Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

от доста време следя и се интересувам от продуктите на Waterpulse, най-вече от зъбните душове. Трудно вече се доверявам на подобни рекламирани продукти. Изчетох доста мнения и коментари, но така и не се реших да поръчам. Ще съм благодарна, ако някой ползва подобен продукт да сподели впечатления и мнения.

Благодаря предварително на отзовалите се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Meri Meri написа:

Здравейте,

от доста време следя и се интересувам от продуктите на Waterpulse, най-вече от зъбните душове. Трудно вече се доверявам на подобни рекламирани продукти. Изчетох доста мнения и коментари, но така и не се реших да поръчам. Ще съм благодарна, ако някой ползва подобен продукт да сподели впечатления и мнения.

Благодаря предварително на отзовалите се!

Ако четката не може да премахне остатъците между зъбите тази глупост също няма да може да ги мремахне. Най-много да си нараниш зъбния емайл. Просто си е задължително да се ходи профилактично на зъболекар за почистване на зъбите от налепи, зъбен камък и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Ако четката не може да премахне остатъците между зъбите тази глупост също няма да може да ги мремахне. Най-много да си нараниш зъбния емайл. Просто си е задължително да се ходи профилактично на зъболекар за почистване на зъбите от налепи, зъбен камък и т.н

Да, наясно съм с всичко това. И да перем можем на ръка, ма ползваме перални машини. :) Иска ми се да не е глупост, затова и се допитвам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Meri Meri написа:

Да, наясно съм с всичко това. И да перем можем на ръка, ма ползваме перални машини. :) Иска ми се да не е глупост, затова и се допитвам. 

На някой хора зъбите са по-плътно разположени ( както например моите). С това нещо мога да си измия само очите, ефект няма. Един листерин за изплакване на уста ще ти свърши по-добра работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, MS 24 написа:

миене на  зъби само с ракия и жабурене 

Миенето с ракия не знам как го правиш, но за жабуренето си прав. Ракията е спирт и той убива всякакви бактерии не само по зъбите, а и по езика. Друг е въпросът, че усещането е неприятно. За тази цел е направен Листерин за уста. НА същия принцип действа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната бг версия на дропшипинг, не се занимавайте с глупости. https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20200105112126&origin=y&SearchText=Electric+mouthwash+water

Канала им Waterpulse Global 7 абонати

Конец за зъби и четка това е нужно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 5 часа, MS 24 написа:

постоянно .

и гаргара също помага на гърлото   но  не е за всеки 

Естествено, че помага! Навремето как мислиш, че са си миели зъбите. Използвали са сол и ракия.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Swiftypoppin написа:

Да да, видях ги на много места.
Никакви глупости значи! :) Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам Waterpulse,ползвам само Четка, конци и Хлорхексидин за жабурене понеже Лустерин съдържа много подсладители. А после дъвча карамфил, пия прополис или йод от зелени орехчета в мои си тинктури , които сама съм си приготвила. За козметика използвам само Nitrogena -шампоани без микрогранули и с салицилова киселина и така вече нямам акне и някои други  шампоани имам като Aveeno. И на две години почиствам зъбен камък , което налага след това да пия течен обезболител Advil .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доволен съм от зел.орехчета, с дом.ракия и мед. Елексирена бомба е, редовно и в малки количества  😁

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...