Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Alletheya написа:

Why did you put Тhe American Flag you Jack Ass ?

Попитай Миро :)  Но докато той се накани да каже, аз ще го изпреваря. Когато бяха изборите за президент на САЩ, аз си бях поставил за аватар българското и руското знаме заедно. Тогава ми направи забележка, че руското знаме е отпред. Аз му обещах, че ако Тръмп спечели изборите, ще си поставя американското за аватар и го направих. Човек съм, дето винаги държа на думата си, за разлика от други. Затова и съм с американското знаме. А и не съм противник на Америка, само защото симпатизирам и на Русия. Така, че ако ти кажеш, ще намеря аватар с руско и американско знаме едно до друго. Само че тогава други ще се заядат, що не е българското знаме. А сложа ли си българското знаме, веднага се лепва епитет - националист, фашист и знам ли още какво. Винаги ще има недоволни, затова и си оставих американското знаме за аватар, макар да държа повече на славянската връзка ;) 

преди 6 минути, Soviet Soldier написа:

Войната е движещата сила на капитализма. Реално никоя страна няма изгода да влиза във военен конфликт със САЩ, но няма как, американците го правят. Сирия в последните години бе срината, сега дойде ред на Иран, вероятно и КНДР скоро ще има проблеми. Ако международната общност не се противопостави на САЩ, рано или късно ще се разпали толкова мащабен конфликт, че не се знае след него ще останат ли живо хора на земята. 

То като я гледам тая "международна общност" в лицето на Брюксел, по-добре от сега да си търся землянка :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Soviet Soldier написа:

Войната е движещата сила на капитализма. Реално никоя страна няма изгода да влиза във военен конфликт със САЩ, но няма как, американците го правят. Сирия в последните години бе срината, сега дойде ред на Иран, вероятно и КНДР скоро ще има проблеми. Ако международната общност не се противопостави на САЩ, рано или късно ще се разпали толкова мащабен конфликт, че не се знае след него ще останат ли живо хора на земята. 

Това е истината за човечеството: 

Войната еводеща сила на капитализма само ако не се правят въртележки отбранителен бюджет - оръжейни фирми ... Ако няма външни постъпления покрай тая война,превишаващи цената която биха заплатили многократно, чак тогава насраните и велики капиталисти биха рискували война ..иначе нем.. 

Собено ФАщ са пределно ясни с това , че ако само ще губят и пари и хора, а възвръщаемост няма да има, не биха се захванали, особено ако рискуват да загубят и това което досега успяха да прилапат... Ирак вече задвижи изгонването им , в Сирия също са се раздвижили като мишоци напускащи потъващия кораб... Западните специалисти на нефтени полета се убират и те като бити пеераси... Шел е прекратил дейността си в Сирия  окончателно след последните събития... Бягат и капиталите им, и хората им, време е народите там да си върнат което е тяхно, без да бъдат изнудвани като премиера на Ирак, когото Тръмп и сие заплашвали с майдан и снайпери, ако не подпише за 50% дял на американците в придобивките от иракски петрол.... Те такива неща... държавен нагъл рекет му се вика на това , пиратстване, грабеж... все наглосаксонски традиции открай време...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Кико написа:

Така си е. Остава само всички в САЩ да мислят като теб. 

Какво мислят, са си казали на озборите. Единствения, който може да вземе решение за атака е Президента и не е необходимо да иска съгласие от някого. Армията е професионална и просто ще изпълни заповедите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, skalata_73 написа:

Аз знам един виц дето Кумо Вълчо искал да изнасили Червената шапчица, ама няма да го кажа щото ша оспамя темата.

Само ще кажа, че тя от страх ли, от съображения за сигурност ли, си направила една рокля от ламарина...

И вица завършва с това, че горския видял Кумчо Вълчо да бяга из гората с един ъглошлайф.

Ся, ако ти кажа ,че съм виждала Червената шапчица и знам , как е гонила да хване  вълка из гората, ревала и писала поеми за несподелена любов    ще ми повярваш ли ?

