Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мишка с Ctrl?...

Виж решението Разрешен от Mr. ??,

Препоръчан отговор

Здравейте :) ,

Моля, предложете ми мишка, на която мога някой от бутоните да програмирам като Ctrl. Трябва ми за една игра, често се ползва, и е досадно да го търся по клавиатурата. Ако има различни варианти - предпочитам най-евтиния :) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Решение

На мишката Redragon Shark има тази опция (шота е личен):

Предполагам повечето "геймърски" програмируеми мишки (със техен софт.) ще има тази опция.

Но, пак трябва да се провери.

Има и жичен вариант на на Redragon. Които са доста по евтини.

Моята е вземах за около 50 лв. (сега, вече не толкова).

Но "топи" батериите за около 10-15 дни (презареждаеми 2x AA 2500 mah), явно заради по мощният " геймърски" сензор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, oic написа:

Предполагам повечето "геймърски" програмируеми мишки (със техен софт.) ще има тази опция.

Но, пак трябва да се провери.

Е няма как да го проверя, без да купя мишката :) . Затова и пуснах тема, ако някой знае със сигурност, да каже.

Идеята за евтина безжична ми харесва. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, RudeBoy написа:

Е няма как да го проверя, без да купя мишката :) . Затова и пуснах тема, ако някой знае със сигурност, да каже.

Идеята за евтина безжична ми харесва. Благодаря.

В уоutube, може да провериш, ревюто на даден евтин модел на Redragon (гледаш моделите от пазарува, например) . 

Щом има опцията на моята, се предполага, че я и имат и други продукти на марката. 

Пък и не си казал предпочитание, жична, безжична и най важното бюджет. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бюджет - няма определен, ама при наличие на 3 други работещи мишока в къщи не ми се дават много пари за 4-ти. Предпочитам жична - по-евтини са, и няма да сменям батерии.

Преди да пусна тема тук, търсих в Google, гледах ревюта в YouTube, четох спецификации по сайтове ... Казват и пишат какво ли не, но не срещнах някъде да са изредени точните функции, които мога да присвоявам на програмируемите бутони. А точно това ми трябва. Надеждата ми е някой да знае за конкретен модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да открия цялостно ревю на евтин модел на Redragon, което да има опциите да се избора CTRL (всеки ннабляга на макроси и подсветки и dpi и пр.)

Но с помощта на този безплатен инструмент, може да опиташ да си програмираш допълнителните бутони на мишката (ако имаш):

X-Mouse Button Control

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване