Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

adersa

Кога ще пуснат Андройд 10 за Самсунг Галакси

Препоръчан отговор

Някой да е запознат кога ще пуснат андройд 10 за самсунг галакси моделите казаха уж до края на 2019 ама само получавам ъпдейти за глупости като функциите . Моя е самсунг галакси а20е и видях , че го имаше в списъка за андройд 10 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флагманите отдавна получиха Андроид 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ти е зорът? Не ти работи телефонът с Android 9, или ти липсва някоя супер важна шарения?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

преди 1 час, adersa написа:

кога ще пуснат андройд 10 за самсунг

Никога - такава ОС не съществува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Нещо повече-старият ми телефон е с 5.1 , новия е с 9.0 покитайчена, само по-досадна, всичко е омотано и усложнено, ако можеше, щях да си върна 5.1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DarkEdge написа:

Е как в твоите любими руски ит сайтове нямаше ли новина за андройд 10 ? то това се говори от септември , че ще я пускат , а октомври месец изтече информация за моделите на самсунг галакси в , които да се очаква .

преди 3 часа, RudeBoy написа:

Какъв ти е зорът? Не ти работи телефонът с Android 9, или ти липсва някоя супер важна шарения?...

А ти защо си качи на машината ОС 10 на уиндолс ? да видиш колко е шарено ли ? андройд 9 си бачка чудесно но четох  на скоро , че някои функции като навигационната лента няма да я има и още куп нови функции и приложения ще има .

Също и за батерията ме вълнува как ще държи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо винаги се обновяват флагманите.

Телефона е от най бюджетните и ако получи ъпдейт ще е след известно време.

За повече инфо тук .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

А ти защо си качи на машината ОС 10 на уиндолс ? да видиш колко е шарено ли ?

"Уиндолс" нямам. Компютърът ми работи с Windows 10, защото на 8.1 не ми върви най-новата версия на Adobe Lightroom. А ми трябва, за да обработвам снимки.

Моят телефон по принцип го купих с Android 6.0.1. След време, като излезе стоков ROM на 7.0 за него, го ъпдейтнах ръчно. Не видях някаква полза, попромени ми се малко интерфейсът. След още време той сам се ъпдейтна на 8.1. Пак не видях полза, не почна да работи по-добре. Миналия месец си свали някакъв голям ъпдейт, и го инсталира. Остана на 8.1, обаче на долния ръб ми се появи някакво Samsung Pay Mini, дето не го ползвам, дразни ме, и постоянно трябва да го спирам :tease2: .

Така че въпросът ми беше сериозен - какво точно очакваш да се подобри с новата версия на ОС? Мисля, че не е реалистично да очакваш, че батерията ще държи повече. Напротив, по-вероятно е 10-ката да е по-тежка. Не видях нещо конкретно да ти липсва в сегашната версия, а да го има в новата. Извод - чисто любопитство.

Ами ще почакаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, adersa написа:

Някой да е запознат кога ще пуснат андройд 10 за самсунг галакси моделите казаха уж до края на 2019 ама само получавам ъпдейти за глупости като функциите . Моя е самсунг галакси а20е и видях , че го имаше в списъка за андройд 10 .

виж братчеда Гуглю, къде ме прати
https://www.androidauthority.com/android-10-update-1023882/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...