Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

преди 4 минути, darkterminal написа:

И ас не знам... До Мексико имаше полети от ония дни... Нещо здраво ме дърпа натам...

бе, има вариант, ще фана сокака накрая  с торбичката на рамо и по черните пътища..  само лотката как да дотътря до морето се чудя

.

Ти си добре, нали?

че имам ли право да не съм добре

Ан тей кажи де :)

каз  де  :р

слушам си в тъмното  Паша Христова, чек да те заразя и теби

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, чакай, аз те зарибих по тая песен нали? 

Вечна, както любовтааа...оставаш ти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mediterranean написа:

Чакай, чакай, аз те зарибих по тая песен нали? 

Вечна, както любовтааа...оставаш ти...

обичала е  тази песен,   Една българска роза е била поръчкова,   но всяка песен си има съдба 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Уиш... написа:

Аз лично обичам тази песен на Паша. Уникален глас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Mediterranean написа:

Не, тя каза че някаква сцена, дето уж трябвало да е еротична, била постна.  Затова й дадох да види един талант в тихата еротика.

Добре. Бягай да си играйте. Ама не на улицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, Янтра е любимата й песен на самата Паша Христова.

Аз харесвам и двете с "Остани". Само не мога да разбера защо никога не съм ги чувала по радиата в моето детство и след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Mediterranean написа:

Да, Янтра е любимата й песен на самата Паша Христова.

Аз харесвам и двете с "Остани". Само не мога да разбера защо никога не съм ги чувала по радиата в моето детство и след това.

Защото няма свястна публика и българска. Деян Неделчев го каза същото и затова прави вече такива песни, песни за тази публика - съвременната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bornofash написа:

Добре. Бягай да си играйте. Ама не на улицата.

С кого? С Малеф или с корееца?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Защото няма свястна публика и българска. Деян Неделчев го каза същото и затова прави вече такива песни, песни за тази публика - съвременната.

винаги е имало публика и публика.. подобно  оправдавание  за  компромисите ,които правиш със себе си е жалко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Уиш... написа:

винаги е имало публика и публика.. подобно  оправдавание  за  компромисите ,които правиш със себе си е жалко.

Друго си е да продадеш стоката си на 90 процента, друго си е на 4 процента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Друго си е да продадеш стоката си на 90 процента, друго си е на 4 процента.

както казах, личен избор е.   няколко години  се издържах  на свободна практика, така че са ми ясни до болка нещата... не само на приказки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Уиш... написа:

бе, има вариант, ще фана сокака накрая  с торбичката на рамо и по черните пътища..  само лотката как да дотътря до морето се чудя

...

Наче, като хукне по сикаците човек и става най-цветно! Газ с каручката по некой калд'ръм сокак и почваш да викаш на Емата бойния вик - Омммммм... Такава песен и композитор не мое ти изкомпозира... Дори и самият Симеон Пиронков! Само тря да гледаш да не се наде на некой кьор сокак, че тогава идва ред на гащените езненади!

...

че имам ли право да не съм добре

...

Че то па зависи ли само от теп, че да ми удгуваряж тъй... Нали за тфа те питаме... Мош па да имаш нужда от помощ...

...

каз  де  :р

...

Надув!

...

Паша...  Всеки път се чудя на тези нейните родители що са и лепнали това мъжко име... То е ясно, че е било с добри мисли и с любов, ама на... Предразсъдъци... Инак, песните и са... Не знам как да го кажа... Излишно прочувствени са ми... И много ангажиращи... Може би някога ще ми харесат, но в момента, не ми е до такива зарази...

преди 2 минути, Mediterranean написа:

...

Ми... Не ти знам възрастта, но най-вероятно е имало други звезди за лансиране от родната ни естрада докато си била дете... За това са въртели техните оесни, а не пашините...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

Наче, като хукне по сикаците човек и става най-цветно! Газ с каручката по некой калд'ръм сокак и почваш да викаш на Емата бойния вик - Омммммм... Такава песен и композитор не мое ти изкомпозира... Дори и самият Симеон Пиронков! Само тря да гледаш да не се наде на некой кьор сокак, че тогава идва ред на гащените езненади!

не с е пляшим, ний с гащените изненади сме на ти :D

преди 3 минути, darkterminal написа:

Че то па зависи ли само от теп, че да ми удгуваряж тъй... Нали за тфа те питаме... Мош па да имаш нужда от помощ...

помощ е чужда дума .. за толкова години не се научих  да го ползвам този жокер. от тъпо его ли е , по навик ли е, не знам.. не увира тъс глава и това е

преди 6 минути, darkterminal написа:

Надув!

само полека да няма фъс :р

преди 6 минути, darkterminal написа:

Паша...  Всеки път се чудя на тези нейните родители що са и лепнали това мъжко име... То е ясно, че е било с добри мисли и с любов, ама на... Предразсъдъци... Инак, песните и са... Не знам как да го кажа... Излишно прочувствени са ми... И много ангажиращи... Може би някога ще ми харесат, но в момента, не ми е до такива зарази...

хм,  не би ми хрумнало така да ги определя, но има истина в думите ти... доколко е излишно, не мога да преценя.  

за името- Параскева що да е мъжко име?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв български език извади само. Нищо не разбрах. Пък е македонец. Срамота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, darkterminal написа:

Ми... Не ти знам възрастта, но най-вероятно е имало други звезди за лансиране от родната ни естрада докато си била дете... За това са въртели техните оесни, а не пашините...

Тя се казва Парашкева. 

Няма такова име Паша в България. 

