Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 11 минути, valkiria1 написа:

абе да попитам в тоя смисъл..къде се изгуби Ленин? Толкова демонтирани статуи, бюстове и никой не каза къде е отишъл?

Аз понеже съм човек материалист и знам, че нищо в природата не се губи, затова се чудя?

Случайно да не е в България?..:lol6:

Какво общо има Ленин с темата? Нали беше евреин, ти кажи :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, _Belial_ написа:

A то вярване некво ли било? Помислих че споделяш опит.

Би споделила, но ще излезе че се хвали отново..та затова само скромно мълчи .. 

Откъде излезе на запад пълнените джуки мислиш, и защо :))

П.С А последните новини са че русолявия перчем Тръмп, нещо го дава назадна, а бибито нетеняху още вчера взе да се оправдава и плаче че ИзСраел нямали вина в убйството на Сюлеймани, тоест ама защо и нас сега заплашвате, а иначе беше и той преди това курназ курназ , голям мъж в кавички го раздаваше и той, като тая фръцла тука./...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, M.Николов написа:

Мюсюлмани и Исус в едно срещу западната цивилизация?:shock11:

абе сигурно има предвид,че Иса е тачен много от изповядващите Ислям..в което разбира се няма нищо лошо.

Иначе работата стои така : гробът Господен и Голгота се намират в мюсюлманския квартал на Йерусалим. Всяка сутрин точно ислямски духовник  от фамилиите Нусейбех и Юдех отваря вратата на църквата с гроба на Иисус / Иса/ . Това е традиция от времето на Салахадин,който ги назначил едните  за "пазители на Ключа" , а другите за "пазители и вратари на Черквата при Божи гроб" Ритуала е много интересен, но разбира се ти от чичо ти Гошо няма как да го научиш и видиш.

Както знаем градът Йерушалаим / Йерусалим/ е столица на Исраел . Това е градът, който щяха да сравнят със земята обединените сили на всички антиисраелски коалиции на Земята, Марс и Луната.

Онагледявам час от мюсюлманския квартал

]38955357311_698c58a07e_c.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И малко спътникови снимки с попадения по базата Айн ел Асад ( бая огромна база, доста ракети ще са необходими за пълното и заличаване , мдам.. ) ..точкови попадения, направо десятки...

https://colonelcassad.livejournal.com/5551325.html

И реакцията на Фашингтон

https://colonelcassad.livejournal.com/5551491.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Кико написа:

Какво общо има Ленин с темата? Нали беше евреин, ти кажи :P

ми вожда на революциите къде ходи- там където има революции, контрареволюции и полюции ,затова рекох да питам дали не е при вас.:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, MS 24 написа:

не е вярно

ако средиземно море беше земя а не море  те биха живяли там

чисти индийци са си 

Ако Левски имаше ботуши, а Ботев каска... можеха да имат внуци, омъжени за еврейки, и светът да пребъде!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, M.Николов написа:

Иранци, араби, турци и цигани спадат към европеидната раса.

Съгласна съм с теб!

Резултат с изображение за амок м.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

ми вожда на революциите къде ходи- там където има революции, контрареволюции и полюции ,затова рекох да питам дали не е при вас.:lol6:

Нека ви опази Господ от моята евентуална революция ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, _Belial_ написа:

A то вярване некво ли било? Помислих че споделяш опит.

те  титлите "героините на труда" не бяха ли български?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тука ли сте се преселили тези дето не си пиете хапчетата?

Аз са чудя що скучно и безлюдно в другите теми.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USA имат над 50 изтребителя до Иран, плюс поне 5 тежки бомбандера...просто Тръмп, не е решил и не ги е ликвидарал от картара. Оня дръпнатия корерц и ток много лае, ама...

Никой няма интерес да се заяжда с USA. А да не збравяме, че войната е движеща сила за икономиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Alletheya написа:

Съгласна съм с теб!

Тоя ако се обръсне, ще прилича на теб :P То и на един бледолик да му сложиш черна брада, ще прилича на горния.  Ако не бе така, нямаше да може да създадем в България филми за озвобождението от турско робствео примерно ;) Казваш, че там чалмите са истински чалми? Ай стига бе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, valkiria1 написа:

абе сигурно има предвид,че Иса е тачен много от изповядващите Ислям..в което разбира се няма нищо лошо.

Абе, разбираш, че е голяма глупост, но нищо де, младо е момичето има време да учи.

Ето виждам, че не прави разлика и между раса, етнос и националност.

преди 5 минути, Alletheya написа:

Съгласна съм с теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Кико написа:

Нека ви опази Господ от моята евентуална революция ;) 

спокойно Кико, никой не взима под внимание полюциите :cornflakes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

USA имат над 50 изтребителя до Иран, плюс поне 5 тежки бомбандера...просто Тръмп, не е решил и не ги е ликвидарал от картара. Оня дръпнатия корерц и ток много лае, ама...

Никой няма интерес да се заяжда с USA. А да не збравяме, че войната е движеща сила за икономиката.

Така си е. Остава само всички в САЩ да мислят като теб. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, skalata_73 написа:

Аз са чудя що ску

Е, ти па, очите ще ти извади "гореща темааа'!!! Тва се едно Кеворк Кеворкян да е влезнал тук и да пише! Следи ги тези неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

те  титлите "героините на труда" не бяха ли български?

Не знам дали са български, но се даваха на други професии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Кико написа:

Расизмът мисля е забранен дори и в "бялата западна цивилизация".  Тия може и да работят срещу нас, но те бяха изпреварени от същата тая "бяла западна цивилизация". Точно тая "цивилизация" ни обезличи като държава и народ!  А да говориш за "бяла западна цивилизация" си е направо смехотоворно, при толкова много цветнокожи и в САЩ и в Англия и във Франция...За коя "бяла западна цивилизация" ни говориш? 

Why did you put Тhe American Flag you Jack Ass ? Говоря за тази без която ти нямаше да имаш какво да ядеш в момента в управляваната ти от комунисти държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, skalata_73 написа:

Аз са чудя що скучно и безлюдно в другите теми.

сега ще нищим въпроса за Червената шапчица и кой я измисли- Сорос или френските капиталисти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

спокойно Кико, никой не взима под внимание полюциите :cornflakes:

А трябва. Ето, никой не вземаше под внимание Иран, но се осмелиха да строшат малко техника на САЩ. Честно да ти кажа, още не мога да повярвам, че са изстреляли ракети. Да, една нелегитимна организация без постоянно местоположение би се осмелила, нарича се "тероризъм", но една държава да се осмили да направи това срещу САЩ...ами не мога още да повярвам. Когато сутринта колеги ми казаха за тая новина, аз не вярвах на няколко пъти. Щото те постоянно си четат някакви фейкове във фейсбук. Както оня за 9 часов работен ден. Викам си, пак ще е същото.  Само че не е. Тръмп казва, че всичко е наред и това янкак си не мога да повярвам. Какво е наред? Че цената на петрола според прогнози ще гони скоро 100 долара и че бензина тук ще стъпи на 3.50? Не, не е наред. Или е наред това, че Путин при тия цени на петрола ще се бетонира? Ами то самата Америка не иска Путин да се бетонира, а Тръмп точно това нарпави - осигури широка усмивка по лицето на Путин :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, street racer написа:

Така ставало то ликвидиране ... Дори с докараната до оманския залив самолетоносачна група пак са им слаби карантиите....

А дръпнатия корец си направи атомните бомби и ракети, въпреки че оня устата велик фащец с рус перчем и него заплашваше с изтриване от лицето на земята, а поле му се дръпна бургерското ако назад в дебелото черво.... мхм...таквиа неща стават последните години с взелите се за много велики по света,  включая с изСраелските гои

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Belial_ написа:

Не знам дали са български, но се даваха на други професии.

ми то още  в Библията, всичко  е секс, рокендрол и наркотици, бре..ай сега и на това ли ще се учим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, street racer написа:

Войната е движещата сила на капитализма. Реално никоя страна няма изгода да влиза във военен конфликт със САЩ, но няма как, американците го правят. Сирия в последните години бе срината, сега дойде ред на Иран, вероятно и КНДР скоро ще има проблеми. Ако международната общност не се противопостави на САЩ, рано или късно ще се разпали толкова мащабен конфликт, че не се знае след него ще останат ли живо хора на земята. 

Това е истината за човечеството: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Soviet Soldier написа:

Това някакъв вид шизофраения ли е? Точно про-израелски настроени хора ще говорят за, раса, национална принадлежност и религия. Остава само да кажете, че Хитлер е бил прав.Тероризма без значение, от кой, и срещу кого е извършен си е престъпление. Няма как да наречете загиналите от американския авиоудар терористи, защото и те са хора като нас, и те имат различни виждания и не всеки един мюсюлманин е терорист мечтаещ да убива. И те имат семейства, и те имат чувства, и тях ги боли като губят близките си. 

Израел са света вода ненапита. Като лешояди се втурнаха да нанасят удари по останките от сирийската армия, бореща се с радикалните ислямисти, които са създадени подкрепяни от САЩ и Израел. Касем Солеймани свърши огромна работа точно срещу радикалните ислямисти в Сирия, изколващи невинни хора само заради религията им. Може да е убил американски войници, но в САЩ ли е отишъл да ги избива? Какво правят американските инструктори в Сирия, в Ирак, в Украйна? Дали са си задника под наем, заложили са живота си за пари и не им е провървяло на някои от тях. Кой им е виновен? Точно САЩ и Израел са последните страни, които ще жаля или подкрепям. 

Направо кандидатствай в сайта на Ислямски Джихад и Ал Касам за заместник на Сулаймани... Толkова си неспасяем ...it can't get better than that 

Screenshot_8.jpg

Screenshot_6.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

сега ще нищим въпроса за Червената шапчица и кой я измисли- Сорос или френските капиталисти?

Аз знам един виц дето Кумо Вълчо искал да изнасили Червената шапчица, ама няма да го кажа щото ша оспамя темата.

Само ще кажа, че тя от страх ли, от съображения за сигурност ли, си направила една рокля от ламарина...

И вица завършва с това, че горския видял Кумчо Вълчо да бяга из гората с един ъглошлайф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Отмъщение Любовна история  Vengeance A Love Story   САЩ 2017
    • от Анита Христова Трифонова
      http://www.videoclip.bg/watch/1082208_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-1

ОЩЕ 2011 ГОДИНА СЕ Е ЗНАЕЛО КАКВО НИ ЧАКА ДНЕС-ЕТО ...филма в четири части!
      http://www.videoclip.bg/watch/1082207_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-2

http://www.videoclip.bg/watch/1082205_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-3

http://www.videoclip.bg/watch/1082200_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-4
      Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

"Сигурно е, че новият коронавирус има естествен произход" - Да, сигурно затова е патентован в 2015 година! Защото има естествен произход?!? US патент на CDC: US7220852B1

Война се води по света, независима ли е България - авторово стихове клип А.Х.Т. sekirata cekupama -Ето старата ми статия и смело приемете всичко, което трябва да стане, а ние човеците след като сме неблагоразумни  ЩЕ СИ ГО ПОНЕСЕМ! Искам веднъж завинаги да се спре да се говори за мене ,че си измислям и тем подобни,че съм имала мераци меко казано да съм голямата поетеса и разказвачка, че съм ненормална и красива "бабичка",че нямам кой знае какъв глас и не съм това, за което се фишкам. Цензурата я има, но е друг вид,не от държавата.Страхотен е българинът, та и малцинствата ни които се побългариха в някои сфери! Та страхотен е българинът,когато трябва да смаже брата, сестрата си, сънародника си. Това е от някаква мания да се покаже той пред другия и то негов сънародник. Срещу малцинствата не смее да рита,защото е страхлив и дупедавец. И какво установих ли? Ами нещо, което си го знаех, но вече се убедих,че няма лъжа , няма измама. Наистина всичко към мен, към децата ми идва от Плевен, работното ми място, родителите, които сляпо вярват на децата си,родата най вече зълвата и от комшийте ми. Хасковските и асеновградските ходжи...по тази причина отдавна не стъпам там дори при сина си, който изцяло е зомбиран. Магиите на чалгарките и феновете им са едно на ръка. Но как да се развалят магии, като е вредно и опасно? А и аз, и децата ми сме сред същите тези "хора", които ги подновяват? Ще кажете, като имам толкова много лични проблеми, защо се хващам в някакъв интернет. Защото всичко започна от както започнах да пиша в него по повод Пайнерката-дъщеря ми Полина. Защото не съм от тези, дето лазят, дето клякат и мълчат, крият истината, страхуват се...И досега не си намериха място Плевенчани, че Полина е била избраницата, че от петдесетината кандидатки и кандидати от Плевен избраха Полина, в "Пайнер"Че съм била музикант и много добре знам,че тя не можела да пее дори като някои мои ученички. Писаха се писма  с клюки и интриги дори до шефовете ми, моите и на "Пайнер". А детето ми беше капка, сълза, докато живееше при мене в Плевен. Същото и със сина ми,който не случайно бе разпределен в Хасково,след като завърши школата в Симеоново . По това време аз писах истината /това е моето аз/ срещу оня край, срещу цигани ,турци и чалгата-ориенталщна с център Димитровград, откъдето ми натресоха  и снаха. Синът ми е вързан ,обсебен с тяхните ...Но всичко с времето си,то се връща с бумеранг и вече започна да се вижда. Та  интернета, от него ми доде и идва всичко, но защо аз не трябва да съм в него? Защо моите слова са опасни, перото ми, съществуването ми дори в училище, не само в блока , в който живея? Защото съм неудобна или просто човешка завист? Та всички плевенски сайтове ме блокираха от раз, особено, като пиша потребител секирата! И не само Плевенски. Защото си плюят в устата."Тази е майка на чалгарка и няма как да е поетеса, разказвачка,нормална. Тя е едно изкуфяло бабе, хайде да я довършим по най използвания метод на Балканите чрез проблеми с децата и чрез най милото и ". Така ми го каза направо в очите  и Веселин от Асеновград leif приятелят съгражданин на Стефан разказвача cefulesteven, който не случайно дойде да живее в Плевен. Така ми го каза и Златка esen и още , и още...Че не се знаело и с моята дъщеря какво ще стане,след като тя -Златка Митева загубила едната си дъщеря. Всичките сайтове, които проверих вчера и снощи,всичките до един за моето АЗ и ника ми са проблем меко казано. И то след като от много години Полина вече не  е в "Пайнер" и не е на себе си от магии и .......! Където и да иде, дори в чужбина. Синът ми също, но е мъж, а е и много кадърен не в изкуствата, и им е нужен. По същата причина и мене ме държат жива все още, та и малко ли е удоволствието на тази измет да гледа как една майка се гърчи от болести, магии, мъка...?! И тази майка да има наглостта да се опитва да им превзема позициите на най големите в поезия, проза, музика,журналистика,  интернет,учител музикант,контактна,  почти готов литератор, домакиня,мъж и жена в семейството си от 1983г и...и...! Имала съм наглоста да се правя на Христо Ботев! Сами съзнават, че не е така! Ботев не пише еротика и любовна лирика като мен, но...дракат се!  Въпросът е , че тази жена с ник секирата дразни със своето АЗ. С децата си, които бяха  и са най лесната им плячка. Не се страхуват от възмездие и защо ли? Защото са луди, болни хора точно те, а не тя  майката, боркинята за истината, родолюбката. Навсякъде, ама навсякъде,където  съм пускала творбите си, особено стиховете си,което много неща показва съм изтривана щом е сайт за художествена литература,поетичен и особено плевенски и софийски. Та дори и на личан сайт нямам право?! От къде се взе това свободно време на тези някои да наслагат толкова минуси, толкова цветущи,най често анонимни, отрицателни коментари, рецензии...под мои творби в интернета? Дори съм преправяна, което е абсолютно престъпление! Дори и ника секирата  премахнат, все едно че извънземно е писало стиха ми?! А сайтовете за клипове са изцяло манипулирани и там работя с триста зора, с риск за компа ми и тук е мястото да кажа ,че смених четири компютъра за няколко години,че правих четири пет лични сайта след изтриването им познайте от кои. Отказах се и от скайп, от вярването в хора от интернета. И кой го направи, кои и защо? Защото съм най талантливата, най красивата, най емоционалната....? Не разбира се. Просто защото съм...АЗ! Защото това го не могат много хора най вече враговете ми. Обвиняваха синът ми,понеже  с това се занимава, с компютрите и интернета е на ти. Обвиняваха го, че той ме триел, заради баща си, с който поддържал връзка и го настройвал срещу "изцепките "ми в интернета, но...Аз съм тук и виждам как стоят нещата. Чак до там не би стигнал моят син, чак до там да се продава та и мене, и то на баща си, и зълва ми,на ония хора там долу от Хасково и Димитровград! Освен ако не се използват средства , както стана и с дъщеря ми, вандалски, нечовешки,престъпни деяния. Пиша за себе си, а защо не, админ? Когато не пиша, че съм от Плевен в данните си зле, когато пиша пак зле и кво, да ме няма ли, дори и тук в блог беге! Не мога да угодя на всички, на малко хора дори не мога и вече не искам и не се старая. Не ми се сърдете защо забравям някои от виртуалните си "приятели" тук, защо не мога да приема,че не може -ТЯ,ТОЙ да харесва и моето творчество и мене, като човек и в същото време, и моят враг, който се е смотал най често анонимно в интернета и ме гони пак за мръсотии....Та той е съвсем различен от мене! Тя също...ако е жена. Не Го приемам това, не...! И моля Ви разберете ме,че сека, защото съм ПОСЕЧЕНА - АЗ И ДЕЦАТА МИ, И ПРОДЪЛЖАВАТ ДОРИ ВАШИТЕ ПРИЯТЕЛИ ДА МЕ СЕКАТ!  ПЪК  АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА И ВИ ПРЕЧЕЛ НИКА?!
      ПЪК АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА!!!  - А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Lumberman
      Не съм пускал тема от известно време. От време на време ми се ще да пусна нещо по повод поредните маневри на американците и не мога да намеря подходяща тема. Та реших да стартирам тази, мисля, че ще бъде поле за доста публикации, защото какво ли не влиза в нея при това повсеместно дрънкане на оръжия. А и оня със забрадката може да си пише спокойно и да четка "началниците" в темата за тях.

За начало едно видео на Лий Кемп по повод потенциално нападение над Иран (да, пак от "добрите бомби"):

• от Любослав Станков
      Решил съм да си купувам лаптоп, но забелязвам, че цените в България на лаптопи като Macbook Pro, Air, Dell XPS са почти двойни по-скъпи. Да кажем че намеря човек, който да ми го купи от САЩ и ми го донесе. Има ли допълнителни такси, които трябва да се платят? Биха ли направили проблем на летището в САЩ или нашето? Има ли изобщо някакви закони за такива неща?
  • Дарение

• Добави ново...