Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, 

Решил съм да подменям настоящия си телефон с нов като имам колебания с избора на марка. Изискванията ми са следните: 

Минимум 128GB вътрешна памет (ползвам изключително много приложения и ми е належащо)

Да има слот за SD карта

Не повече от 6.2" дисплей

Бюджет: 500 лева.

Благодаря предварително на всички отзовали се. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето предложение е Xiaomi Redmi Note 7 / Pro. Разликата им е, че обикновената версия е до 4GB RAM, a Pro версията има и 6GB RAM и е с малко по-нов процесор иначе другото им е идентично, но разликата в цените им е около 100лв, така че ти си прецени кои от двамата ще ти е необходим, ако решиш да вземеш един от двата разбира се. Дисплеите им са 6.3" инча, но не вярвам тези 0.1" инча да са проблем. И двата телефона имат 128GB версии.
https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-note-7-128gb-p460110873/
https://www.pazaruvaj.com/CategorySearch.php?st=Xiaomi+Redmi+Note+7+pro
https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-dual-sim-128gb-6gb-ram-cheren-redmi-note-7-pro/pd/DFPRW8BBM/?X-Search-Id=d4abae64f7648d1847a1&X-Product-Id=53187151&X-Search-Page=1&X-Search-Position=1&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, tepmu написа:

Моето предложение е Xiaomi Redmi Note 7 / Pro. 

Нямат самостоятелен слот за карта памет, ползва се този за втората SIM карта. 

Аз бих предложил новия Xiaomi Note 8T.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също препоръчвам силно Xiaomi Note 8T.  Имам Xiaomi Note 8  и  с отлични впечатления за него. Note 8T е с NFC, ако ти потрябва да плащаш с телефона си. Още не съм виждал такъв, но вероятно в близкото бъдеще да се ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, stanpet написа:

Също препоръчвам силно Xiaomi Note 8T.  Имам Xiaomi Note 8  и  с отлични впечатления за него. Note 8T е с NFC, ако ти потрябва да плащаш с телефона си. Още не съм виждал такъв, но вероятно в близкото бъдеще да се ползва.

Виж това е доста полезна функция, за която не се бях сетил. С удоволствие ще я използва и със сигурност ще  е в  плюс при избора ми

А някой има ли някакви впечатления от Huawei P30 Lite? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, joniop написа:

Виж това е доста полезна функция, за която не се бях сетил. С удоволствие ще я използва и със сигурност ще  е в  плюс при избора ми

А някой има ли някакви впечатления от Huawei P30 Lite? 

И аз съм като тебе, гледам телефон малко под твоя бюджет - около 400 лв. Чудя се между P30 Lite или Redmi Note 8T. И двата са хубави като спецификации, но вторият ми идва по-голям като размер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, разликата от 0.15 инча, колкото и да е незначителна, съществува. Иначе като спецификации са почти еднакви (с изключение на RAM паметта може би). А и да не забравяме факта, че Huawei е доста по-разпространена марка. 

Относно бюджета, просто гледам че от цялата P серия на Huawei само този влиза в рамките му 😅 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този бюджет влиза даже и Redmi Note 8 Pro. Наскоро го разцъках, също мога да препоръчам. А относно спецификациите на хартия, тези телефони ги има на живо и можете да ги разцъкате на доста места. В крайна сметка то само вие си знаете дали ще ви хареса телефона и софтуера му- MIUI 11, или пък друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...