Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ivoace

Сервиз в София за Cubot, UTOK и AllView мобилни устройства?

Препоръчан отговор

Здравейте,

Къде има сервиз за нетипични марки мобилни телефони в София? Имам нужда от поправка на мобилни телефони с марки UTOK, AllView и Cubot. Utok и AllView са с разширен жак за зареждане и не се захранват, а Cubot-a има нужда от смяна на екран. Някакви идеи?

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ivoace написа:

Здравейте,

Къде има сервиз за нетипични марки мобилни телефони в София? Имам нужда от поправка на мобилни телефони с марки UTOK, AllView и Cubot. Utok и AllView са с разширен жак за зареждане и не се захранват, а Cubot-a има нужда от смяна на екран. Някакви идеи?

Благодаря предварително.

Елементарна замяна на Type-C и Micro USB могат да извършат във всеки сервиз без проблем. Замяната на дисплей също при повечето смартфони е в общи линии един и същ процес, така че ви е нужен просто добър сервиз, без да е обезателно да и свързан с въпросните марки и да им извършва гаранционните ремонти. Впрочем в гаранционните им карти трябва да има адреси и номера на сервизите извършващи гаранционните ремонти на тези брандове в България. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Turbocrusher SL
      Здравейте колеги, 
      На скоро си купих Huawei Nova 5t. След около месец употреба започна да излиза някаква черна линия отгоре до долу на екрана. Много е тънка и изчезва след около 5-10 мин. Появява се след около 3-4 часа. Питах тук-там и някои твърдяха, че проблема е в екрана, докато други твърдяха, че е в софтуера. Искам и вашето мнение по въпроса и ако имате идеи за решение на проблема. 
      Благодаря предварително ! 
    • от Valeri Veselinov
      Здравейте от известно време изпозлвам лаптоп леново вече около година и половина много добра машинка изключително съм доволен от нея. Доскоро всички игри клипове филми и като цяло всичко вървеше перфектно на максимални графики си потдържаше 130-140 фпс и почти не загряваше преди около 2 седмици обаче забелязах как фпсто ми рязко започва да пада на 80-90 понякога 50-60 и изведнъц се стигна до там че играта изобщо не мърдаше а фпсто беше 04-05 и ми насичаше дори и браузърът. Понеже лаптопът е нов го върнах в сервиза на гаранция с предположение че трябва да се изчисти и да се смени термопастата но понеже още в гаранция не посмях аз да го отворя от сервиза са го изпратили директно в ленове по теехни думи където според това което пише е сменена дънната платка , което ми е много странно защото не изглеждаше наистина да има проблем с дъното. Сега игрите и всичко си върви , но пак си потдържа фпс 80-90 и си загрява стабилно , което наистина не мога да си го обясня. Също имах и проблем в зарядното което от време на време на прекъсва и беше отбелязано като проблем , но въпреки това от ленова не са подменили кабела , което ме навежда на мисълта дали е възможно хората от  сервиза да са го претупали колкото да издържи малко защото гаранцията изтича след 3-4 месеца и изобщо да не са го пращали до сервиз на леново. Възможно ли е тези проблеми да идват от зарядното защото ми е много странно как би изгоряла дънната платка на един сравнително нов лаптоп.
    • от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
    • от Simona Yan
      Здравейте, имам един въпрос могат ли да ми направят проблеми от Теленор, ако не си платя телефона този месец (телефон на лизинг и абонаментен план).Винаги съм си плащала редовно и ми остават само 9 вноски
    • от dream3dprint
      Здравейте. В момента съм поставен в шах  и мат от нашите мобилни оператори. 2 год бях на договор на теленор 22 лв - 10 гб и неограничени разговори...в момента ми предлагат 8 гб за 26 лв и неограничени разговори + 10 гб за вайбър или месинджър....аз естествено не желая това, понеже вайбъра и месинджъра ми хабят макс 500 мб на месец. Може ли да ми кажете ако знаете дали в момента има някаква изгодна оферта от който и да е мобилен оператор подобна на досегашната ми? Благодаря!
  • Дарение

• Добави ново...