗаД Ник - упражнения со мотико по неравен терен ... :) тъ да нема нерфи ... :) 

преди 13 минути, skalata_73 написа:

Малко цвекета липсват тук-там, за цвят и пъстрота. Ама спор няма, добре се справяш.

Ми шъ стафам новия Пикаю ил бля к'во бе Ван дъ Гоявъ ... :) мъ ша надминъ и Шакспиръ и Шакира и Джемини ... я ка Еминем сред негри фе бате ... :) 

Цфънката со зад кадро ... ;) Там е губернията на жената ... а мушкатуту ... още му требе време ... :) за да моя и него да припепкам къ се напия ... :) 

Мъ ... се ... чек нещо из алхифа ...

rDSC_0053.png

п.п. Женътъ, Котю от бардака и мушкатуту ... 2017-тъ ако не се лъжа со моя пиянска плиткъ памет ... :) 

Пи Пръц, пи пра пи кръц пи ко пи не пи ле пи ме пи се фо качме ... :) 

Кой копи кой пестъ и проч мандалоту падъ ... :) 

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

за да моя и него да припепкам къ се напия ... :) 

Бате, бате-е-е. Преди малко одих да пИкам. Отивам в банята да са измия-нема вода. Нещо станАло в нащо Ориндж Каункти и нема H2O.

Tуй дека трополеви къде 15 сатя може и да са били други цигани-тес от водното да праят нещо.

Убаво, че имам 2 стека с кенчета бирьочки. Та...пак ке се пие бате.

Наздраве :beer:

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, skalata_73 написа:

Наздраве :beer:

Наздъфе! :beer:

:) Къ каза бира, тъ се сетих за ракията ... и да не ми си случи да не чувам тоалетъ ке мина на зипнато, че нема и кой да чисти ако и тука спре H2O-ту ... :) а не иде няк си да правя конкуренция на котките ... за тях - двора е тоалета ... :) Мам ка ин не са научиха, че малкия сектор е за малки тотета, а голем ср за големи ... :) Цъ ... ба ги разменят си тоалетните тия мои разхайтени котки ... :) 

Ай Наздраве! :cheers:

Меката топлина от глътка домашна кайсиева ракия е друга терца, Охаааа ... ибре ... :) Сам дето я ползвам за малко останалата бира вместо вода ... :) за разред на алкохола ... :) Сиромах чуек жив алкохолик ... меша ги, че пари е давал за бирата ... :) 

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkEdge написа:

Не си ли чел "Комарът моя преател"? По Дунава редовно двойки комари теглят ени, дет карат воодни ски.

сега тръгни доказвай, че има такава книга или разказ :D не пречи да се напише и тепърва де, идеята е супер

Купих си швепс нар, екстра е! 10/10

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Мам ка ин не са научиха, че малкия сектор е за малки тотета, а голем ср за големи ...

Бе ти си баровец. Имаш цял балкан на разположение де да дрискаш.

Ти...имаш ли такава декларация?

arx1586620014o.jpg

пп. КазАха, че до полвин час ке пуснат водата. Начи ше остане бира и за утре.

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

rDSC_0265.JPG

п.п. А кладенеца со ракията е ф кадрото ... сложи си зъркели, ако не го видишшш ... :) 

Сливите нацъфтели, аркадаш. Ша има за ракийка чудесийка ;)

Айде :cheers:

Spoiler

acce47f5e153.jpg

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, skalata_73 написа:

arx1586620014o.jpg

За ко ми е ... да одя де вероятността на зараза е по-голем ли?! :) 

Сега ... со моя регистрация ф София си джиткъм из цяла България без "огнищътъ на зараза" ... :), щото немам основателна причина да флизам фо градо ... :) 

Со прафим позазно как основателно отивам до София, но не флизам вътре ... - носим на гладни близки агнешко ... :) 

Основателната причина е, че нося храна с нетраен характер ... :) 

преди 2 минути, Богатир написа:

Сливите

А те даже прецъфтяха ... това са черешите и крушите ... но не съм класически селянин и карам по граждански саденето на картофи между троленето ... :) 

Наздраве! :cheers: Иначи комшията вечно ме пои со кайсиева ракия .... тепач ... Уискиту дъ ми ръфа марулятъ ... :) 

Моето е: Га пих Синьо Джони не ревах, после зелено .... ех до де обеднях, че вече само на домашна кайсиева и рева, че била по-лоша от троину дистилицираното уиски ... :) 

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване