Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

Браво на Мадончето!!!

Dance Reaction GIF by The .GIFYS

гледам едни различни "палчета" на реакциите, пък новия емоТикон от ФБ! иха, тоталише на вълната на тренда сме! 

Най-готиния форум! Йес!

• Грижа 1
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 24,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

3371

• Уиш...

2926

• Maleficient

1942

• darkterminal

1865

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Много поздрави от Ел Пацифико!      

Забелязал ли си че лошите неща се виждат лесно? А за хубавите трябва адски да се внимава и да се вглежда човек за да не ги изтърве.  Скиф фторото писи. Момче е. Още обмислят заглавието му  

Оффф..... Само да оцелея още 8 часа и да се свърши с това нескончаемо дежурство ! От 28 часа съм вече тук , като днес направо поставих рекорд - бях в зоната със скафандъра повече от 6 часа нон-стоп

Публикувани изображения

преди 8 минути, Madonna написа:

Тъй, вий стискахте ли палци на Мадончето днес, а? Не сте, нали..затова ме пра през цялото време най-гадния дъжд с най-отвратителния вятър.. и пльоках в хиляди локви, то по улиците друго нямаше де..

Как да е, изтичах 13.5 км. за каузата. Времето ми не беше идеално, но пък мога да се похваля, че от 12 човека, с които бяхме във "виртуален" отбор- аз изтичах най-много. И събрахме 108 евро помощ за хората с гръбначни увреждания. Догодина-повече, надявам се.

Сега само се чудя джин ли да пия или вино?

Майският дъжд е благословение, а ти си боец.:*

• Харесване 1
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Madonna написа:

Как да е, изтичах 13.5 км. за каузата

За колко бягаш 10.5 км ?

Да видим дали ме биеш. Като махнат КППтата ако резултата ми е по слаб, печелиш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

За колко бягаш 10.5 км ?

Да видим дали ме биеш. Като махнат КППтата ако резултата ми е по слаб, печелиш

Ще ме счупиш от смях. :biggrin:Аз не изпитвам нужда да се съревновавам с теб или с който и да е, но ок -показвам с доказателства. Съжалявам, че не е точно 10.5 , но предполагам става ясно. Пускам ти рекордa  ми на 5 км и на 10 км.

https://ibb.co/M6vmgSx
https://ibb.co/717zjw4

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Madonna написа:

Ще ме счупиш от смях. :biggrin:Аз не изпитвам нужда да се съревновавам с теб или с който и да е, но ок -показвам с доказателства. Съжалявам, че не е точно 10.5 , но предполагам става ясно. Пускам ти рекордa  ми на 5 км и на 10 км.

https://ibb.co/M6vmgSx
https://ibb.co/717zjw4

Добра си. Мен ме гази някво коби19. Ама неска бягах. Утре ако не ме цепи тиквата мисля да маркирам с колата 5 км и да ги бягам на отиване и връщане. Ако не удругиден. Ако умра, нимой да ме жалите

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Madonna написа:

Сега само се чудя джин ли да пия или вино?

ти не пиеш червено така че джин

• Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Уиш... написа:

Част от ламята се е забавлявала нощес...   блажено ухилен  уишот

Ламята никога не се забавлява по части... Забавлявал ли се е ина глава, начи на сики им е било забавну!

Ллламммм!

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вали

Не че не се помотах с ени преатели по божиченските чукари....  

95491918_10223080665671318_3039663275819139072_o.jpg

• Харесване 5
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, darkterminal написа:

Ламята никога не се забавлява по части... Забавлявал ли се е ина глава, начи на сики им е било забавну!

Ллламммм!

наобратно ли го казах?:P

Лааммм

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Уиш... написа:

наобратно ли го казах?:P

Лааммм

За първи прът ги виждам тес светещите водорасли... Голяма илюминация са на живо... Нема... Нема... И изведнъж стотина метра от вълната започват да блещукат, да примигват, да просветват, да пробляскват... Въртят се, сучат се... И изведнъж wooom.... Всичко светва с ненатрапчивия призрачен цвят на горящ спирт, на чисто небе, на Карибско Море и на изгасваща мълния... Този светещ вал изминава още петдесетина метра и призрачното сияние се превръща в бяла пяна, солени пръски и весел шум от прибоя... А ти седиш, и се чудиш, истина ли е, не е ли, къде изчезнаха подводните заварчици и защо изгаснаха лампите на фееричната сцена... Отърсваш глава и чакаш за следваща порция нощни илюминации под ласките на вечерния бриз...

Красиво е!

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оффф.....

Само да оцелея още 8 часа и да се свърши с това нескончаемо дежурство ! От 28 часа съм вече тук , като днес направо поставих рекорд - бях в зоната със скафандъра повече от 6 часа нон-стоп . Нито съм пушил , нито ял , нито пикал ( без извинение ) ! Един след друг , един след друг . Край нямаха проблемите . Нямате си идея какво облекчение е да се изкъпеш и да си без скафандър , кожата ти да подиша .

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Харесване 7
  • Грижа 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Trichocephalus написа:

Оффф.....

Само да оцелея още 8 часа и да се свърши с това нескончаемо дежурство ! От 28 часа съм вече тук , като днес направо поставих рекорд - бях в зоната със скафандъра повече от 6 часа нон-стоп . Нито съм пушил , нито ял , нито пикал ( без извинение ) ! Един след друг , един след друг . Край нямаха проблемите . Нямате си идея какво облекчение е да се изкъпеш и да си без скафандър , кожата ти да подиша .

Sent from my iPhone using Tapatalk

освен съчувствие, не се сещам как да помогнем :( някаква музичка, кафенце... и дано минат по-бързо :)

трябваше да станеш ...по твой избор ...футболист, примерно :D

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Васкo написа:

Декодирай ти жилетка на 35+ градуса през лятото що трябва да се облича :D 

Жилетка, кожухче без ръкави и задължително от вълна (естествен топлоизолационен материал - климатик за тяло (боди)) си трябва.

Се .... има и изкуствени (модерни) .... но ай ... наречи ме старчок, мърморко и де се вика, не разбирам от иновативни технологии, но си обичам естественото ... к'во, Ъ?!

Да - тя лятната е една, а зимната друга, но тъй, както има летни и зимни гуми за автомобилите, то има и лятна и зимна жилетка.

Принципно, сиромасите карат и през зимата и през лятото с една и съща. ;) 

Нормално, докато се трудиш - я сваляш. Спреш ли, я слагаш - и не позволява да настине, т.е. да хванеш ко-беше ... :) демек лека настинкъ ... :) 

Да, знам, че на младите им е гореща кръвтъ, но трябва поне малко торса и особено кръста и врата да си пазят...

Само да попитам .... колко от младите носят потник под дрехите си, ъ?! И защо се казва потник и не е летен аксесоар боди бля тинкъ или к'во там бе на английски бе понятието на потници и фанелки ... :) 

И тъ: Бабите - те са си такива .... загриженост за младите и особено за внуците ... верно, че мрънкат и до известна степен са досадни, но поне малко младите придобиват добри навици, които след време ще им потрябват, а не ВЕДНАГА, СЕГА ...

Въобще ... хм ... как да ти обясня какво е култура, дисциплина и т.н. вид друга грамотност, а не компютърна ... :) 

п.п. Дрехите не са само фейшън атрибут ... :) Носиите тук в България са едни, в Анадола - други ... в Русия - трети .... в Америка - четвърти .... и т.н. ....

Кратко: Ползвайте дрехите по предназначение, а не да покажете какъв социален статус имате или колко готино изглеждате ... :) 

ДУ Ку ... 

п.п. на п.п. Да напомня на младите една бабина дяволия ... Летните вируси са по-опасни от ко-беше ... :) Не е срамно да хванеш вирус, но има вируси без симптоми и са заразни ... т.е. могат да прескачат от един вид на друг ... СПАЗВАЙТЕ ДИСТАНЦИЯ!!! МИЙТЕ СИ РъЦЕТЕ! Особено след ползване на тоалетна по голяма нужда!!! Не сядайте на тоалетна, ако на нея друг е седнал. - Лесно се прихваща нещо ... :) 

преди 5 часа, Trichocephalus написа:

Нямате си идея какво облекчение е да се изкъпеш и да си без скафандър , кожата ти да подиша .

Дръж се друже! Аз поне имам идея ... Ще се справиш ... Пази се! 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Въобще ... хм ... как да ти обясня какво е култура, дисциплина и т.н. вид друга грамотност, а не компютърна ... :) 

Е па пробвай-може и да възприема нещо.(Не знам какво те кара да мислиш че само с компютри се занимавам)

Добро утро :) 

Развесели ме с тоя ти пост-колко мислиш че съм млад бре Диодеее хах...прехвърлил съм 40-те вече.

Лек ден,на мен ми е време да се паркирам.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване