Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Новата година ми донесе и нов телефон. Избрах го заради доста добри качества за тази цена. Вече е конфигуриран и се използва непрекъснато. Понеже е мой принцип всичко, с което боравя, да е познато на 100%, започнах да търся информация. Единственото що-годе разбираемо упътване/ръководство от производителя се оказа крайно недостатъчно, да не кажа подвеждащо. Може би то е написано за няколко модела едновременно, но не ми върши работа. Например работата с пръстов отпечатък отсъства напълно. Намерих в настройките на камерата как се включва, но как се задейства и използва-пълна тъмнина. В това описание има една примамлива функция MI Drop , за прехвърляне на данни -скъсах се да я търся в настройки, приложения-няма е. Дали не трябва да се инсталира допълнително-пълна тъмнина. Възможността да се свалят приложения от производителя, кръстена MI Apps, също я няма никъде. Не става ясно има ли въобще NFC, в разни руски сайтове пише че я има, в телефона я няма. Много менюта и настройки се различават драстично от ръководството. Иначе работи много добре, батерията му е толкова мощна, че може да си запалиш колата с нея, камерата прави чудесни снимки. Пища всичко това с молба за съвет-от къде да намеря материал с описание на реалните възможности и настройки на този апарат, след като и производителя не предлага.

43.PNG

MI Drop.PNG

Пръстов отпечатък.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как разбра че това е добър телефон? По характеристики. То всеки си хвали стоката.Имал си GSM бил си доволен що не взимаш същата марка?Ся ме убеждават,че Huawei били най-добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NFC - да:
https://droidchart.com/en/xiaomi/xiaomi-redmi-note-8-redmin8-6234
Инсталирай си приложение използване на NFC (например NFC card emulator) и виж как ще реагира. Ако няма поддръжка, ще върне съобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_8-9800.php

Не виждам да има NFC. А и за 300 лева, аз не бих имал кой знае какви очаквания. Ето и тук:

https://www.gizmochina.com/product/xiaomi-redmi-8/

Цитат

NFC Х

няма :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чипсета си поддържа NFC (Snapdragon 439), но от Xiaomi явно са решили, че не е нужен в този модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това аз за 315 пари от магазин взех на майка ми редми ноут 8Т и има всичко ... за парите си е "убиец" !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...