Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Gabriela Chakarova написа:

Някой знае ли има ли начин да си го върна, след като е свален? 

що не им избягаш окончателно на тези тъпи хамериканци ?

vk.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
  • Отговори 78
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Така. Значи си хакната от някой който не знаеш и искаш да си възтоновиш акуанта в същият начин. 

1) Отиваш Тук въвеждаш си паролата на пощата.

2) След това иди Тук. После въведи свой емайл адрес на пощата и направи файла че си забравила паролата. След това трябва да ти се върни кода.

3) Въвеждаш кода от пощата си ако си регистриран от абв поща.

4) После въвеждаш новата си парола и даваш изход от всички операциони системи. Това значи че който е бил в твой фб или използващи акуанти от твой заповед ще бъдат деактевирани защото, имаш право да продължиш за защита на профила си. 

5) Ако не можеш да си оправиш данните. Ще те помоля да си въведеш телефоният номер като: Забравена парола. И смс с 6 цифри ще ти дойде и от там можеш да си го актевираш.

Внимание към темата:

След вече си готова можеш да използваш защита на акуанта ти че и хакер да бъде в твой фб за да смени всичко няма да може защото в емайла ще ти дойде известия който се опитват да ти откраднат акуанта. Използвай по мой образ и ще бъдеш защитена от тези разни хакерски номера.  Facebook Hacked Save Release Profile И даваш тук:  

1) I found a post, message or event that I didn't create

2) После трябва да ти изписва това: 

Здравейте, Еди кой си?, нека защитим акаунта ви

За да поддържате акаунта си във Facebook защитен, ще ви преведем през няколко стъпки за промяна на паролата ви и за удостоверяване, че всички последни промени в акаунта ви са ваше дело.

3) Продължаваш напред и на татък вече ще ти бъде много лесно и ще изтриеш всичките си стари пароли и акуанти който са били в твой акуант.

4) Продълваш напред и акуанта ти вече е защитен!

Поздрави от: HarveyWNvm LLC.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 7 месеца по-късно...
на 2.01.2020 г. в 23:45, Stoyannnov написа:

Инстаграм същия имейл ли използва? Ако да, тогава значи и той е компрометиран! 

Имате ли въведен алтернативен мейл за възстановяване?

Каква степен на защита използвате във фейсбук? Очевидно не е двуфакторно, разпознаване на приятели включено ли е?

Здравей.  на мой познат също хакнаха ФБ профила и му смениха паролата. Интересното обаче е че все още има достъп до инстаграм. имаш ли идея дали може това да позволи възстановяването на профила му, тъй като ФБ съпорта не върши работа, а тел му номер и абв поща не са актуални, за да си възстанови паролата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последната седмица,има масово хакване на профили във фейсбук,като хакера сменя и емайла за достъп до фейсбук,не само паролата,95% от хората с който се видях заради този проблем (и те така питаха като автора) бяха с пощи в абв.бг,където паролата също е сменена,и телефонния номер който е сложен за възтановяване,завършваше на 46,така че шанса е почти нулев да го върнеш,не помня дали ако се свържеш със супорта на фейсбук,и предоставиш доказателства че профила е твой(по мой спомени искаха снимка на личната карта) дали ще ти го върнат,въпреки че пак се съмнявам.

Spoiler

Само не ми казвай че си от Карловска община.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 16.10.2020 г. в 10:37, Емилия101010 написа:

Здравей.  на мой познат също хакнаха ФБ профила и му смениха паролата. Интересното обаче е че все още има достъп до инстаграм. имаш ли идея дали може това да позволи възстановяването на профила му, тъй като ФБ съпорта не върши работа, а тел му номер и абв поща не са актуални, за да си възстанови паролата. 

Почти невъзможно. Даже бих казал, че няма никакъв шанс. Инстаграма през фейсбук ли е свързан или е отделен профил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Здравейте! И моят фейс си замина снощи. Бях го регистрирал навремето с Abv поща. Съветвам всеки, който ползва Abv за важни имейли или друга чувствителна информация, да изчезва възможно най-бързо от там. Междувременно, всички стъпки по възстановяване на акаунта във фейсбук ги изпълних съвсем точно. Резултат - нулев.

Бъдете здрави всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравехте.. Нова съм във форума. И моя профил бе хакнат. Вчера се опитвах да си го върна, като от много цъкане, намерих начин да въведа мейл който не съм ползвала за регистрация и получих отговор там от този мейл<[email protected]>

В мейла пише че съм потвърдила самоличността си и за да завърша влизането в акаунта си

1-во трябва да изляза от всички акаунти отворени на компютър, таблет и телефон

2-ро след това да последвам връзка за да нулирам ппаролата си

Връзката е www.facebook.com/recover/code/ и продължават букви и цифри

И отдолу поше, че тази връсзка е валидна 7 дни и може да се използва само веднъж.

Мислите ли че успях? Не смея да я натисна, преди да получа отговор от някой разбиращ.

Предварително Ви Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Нямам идея. До никъде не стигнах засега. Все още профила ми в инстаграм работи и от там се опитвам да пращам сигнал, за да ми помогнат. Тъй като нямам регистрация в инстаграм, а съм влизала чрез фейсбук. Успях да кача и стори във Фейса чрез инстаграм, че профила ми е хакнат. В инстаграм си добавих номера на телефона, за да го защитя. Незнам доколко съм успяла :)  Чакам сега някакъв отговор. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хакнаха страницата ш***и виетнамски кучеядци, по-тоно некъв техен бот може би понеже е малоумен, контактния мейл си остава моя, но акаунта ми не е хакнат само страницата най-вероятно през акаунта който съм имал неблагоразумието да не го защитя като хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.11.2020 г. в 8:57, svetla811 написа:

Връзката е www.facebook.com/recover/code/ и продължават букви и цифри

Така ти пише в мейла, но като отидеш с мишката върху връзката ситурна ли си, че наистина е това? Като я отвориш горе в браузъра какъв адрес излиза? Точно на това разчитат "хакерите", че повечето хора, които ползват компютри, са толкова заблудени и необразовани, че цъкат каквото им падне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Raze написа:

Така ти пише в мейла, но като отидеш с мишката върху връзката ситурна ли си, че наистина е това? Като я отвориш горе в браузъра какъв адрес излиза? Точно на това разчитат "хакерите", че повечето хора, които ползват компютри, са толкова заблудени и необразовани, че цъкат каквото им падне.

Не съм я натискала. Успях да си възстановя акаунта, чрез писмо до Фейсбук. Там ми помогнаха и засега си го ползвам :) Дано няма повече злоупотреби! Установих, че има доста защити в настройките и вече се възползвах. Успех на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да ми кажете до кого писахте  писмо във Фейсбук, защото аз писах на няколко мейла и все пак не съм сигурна кой е валиден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, RosyBancheva написа:

Здравейте, може ли да ми кажете до кого писахте  писмо във Фейсбук, защото аз писах на няколко мейла и все пак не съм сигурна кой е валиден.

Здравейте, погледнете тази статия. 

https://www.digital.bg/kak-da-vazstanovite-facebook-akaunt-koyto-ste-spreli-da-izpolzvate-article788654.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
на 2.01.2020 г. в 23:49, Stoyannnov написа:

SMS автентикация за логин имаше ли акаунта?

Здравей може ли да ми драснеш на вайбър 0988373303 благодаря 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
на 2.01.2020 г. в 23:21, Stoyannnov написа:

Коментарите от сорта "няма как да се върне и т.н." ги игнорирай! ИМА как да се върне, шанса е минимален, но ИМА!

Коментарите от сорта "няма как да се върне и т.н." ги игнорирай! ИМА как да се върне, шанса е минимален, но ИМА!

Здравейте , аз също имам такъв проблем , как мога да си върна фейсбук профила ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.01.2021 г. в 13:07, darkata написа:

Здравейте , аз също имам такъв проблем , как мога да си върна фейсбук профила ?

Каква е вашата история?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2.01.2020 г. в 23:29, Gabriela Chakarova написа:

Проблема е, че човека който го е хакнал е предоставил собствената си поща, т.е. не ми е хакнал и пощата, а просто я е сменил... Колкото до репортите и докладванията, повечето ми приятели са го докладвали, аз също от най различни профили, но все още не е свален😓 Един от вариантите е да намеря някой който може да влезе в пощата която той е предоставил и там фейсбук да ми пратят нова парола. В крайна сметка търся някой който да хакне абв поща, плащам си😂

До къде стигнахте с кражбата? Аз имам абсолютно същия проблем от няколко дни. Прочетох и пратих всичко възможно, но без резултат. Идеята за хакер ми се върти и на мен, но не знам, къде да търся такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така става и ще продължава, защото не си подсигурявате профилите достатъчно. Ако спазвате правилата по-долу не мисля, че ще имате проблеми от подобен род.

1. Използването на кадърен E-mail. Gmail, Yahoo, Outlook. Вършат прекрасна работа. Самите те имат читава поддръжка, висока защита и т.н.

2. Използването на силна парола за FB акаутна. Парола съставена от поне 1 главна буква 1 цифра и минимум 8 символа. (БЕЗ ЕГН-та, Имена, Рожденни дати и т.н.)

3. Задължително използване на дву-факторното удостоверяване. Въвеждате си номера във фейсбук и всеки път за вход се праща SMS с код за потвърждение. 

4. Препоръчително е да използвате повече от 1 имейл във фейсбук в случай, че нещо стане с основния.

5. Никога не споделяйте паролата си на пощата или на фейсбук дори с екипа на социалната мрежа. Те никога няма да ви поискат такива лични данни за каквото и да е!

6. Игнорирайте съмнителните линкове дори от приятели. Фишинг страниците се прикриват с минимайзнати линкове и т.н. Макар, че от доста време фейсбук ги трие автоматично. Случва се да пропусне някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

20210203_150418.thumb.jpg.8a41a6385097e13d02d789ebebbd7bfb.jpgИмах предишен акаунт във Facebook, който беше хакнат и днес моя приятелка ми изпрати екранна снимка, в която някой и е изпрати линк за някакъв сайт от стария ми профил. Човекът, който хакна моя акаунт, може не само да изпраща връзки към сайтове, но и да разпространява и публикува лична информация за мен. Искам този акаунт да бъде премахнат, за да не може да пише, разпространява или публикува каквато и да е информация за мен.При хакването на акаунта ми имейла и паролата бяха сменени незабавно, за това не мога дори да го възстановя и да го изтрия.Направих си нов профил. В продължение на повече от 8 месеца профилът го нямаше. От може би 2 седмици го докладвам за хакнат,но според фейсбук не нарушава никакви права. Цнаете ли как мога да се свържа с фейсбук? Можете ли да ми помогнете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Hacked Accounts

I think my Facebook account was hacked or someone is using it without my permission.

If you think your account has been hacked or taken over, you should visit this page to secure your account. We'll ask you to change your password and review recent login activity.

Your account may have been hacked if you notice:

• Your email or password have changed.
  • Your name or birthday have changed.
  • Friend requests have been sent to people you don't know.
  • Messages have been sent that you didn't write.
  • Posts have been made that you didn't create.

You can also review these tools and tips to help keep your account safe. You may also want to learn how to protect yourself against malicious software that can potentially compromise your account.

Note: If the email associated with your Facebook account has changed, you can reverse this. When an email is changed, we send a message to the previous email account with a special link. You can click this link to reverse the email change and secure your account.

Бутона в червено от там нататък следваш стъпките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stoyannnov написа:

Бутона в червено от там нататък следваш стъпките.

Вече го направих! Знаете ли как мога да се свържа с Фейсбук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И като вече си го направила, какво очакваш? Докъде те отведоха стъпките? Ще ти предоставя имейл адрес на ЛС на който да пишеш, но не очаквай да стане всичко за 5 минути. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Разбиха ми Facebook как да си го възстановя 

преди 7 минути, Ален Йонков написа:

Разбиха ми Facebook как да си го възстановя 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

За да си вътоновиш това което искаш е от емайл адрес с който си го регнал или по скоро с телефонен номер. Като дадеш ( Забравена Парола ) Ще видиш където ти изписва от долу с черни букви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване