Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

Е, чак пък толкова. Ако зададеш правилните въпроси, няма как да не стигнете до що годе изгоден договор. В момента мога да кажа, че съм доволна от резултата. Вярно трябваше доста да потичам и да почета, но с доста институции стигнахме до единодушие между предлагано и договорено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oтиваш в някой от другите два оператора и казваш, че искаш да прехвърлиш номера към тях и държиш да стане предплатен и избираш някой пакет от 5-6 лева, условието е да си на безсрочен, извън договора и да си си платил  към предния оператор и това е всичко.Може да избереш вивакомпот, ще ти пазят и номера 11 месеца без презареждане. Аз сам си измислих  и правих тази схема да не ме разиграват..(с единия оператор по другия 😉)..иначе може да те мотаят и лъжат с месеци... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Meri Meri написа:

И какво като е едномесечно предизвестие, пак ще му я разхвърлят в две сметки. До отчетната дата и след нея.

По важното в случая е,че започва да тече едномесечния срок.Не да те разкарват с оправдания ,,почнал новия месец",или ,,фактурата не била излязла" и т.н.Един вид спазил съм ,, т. 28.5".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 часа, N99 написа:

Oтиваш в някой от другите два оператора и казваш, че искаш да прехвърлиш номера към тях и държиш да стане предплатен и избираш някой пакет от 5-6 лева, условието е да си на безсрочен, извън договора и да си си платил  към предния оператор и това е всичко.Може да избереш вивакомпот, ще ти пазят и номера 11 месеца без презареждане. Аз сам си измислих  и правих тази схема да не ме разиграват..(с единия оператор по другия 😉)..иначе може да те мотаят и лъжат с месеци... :)

Така или иначе пак ще трябва да си плати оставащите такси към предишния оператор, така че ако няма да бъде в България не е нужно да прави тази процедура. Никой няма да го излъже щом си е подал предизвестие. То влиза в системата. Ако обаче не подаде никой няма да знае, че иска да си закрива услугата.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Никой няма да го излъже щом си е подал предизвестие. То влиза в системата.

Да, това е много важна подробност, предизвестието да влезе в системата. Че тия джувки в офисите, понякога са доста разсеяни и неподредени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Емил Костов написа:

Никой няма да го излъже щом си е подал предизвестие.

Той е ходил два пъти и изрично е питал каква е процедурата за спиране и никой там не му е казал нищо за никакво предизвестие. Това предизвестие вие го измислихте, че ще трябва или от там са го излъгали ? :)

Казали са му ела в началото, после края и после сигурно и в средата на месеца ще му кажат....ще чака поне 60 дни ли ?той  няма толкова време да го размотават, има 6 дни в страната и заминава ...

Как всъщност се спира договор с А1, доколкото разбрах от клипа звъниш на Айше 😉

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 минути, N99 написа:

Той е ходил два пъти и изрично е питал каква е процедурата за спиране и никой там не му е казал нищо за никакво предизвестие. Това предизвестие вие го измислихте, че ще трябва или от там са го излъгали ? :)

Казали са му ела в началото, после края и после сигурно и в средата на месеца ще му кажат....ще чака поне 60 дни ли ?той  няма толкова време да го размотават, има 6 дни в страната и заминава ...

Как всъщност се спира договор с А1, доколкото разбрах от клипа звъниш на Айше 😉

Ето затова не харесвам А1, защото се правят на ударени и не се отказват от тази си политика. Иначе съм дал линк с общите условия там всичко си пише. Нищо такова не съм измислял. Това е процедура във всеки един оператор и не само. А този на клипа говори уникални глупости. Няма си на идея както значи корпоративен клиент със 100, 200 или повече услуги.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите, в понеделник ще отида до офисa и ще напиша какво се е случило :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Емил Костов написа:

Този говори ама уникални глупости. При корпиративните клиенти или още VIP клиенти има така наречния Акаунт мениджър или Търговски представител. Той сключва соговорът с така наречения МОЛ на фирмата. Само МОЛ на фирмата ( след оторизация, само той я знае) може да поиска прекратяване или подновяване на договор като това става отново през търговския представител. Никой не крие номер за връзка с така наречения АМ. Използва се АМ, защото услугите, които са предлагат са специфични и нямат нищо общо с услугите са обикновени клиенти показани в сайта и не могат да се сключат в магазин на дадения оператор.

Изобщо не са глупости ако е коректна фирма, независимо дали става въпрос за индивидуален или бизнес план, пожелаеш ли да си прекратиш договора, трябва да ти го прекратят, най-много да те накарат да си платиш таксата за сегашния месец. Банките също не са цвете за мирисане, но поискаш ли да си закриеш сметката, дават ти да се подпишеш и готово. Това е нормалното, всичко друго е ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, tepmu написа:

Изобщо не са глупости ако е коректна фирма, независимо дали става въпрос за индивидуален или бизнес план, пожелаеш ли да си прекратиш договора, трябва да ти го прекратят, най-много да те накарат да си платиш таксата за сегашния месец. Банките също не са цвете за мирисане, но поискаш ли да си закриеш сметката, дават ти да се подпишеш и готово. Това е нормалното, всичко друго е ...

Напротив, глупости са. За договор на частно лице да. Но при фирмите нещата стоят по съвсем друг начин. Та затова не гледайте това видео, защото не е вярно и не отговаря на истината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно! Нито автора, нито някой друг не се сеща дали този номер няма да трябва в чюжбината? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, JKirilov написа:

Интересно! Нито автора, нито някой друг не се сеща дали този номер няма да трябва в чюжбината? ;)

Кой номер да трябва в чужбината малко не разбрах :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствения номер, за който се говори вече 2 страници!🤬

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми след като авторът иска да прекратява договора вероятно е преценил, че няма да трябва в чужбината.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам и друг български номер към друг оператор, а1 отдавна ме дразнят и искам да ги махна.

Само искам да попитам как мога да си видя номера на договора, тук като в самия договор не го пише. .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, niksantwiksan написа:

Само искам да попитам как мога да си видя номера на договора, тук като в самия договор не го пише. .

Обади се на оператор и питай всичко,  там по малко лъжат от колкото в магазините.  Предполагам защото разговорите се записват и ако те излъжат след това ще ги съсипеш с един адвокат.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разводът беше успешен ! 😁 Госпожицата на касата като ми видя предизвестието започна да гледа злобно, но накрая ми пусна електронно заявление , в два екземпляра един за мен, един за тях.

Казаха ми че ще трябва да платя още една фактура другия месец и сме готови :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДА и 3-те са един дол дренки! Но за съжаление нама 4-ти, но ако имаше, най-вероятно, щеше да е като тях :) Аз преди година се махнах от Ментелците и изпитах голям ужас. Имах телевизия, интернет и телефони. Голямо подаване на известия и простотии, се едно са закона. Не ми признаваха едно устройство за ТВ и щели да ми го начислят, вика взимайте си го на него пише Мтел! Те обаче, казват, да ама ви е зачислено друго като модел.. Е аз кво да направя, казвам аз!? Ми трябвало да пусна молба до Мтел да разгледат казуса..

Абе, ей, викам им нняма да подавам нищо, просто вие го направете, разгледайте проблема, от там ми казват, че не можело така... Абе немам думи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...