Защо тези песни не се пускат по радиата, а други български, някои от които много тъпи,се въртят от години. Като песните на Д2 примерно. 

Това питам.

Защо тази несправедливост?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@. ...привет,кви ги къдриш бе девойко? :D 

PS:Мноо съм прост-забравих останалите,та здрасти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Васкo написа:

@. ...привет,кви ги къдриш бе девойко? :D 

едни и същи напоследък.  ти какви ги къдриш? нещо да похвалване, за оплакване.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Уиш... написа:

не с е пляшим, ний с гащените изненади сме на ти :D

...

Ха! Ми тогава: - Дай газ Пегас!

...

помощ е чужда дума .. за толкова години не се научих  да го ползвам този жокер. от тъпо его ли е , по навик ли е, не знам.. не увира тъс глава и това е

...

Ми... Ас за тфа питам, ти кат не си даваш жокер, преятелче да га извади от тестето... Па може и да мине...

...

само полека да няма фъс :р

...

Ай ся и ти... Надув без пръц, си е като сватба без музика!

...

хм,  не би ми хрумнало така да ги определя, но има истина в думите ти... доколко е излишно, не мога да преценя.  

...

Е... Ма то е моето виждане... Твоето може и друго да е!

...

за името- Параскева що да е мъжко име?

Подведохте ме! За мен Ваня е мъжко има, галено за Иван... А Паша е галено за Павел... И тоджка!

преди 13 минути, Mediterranean написа:

Тя се казва Парашкева.

...

Не знаех... Всъщност, нищо не знам за нея...

...

Няма такова име Паша в България. 

...

То и Ваня няма, ама ония пееха за "... О Ваня, о Ваня ..."... После обясняваха, че Ваня е моче и е руснак!

...

Защо тези песни не се пускат по радиата, а други български, някои от които много тъпи,се въртят от години. Като песните на Д2 примерно. 

Това питам.

Защо тази несправедливост?

Ми... Продават се по-добре... И за това ги въртят... За тях си е много справедливо...

преди 6 минути, Васкo написа:

...

PS:Мноо съм прост-забравих останалите,та здрасти

Не се надувай и ти ся! Не си чак толкус прозд!

Драсти Васечкин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

едни и същи напоследък.  ти какви ги къдриш? нещо да похвалване, за оплакване.. 

Ти и "едни и същи"...малко много разминаване се получава :)  

Добре сме Уишка,ама много учене ми се стовари последните дни,та времето ми пред компютъра е заето предимно с уроци-ама викам чай да дам малко лабаво,че ше изперкам инак :D ... и ей ме на,увъртях се насам

преди 5 минути, darkterminal написа:

Не се надувай и ти ся! Не си чак толкус прозд!

Драсти Васечкин!

Привет Дарки :) 

Няма те питам как си,понеже виждайки снимания плаж се предполага че си екстра... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Васкo написа:

...

Привет Дарки :) 

Няма те питам как си,понеже виждайки снимания плаж се предполага че си екстра... 

Почивка съм Васе тия дни... Та реших да се расодя около морето... Там винаги е хубаво... Дори когато е мъгливо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много жени, които се казват Ваня. В България това е женско име, не знам как се е популяризирало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, darkterminal написа:

Ха! Ми тогава: - Дай газ Пегас!

то  да дам ама.. ще изчакам още малко

Ми... Ас за тфа питам, ти кат не си даваш жокер, преятелче да га извади от тестето... Па може и да мине...

ооооо, размекнат уишот  с Чебурашка 

Е... Ма то е моето виждане... Твоето може и друго да е!

интересно ми стана...  а и си мисля, във  времето, в което е пяла е имало тази тенденция на драматизъм. на мен не ми пречи де

Ай ся и ти... Надув без пръц, си е като сватба без музика!

сватба не е много хубава дума, освен ако не е в стил църна кодка бял котарак.. и нека мазалото започне сега

То и Ваня няма, ама ония пееха за "... О Ваня, о Ваня ..."... После обясняваха, че Ваня е моче и е руснак!

:clown:нямам идея откъде и защо , може да не си е харесвала името, или така да са я наричали приятелите 

Не знаех... Всъщност, нищо не знам за нея...

не може всичкото знаене на светъ да  го знаеш ти.. трабва да остане малко и за мажоретните мозъци, да има с какво да се попацорчат  и те

преди 18 минути, Васкo написа:

Ти и "едни и същи"...малко много разминаване се получава :)  

Добре сме Уишка,ама много учене ми се стовари последните дни,та времето ми пред компютъра е заето предимно с уроци-ама викам чай да дам малко лабаво,че ше изперкам инак :D ... и ей ме на,увъртях се насам

хахха,  това разминаване дано не ми донесе лош имидж :D

щом  си взел парчето от  баницата на синковеца , ще учиш.. пък ти  виж как си знаеш пътечката като видиш зора  ( ;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами хората и тогава преди петдесет години са си избирали артистичните имена. Парашкева Стефанова е много дълго за запомняне. Затова го е съкратила и е ползвала бащиното си име.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, darkterminal написа:

Дори когато е мъгливо...

Припомни ми първото бягство от вкъщи на 13-забихме се на море през ноември...мъгла,дъжд ама сме на плажа в Несебър и пушим до една обърната лодка :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Васкo написа:

Припомни ми първото бягство от вкъщи на 13-забихме се на море през ноември...мъгла,дъжд ама сме на плажа в Несебър и пушим до една обърната лодка :) 

че култово е кво

келеши:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...