иначе Червената шапчица е измислена от бойците  на френската съпротива  и от френските капиталисти, за да държат в подчинение българите. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

Какво мислят, са си казали на озборите. Единствения, който може да вземе решение за атака е Президента и не е необходимо да иска съгласие от някого. Армията е професионална и просто ще изпълни заповедите

Така де, не съм казал нещо друго :) То и Виетнам бе победа за президента... Че чак и до днес комунистите си живуркат там...Какво да говоря повече. Историята говори сама за себе си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Кико написа:

Попитай Миро :)  Но докато той се накани да каже, аз ще го изпреваря. Когато бяха изборите за президент на САЩ, аз си бях поставил за аватар българското и руското знаме заедно. Тогава ми направи забележка, че руското знаме е отпред. Аз му обещах, че ако Тръмп спечели изборите, ще си поставя американското за аватар и го направих. Човек съм, дето винаги държа на думата си, за разлика от други. Затова и съм с американското знаме. А и не съм противник на Америка, само защото симпатизирам и на Русия. Така, че ако ти кажеш, ще намеря аватар с руско и американско знаме едно до друго. Само че тогава други ще се заядат, що не е българското знаме. А сложа ли си българското знаме, веднага се лепва епитет - националист, фашист и знам ли още какво. Винаги ще има недоволни, затова и си оставих американското знаме за аватар, макар да държа повече на славянската връзка ;) 

абе , голяма работа си с тия знамена  ама хайде си сложи, това от  моя аватар да видим дали ще издържиш на конспирацията и на всички "изми":lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, valkiria1 написа:

ми то още  в Библията, всичко  е секс, рокендрол и наркотици, бре..ай сега и на това ли ще се учим.

Различни са ни Библиите явно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Явно в тората са секса , рокендрола и наркотиците.... затова ..мхм...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

иначе Червената шапчица е измислена от бойците  на френската съпротива  и от френските капиталисти, за да държат в подчинение българите.

Това след "Парк де Пренс", нали?:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Belial_ написа:

определено...иначе на върха, щеше да е голяма навалица:whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

абе , голяма работа си с тия знамена  ама хайде си сложи, това от  моя аватар да видим дали ще издържиш на конспирацията и на всички "изми":lol6:

Аз не исках конфликт с друг, освен с Миро, затова и си сложих американското. Както се казва - по думите им ще ги познаете ;) Така че да ли американско или израелско, няма голямо значение, ако говориш това, което мислиш. Нима си мислиш, че Миро се заблуди или някой друг? Е, може и да има някой пешеходец, но в общия случай думите говорят. 

Между другото, много си харесвам аватара. Знамето е хубаво, небето също. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, street racer написа:

Какво мислят, са си казали на озборите. Единствения, който може да вземе решение за атака е Президента и не е необходимо да иска съгласие от някого.

Необходимо е разбира се, треа да пита Путин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Кико написа:

Така, че ако ти кажеш, ще намеря аватар с руско и американско знаме едно до друго. Само че тогава други ще се заядат, що не е българското знаме.

Това най добре ще ви подхожда на всички мразещи западната цивилизация кандидат рекруит Хамас и Ислямски Джихад терористи

Screenshot_9.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sinbad_ написа:

Явно в тората са секса , рокендрола и наркотиците.... затова ..мхм...

Съмнявам се там да пише за нещо различно от пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Soviet Soldier написа:

Това някакъв вид шизофраения ли е? Точно про-израелски настроени хора ще говорят за, раса, национална принадлежност и религия. Остава само да кажете, че Хитлер е бил прав. Израел са света вода ненапита. Като лешояди се втурнаха да нанасят удари по останките от сирийската армия, бореща се с радикалните ислямисти, които са създадени подкрепяни от САЩ и Израел. Касем Солеймани свърши огромна работа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Alletheya написа:

Това най добре ще ви подхожда на всички мразещи западната цивилизация кандидат рекруит Хамас и Ислямски Джихад терористи

Screenshot_9.jpg

Аз не мразя никого, за разлика от теб явно. Има приятели турци, арменци, руснаци...изобщо всякакви малцинства, подвизаващи се в България. Но не мразя ни един от тях. А, забравих циганите. И тях не мразя. Човек може да бъде мразен, само ако не се съобразява с другите около него. Но тия, дето не се съобразяват с другите, могат да бъдат както цигани и арменци, така и турци и българи. но да мразя некой заради цвета на кожата му... ти сериозно ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Това след "Парк де Пренс", нали?:)

после май купиха единия герой и го застопориха на скамейките...мръсни капиталисти, пък после ти си разправяй из форумите, че тези , които имат пари и власт не могат да правят каквото си искат....ами това е, като обърквате географията  и боравите с петли, адзури, канарчета, кариоки и пр.. и криминална сводка: Пешо Компира уби Тошо Слона..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, valkiria1 написа:

определено...иначе на върха, щеше да е голяма навалица:whist:

Ми то си е навалица... от котки. За 15 тия етаж говорим нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Кико написа:

Между другото, много си харесвам аватара. Знамето е хубаво, небето също. 

да ти кажа, аз и  държавата  харесвам,..затова и в нея съм "бездомна":lol6:

беше интересно с вас сладурчета....но имам и сериозни неща за вършене...то е ясно, кои тук от отбора ще продължават да тичат след топката и отдавна не е интересно, освен ,човек да не позабрави езика.

преди 4 минути, _Belial_ написа:

Ми то си е навалица... от котки. За 15 тия етаж говорим нали?

ай стига ,бе ..сега не бяха ли на мода зайците :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

ай стига ,бе ..сега не бяха ли на мода зайците :lol6:

Не съм чувал за такава мода. И във вестниците нищо не пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Alletheya написа:

Имам познати работещи в частни военни компании и са ми разказвали, как израелските войници разстрелват за удоволствие палестинци. Съвременен Израел и нацистка Германия не се различават изобщо в това отношение.

Мина времето, в което някой вярваше на целия церк и ролята им на жертви. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, _Belial_ написа:

Съмнявам се там да пише за нещо различно от пари.

Правилно, Талмуд  е икономическия справочник на евреите. Един път и ти да познаеш. За предпочитане е човек да е богат. Не намирам никаква привлекателност в бедността.

преди 3 минути, _Belial_ написа:

Не съм чувал за такава мода. И във вестниците нищо не пише.

е, хайде сега две махали в едно село.....:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Sinbad_ написа:

Така ставало то ликвидиране ... Дори с докараната до оманския залив самолетоносачна група пак са им слаби карантиите....

А дръпнатия корец си направи атомните бомби и ракети, въпреки че оня устата велик фащец с рус перчем и него заплашваше с изтриване от лицето на земята, а поле му се дръпна бургерското ако назад в дебелото черво.... мхм...таквиа неща стават последните години с взелите се за много велики по света,  включая с изСраелските гои

Става, става...въпрос на икономически интерес.

Докато един бизнес ти носи търсената добавена стойност, без допълнителни разходи - не буташ схемата.

А военния конфликт си е бизнес, но залозите са големи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, valkiria1 написа:

Правилно, Талмуд  е икономическия справочник на евреите. Един път и ти да познаеш. За предпочитане е човек да е богат. Не намирам никаква привлекателност в бедността.

Няма нищо лошо в богатството, стига то да не предизвиква бедност.

преди 31 минути, valkiria1 написа:

е, хайде сега две махали в едно село.....:lol6:

Мойто село е с една махала и идеологията на двумахленството ми е чужда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Soviet Soldier написа:

Имам познати работещи в частни военни компании и са ми разказвали, как израелските войници разстрелват за удоволствие палестинци. Съвременен Израел и нацистка Германия не се различават изобщо в това отношение.

Много съм мислел върху подобни неща. Реално управлението на Израел би могло да се сравни с управлението на крайно десни тук, в България.  Не говоря за патриотите или Атака, а за още по-крайни - ония, със свинските опашки.  Примерно Боян Расате. 

ПП: Не, казах го на посоки, но той е член на ДПС. Не е това, което си мислят някои. Това е Детска педагогическа стая, хаха. Какво означавало ДПС...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      http://www.videoclip.bg/watch/1082208_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-1

ОЩЕ 2011 ГОДИНА СЕ Е ЗНАЕЛО КАКВО НИ ЧАКА ДНЕС-ЕТО ...филма в четири части!
      http://www.videoclip.bg/watch/1082207_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-2

http://www.videoclip.bg/watch/1082205_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-3

http://www.videoclip.bg/watch/1082200_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-4
      Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

"Сигурно е, че новият коронавирус има естествен произход" - Да, сигурно затова е патентован в 2015 година! Защото има естествен произход?!? US патент на CDC: US7220852B1

Война се води по света, независима ли е България - авторово стихове клип А.Х.Т. sekirata cekupama -Ето старата ми статия и смело приемете всичко, което трябва да стане, а ние човеците след като сме неблагоразумни  ЩЕ СИ ГО ПОНЕСЕМ! Искам веднъж завинаги да се спре да се говори за мене ,че си измислям и тем подобни,че съм имала мераци меко казано да съм голямата поетеса и разказвачка, че съм ненормална и красива "бабичка",че нямам кой знае какъв глас и не съм това, за което се фишкам. Цензурата я има, но е друг вид,не от държавата.Страхотен е българинът, та и малцинствата ни които се побългариха в някои сфери! Та страхотен е българинът,когато трябва да смаже брата, сестрата си, сънародника си. Това е от някаква мания да се покаже той пред другия и то негов сънародник. Срещу малцинствата не смее да рита,защото е страхлив и дупедавец. И какво установих ли? Ами нещо, което си го знаех, но вече се убедих,че няма лъжа , няма измама. Наистина всичко към мен, към децата ми идва от Плевен, работното ми място, родителите, които сляпо вярват на децата си,родата най вече зълвата и от комшийте ми. Хасковските и асеновградските ходжи...по тази причина отдавна не стъпам там дори при сина си, който изцяло е зомбиран. Магиите на чалгарките и феновете им са едно на ръка. Но как да се развалят магии, като е вредно и опасно? А и аз, и децата ми сме сред същите тези "хора", които ги подновяват? Ще кажете, като имам толкова много лични проблеми, защо се хващам в някакъв интернет. Защото всичко започна от както започнах да пиша в него по повод Пайнерката-дъщеря ми Полина. Защото не съм от тези, дето лазят, дето клякат и мълчат, крият истината, страхуват се...И досега не си намериха място Плевенчани, че Полина е била избраницата, че от петдесетината кандидатки и кандидати от Плевен избраха Полина, в "Пайнер"Че съм била музикант и много добре знам,че тя не можела да пее дори като някои мои ученички. Писаха се писма  с клюки и интриги дори до шефовете ми, моите и на "Пайнер". А детето ми беше капка, сълза, докато живееше при мене в Плевен. Същото и със сина ми,който не случайно бе разпределен в Хасково,след като завърши школата в Симеоново . По това време аз писах истината /това е моето аз/ срещу оня край, срещу цигани ,турци и чалгата-ориенталщна с център Димитровград, откъдето ми натресоха  и снаха. Синът ми е вързан ,обсебен с тяхните ...Но всичко с времето си,то се връща с бумеранг и вече започна да се вижда. Та  интернета, от него ми доде и идва всичко, но защо аз не трябва да съм в него? Защо моите слова са опасни, перото ми, съществуването ми дори в училище, не само в блока , в който живея? Защото съм неудобна или просто човешка завист? Та всички плевенски сайтове ме блокираха от раз, особено, като пиша потребител секирата! И не само Плевенски. Защото си плюят в устата."Тази е майка на чалгарка и няма как да е поетеса, разказвачка,нормална. Тя е едно изкуфяло бабе, хайде да я довършим по най използвания метод на Балканите чрез проблеми с децата и чрез най милото и ". Така ми го каза направо в очите  и Веселин от Асеновград leif приятелят съгражданин на Стефан разказвача cefulesteven, който не случайно дойде да живее в Плевен. Така ми го каза и Златка esen и още , и още...Че не се знаело и с моята дъщеря какво ще стане,след като тя -Златка Митева загубила едната си дъщеря. Всичките сайтове, които проверих вчера и снощи,всичките до един за моето АЗ и ника ми са проблем меко казано. И то след като от много години Полина вече не  е в "Пайнер" и не е на себе си от магии и .......! Където и да иде, дори в чужбина. Синът ми също, но е мъж, а е и много кадърен не в изкуствата, и им е нужен. По същата причина и мене ме държат жива все още, та и малко ли е удоволствието на тази измет да гледа как една майка се гърчи от болести, магии, мъка...?! И тази майка да има наглостта да се опитва да им превзема позициите на най големите в поезия, проза, музика,журналистика,  интернет,учител музикант,контактна,  почти готов литератор, домакиня,мъж и жена в семейството си от 1983г и...и...! Имала съм наглоста да се правя на Христо Ботев! Сами съзнават, че не е така! Ботев не пише еротика и любовна лирика като мен, но...дракат се!  Въпросът е , че тази жена с ник секирата дразни със своето АЗ. С децата си, които бяха  и са най лесната им плячка. Не се страхуват от възмездие и защо ли? Защото са луди, болни хора точно те, а не тя  майката, боркинята за истината, родолюбката. Навсякъде, ама навсякъде,където  съм пускала творбите си, особено стиховете си,което много неща показва съм изтривана щом е сайт за художествена литература,поетичен и особено плевенски и софийски. Та дори и на личан сайт нямам право?! От къде се взе това свободно време на тези някои да наслагат толкова минуси, толкова цветущи,най често анонимни, отрицателни коментари, рецензии...под мои творби в интернета? Дори съм преправяна, което е абсолютно престъпление! Дори и ника секирата  премахнат, все едно че извънземно е писало стиха ми?! А сайтовете за клипове са изцяло манипулирани и там работя с триста зора, с риск за компа ми и тук е мястото да кажа ,че смених четири компютъра за няколко години,че правих четири пет лични сайта след изтриването им познайте от кои. Отказах се и от скайп, от вярването в хора от интернета. И кой го направи, кои и защо? Защото съм най талантливата, най красивата, най емоционалната....? Не разбира се. Просто защото съм...АЗ! Защото това го не могат много хора най вече враговете ми. Обвиняваха синът ми,понеже  с това се занимава, с компютрите и интернета е на ти. Обвиняваха го, че той ме триел, заради баща си, с който поддържал връзка и го настройвал срещу "изцепките "ми в интернета, но...Аз съм тук и виждам как стоят нещата. Чак до там не би стигнал моят син, чак до там да се продава та и мене, и то на баща си, и зълва ми,на ония хора там долу от Хасково и Димитровград! Освен ако не се използват средства , както стана и с дъщеря ми, вандалски, нечовешки,престъпни деяния. Пиша за себе си, а защо не, админ? Когато не пиша, че съм от Плевен в данните си зле, когато пиша пак зле и кво, да ме няма ли, дори и тук в блог беге! Не мога да угодя на всички, на малко хора дори не мога и вече не искам и не се старая. Не ми се сърдете защо забравям някои от виртуалните си "приятели" тук, защо не мога да приема,че не може -ТЯ,ТОЙ да харесва и моето творчество и мене, като човек и в същото време, и моят враг, който се е смотал най често анонимно в интернета и ме гони пак за мръсотии....Та той е съвсем различен от мене! Тя също...ако е жена. Не Го приемам това, не...! И моля Ви разберете ме,че сека, защото съм ПОСЕЧЕНА - АЗ И ДЕЦАТА МИ, И ПРОДЪЛЖАВАТ ДОРИ ВАШИТЕ ПРИЯТЕЛИ ДА МЕ СЕКАТ!  ПЪК  АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА И ВИ ПРЕЧЕЛ НИКА?!
      ПЪК АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА!!!  - А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Lumberman
      Не съм пускал тема от известно време. От време на време ми се ще да пусна нещо по повод поредните маневри на американците и не мога да намеря подходяща тема. Та реших да стартирам тази, мисля, че ще бъде поле за доста публикации, защото какво ли не влиза в нея при това повсеместно дрънкане на оръжия. А и оня със забрадката може да си пише спокойно и да четка "началниците" в темата за тях.

За начало едно видео на Лий Кемп по повод потенциално нападение над Иран (да, пак от "добрите бомби"):

• от Любослав Станков
      Решил съм да си купувам лаптоп, но забелязвам, че цените в България на лаптопи като Macbook Pro, Air, Dell XPS са почти двойни по-скъпи. Да кажем че намеря човек, който да ми го купи от САЩ и ми го донесе. Има ли допълнителни такси, които трябва да се платят? Биха ли направили проблем на летището в САЩ или нашето? Има ли изобщо някакви закони за такива неща?
    • от Anita Hristova Trifonova
      СССР И САЩ прогонени от Луната
      А.Х.Т.sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...