Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. От известно време забелязвам, че имам проблем със сийдването на торентите си. Имам 400+ торента в Utorrent. Работата е там, че в момента, в който пусна компютъра и примерно дам старт на всички торенти, те не се сийдват, както преди - веднага. Трябва да мине примерно 10-15 минути (въпреки че всички са заредени и пише СИЙДВАНЕ), и да дадеш отново Старт на всички задачи. И проблема не спира дотам. След известно време спират да се сийдват отново и пак трябва да дадеш Старт или Форсиран старт, за да започнат да се сийдват. Нямат грешки, зелени са, изписва, че се сийдват, но нещо прекъсват. От два външни диска са заредени. Нямал съм такива проблеми досега, но какво се случи, айде де... Най-гадното, е че сутрин като тръгна за работа, не мога да пусна лаптопа да ги сийдва веднага. Някой път не тръгват дори след 10-15 минути, а друг път не знам дали се е оправило и дали ще тръгнат ако го оставя така. Няма признаци за проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това обикновено е заради проблеми в тракера, а не в компютъра ти. Ако са от З****да - напоследък и при мен прави подобни номера. Да не говорим, че колкото и да свалям и да сиййдвам - коефициентът ми не мърда. Има нещо не както трябва там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, всичко е от замунда. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сте суперпотребители, за какъв трафик си приказвате още?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На границата съм :) . Искаш да кажеш, че на суперпотребителите не им се отчита колко свалят, така ли? Пропуснал съм го това нововъведение. Ама и без това от няколко години влизам там от дъжд на вятър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вярно съм супер-дуперпотребител, но мисля, че от няколко месеца никому не се отчита коефициент. А се сийдва когато има нужда, а не непрекъснато!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във форума на тракера ще намерите подробна информация по всички тези въпроси заедно със "супер" или "обикновен " ползвател. Това съществува от миналата година  - месец февруари  (12 - ти), доколкото си спомням датата. И вече няма значение дали си обикновен потребител с коефициен 1 или супер, със  коефициент 215. Има обяснения и на администрацията за премахване на коефициента по старият до сега начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да отчита ВСЕКИ тракер в клиента трябва да има анонс към тракера с вашия валиден passkey.  Тракерът прави статистиките единствено по него. През време на анонс интервала (има брояч в клиента) обикновено 30 - 60 минути, но има и тракери с повече не трябва да ви прекъсва връзката и да се сменя вашето IP. Иначе се губи статистиката за съответния анонс иинтервал.

Ако сте сваляли магнитно (по DHT) или по някаква причина сте си сменили passkey  то няма как да се отчете. Сменете го ръчно с актуалния. Ако не знаете как може да свалите отново съответните торент файлове и да прехеширате съответното съдържание.

Инструкция от руски тракер http://rutracker.wiki/FAQ_по_учёту_статистики#.D0.A3_.D0.BC.D0.B5.D0.BD.D1.8F_.D0.BD.D0.B5_.D1.83.D1.87.D0.B8.D1.82.D1.8B.D0.B2.D0.B0.D0.B5.D1.82.D1.81.D1.8F_.D1.81.D1.82.D0.B0.D1.82.D0.B8.D1.81.D1.82.D0.B8.D0.BA.D0.B0._.D0.9F.D0.BE.D1.87.D0.B5.D0.BC.D1.83.3F

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От известно време при мен спря всякакъв сийд.

При тест на връзката към който и да е сървър се получава грешка "Timed out waiting for message from server" или "Lookup error: Исканото име е валидно, но не са намерени данни от искания тип(11004)" (за друга версия на uTorrent).

Другият тест (Network) казва, че портовете са отворени и мрежата е правилно конфигурирана.

ISP-то (А1) ли ми прави номера или има нещо друго?

Да добавя, с тегленето няма никакъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.01.2020 г. в 18:35, Колев60 написа:

Във форума на тракера ще намерите подробна информация по всички тези въпроси заедно със "супер" или "обикновен " ползвател. Това съществува от миналата година  - месец февруари  (12 - ти), доколкото си спомням датата. И вече няма значение дали си обикновен потребител с коефициен 1 или супер, със  коефициент 215. Има обяснения и на администрацията за премахване на коефициента по старият до сега начин.

Това коя маймунда?

Че те нали преди няколко години станаха 3 или 5 вече не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е така. Имам регистрация от 2018 година и рейтинга ми е на 57 и не е мърдал оттогава колкото и да сийдвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, muro04 написа:

От известно време при мен спря всякакъв сийд.

По какво съдиш?

преди 10 часа, iAppleBeats написа:

И при мен е така. Имам регистрация от 2018 година и рейтинга ми е на 57 и не е мърдал оттогава колкото и да сийдвам

Защото така е направено вече от една година! При руснаците от 6-7 години. При ред тракери по света изобщо няма отчитане...

За сега зелката отчита.

Което не значи да спреш изобщо да сийдваш, защото в един прекрасен момент може да се озовеш OUT!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, JKirilov написа:

"По какво съдиш?"

Нула байта качени на всички торенти за седмица, като постоянно се свързват пиъри за секунда-две и изчезват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е друга работа, имаш проблем. За начало изключи DHT.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

включвам се в темата късно, но по-добре късно отколкото никога xD

доколкото ми е известно , з****да са преостановили рейтинг системата си....... с др. думи не се отчита 

защо и за какъв период от време, не се знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно четат форума, най- отгоре са написали:

Цитат

2020-03-27 - Скъпи приятели,
Отчитането на потребителски коефициент е отново активирано. До 31.05.2020г. ще отчитаме само каченото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...