Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

https://news.bg/int-politics/iran-predupredil-irak-a-irak-sasht-za-predstoyashtite-raketni-udari.html

Всичко е режисирано за да се понижи напрежението.Което е добре за всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Кико написа:

Попитай Миро :)  Но докато той се накани да каже, аз ще го изпреваря. Когато бяха изборите за президент на САЩ, аз си бях поставил за аватар българското и руското знаме заедно. Тогава ми направи забележка, че руското знаме е отпред. Аз му обещах, че ако Тръмп спечели изборите, ще си поставя американското за аватар и го направих. Човек съм, дето винаги държа на думата си, за разлика от други. Затова и съм с американското знаме. А и не съм противник на Америка, само защото симпатизирам и на Русия. Така, че ако ти кажеш, ще намеря аватар с руско и американско знаме едно до друго. Само че тогава други ще се заядат, що не е българското знаме. А сложа ли си българското знаме, веднага се лепва епитет - националист, фашист и знам ли още какво. Винаги ще има недоволни, затова и си оставих американското знаме за аватар, макар да държа повече на славянската връзка ;) 

Много си се оплел драги :) Много .

Никой не иска от теб нищо подобно . Вземи се определи сам за себе си .

С какъв памперс си , или аватар, никого не го интересува. :)

преди 23 минути, M.Николов написа:

Всичко е режисирано за да се понижи напрежението.Което е добре за всички.

Реално да. няма жертви , всички са ОК, а генерала забравен.

Така се получи и със сваления  от турците руски изтребител :)

Подрънкаха  помпозно .. бла бла.. и днес откриват турската връзка на газовите си проекти .

преди 2 часа, Кико написа:

Аз не исках конфликт с друг, освен с Миро, затова и.............Нима си мислиш, че Миро се заблуди или някой друг?

Абе казвай ги тия неща... Толкова време не съм те имал въобще впредвид... Направо  съм трогнат и разчувствам от твоята смаожертва :) :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм от тая дандания май само шейховете са на кяр

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, street racer написа:

USA имат над 50 изтребителя до Иран, плюс поне 5 тежки бомбандера...просто Тръмп, не е решил и не ги е ликвидарал от картара. Оня дръпнатия корерц и ток много лае, ама...

Така е.. но и иранските лидери трябваше да направят нещо помпозно за да излязат  що годе "достойно" от ситуацията.

Реално нещата с апарирани. С малко матреиални щети . И няоклко десетки загинали иранци.. .но ... на погребението на Сулеймини...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, miro20 написа:

Много си се оплел драги :) Много .

Никой не иска от теб нищо подобно . Вземи се определи сам за себе си .

С какъв памперс си , или аватар, никого не го интересува. :)

:) Не се отнасяше за теб изобщо, но ми поискаха отговор, защо съм с американско знаме като аватар.  Обясних на момичето. А това си е самата истина.  Аватара си го избрах точно заради теб и в чест на Тръмп, който в момента показа, че може би наистина е човек на Путин с тая атака над ирански лидер. Обясних го два пъти, но ти така и не захапа. Пак питам. Каква е печалбата на Тръмп? Тук се опитаха да го свържат с това, че импийджмънта ще отпадне по време на някаква война. Аз намекнах, че петрола скочи, ще скочи още и това е в голяма полза точно на най-мразения от теб човек :)  И тук вече няма как да не намесим теорията на конспирациите. Тръмп издигна себе си, но издигна и Путин. И ако някой си мисли, че Америка ще е единна, аз жестоко се съмнявам в това. От цялата работа най-печеливш е Путин и няма как да не се съгласиш при покачваща се цена на петрола. 

преди 39 минути, miro20 написа:

Абе казвай ги тия неща... Толкова време не съм те имал въобще впредвид... Направо  съм трогнат и разчувствам от твоята смаожертва :) :)  

Аз също не мисля за теб, все пак идеологията ми е различна от джендърската ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

“Изглеждам зле и съ чувствъм зле. Аз съм ф хармония със себе си. Кво да ви обеснявам... Животъ е идно кулило което съ върти. Днес си долу, утре си пак доло”

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Soviet Soldier написа:

Това е просто предъупреждение. Въпроса е друг и той има отговор, еднозначен - петрол.

А солдата може само да мечтае

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Кико написа:

От цялата работа най-печеливш е Путин и няма как да не се съгласиш при покачваща се цена на петрола. 

Е само той ли ??? :) 

Проблема на Путя е ч е той е изцяло зависим от "иглата на която седи" .

https://zen.yandex.ru/media/show_me_world/biudjet-rossii-na-20202022-god-slezaem-s-neftianoi-igly-5d85149a86c4a900adaea4c3

От 20 г. все слизат и все нещо не могат :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е малък шансът да се стигне до война.

преди 13 часа, Sleda написа:

“Изглеждам зле и съ чувствъм зле. Аз съм ф хармония със себе си. Кво да ви обеснявам... Животъ е идно кулило което съ върти. Днес си долу, утре си пак доло”

Пише се долу*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква стана тя сега... на Иран му напомниха при какви условия ще има мир, от тая работа на боледуващия аятолах кръвното му се върна в нормите, японците не смятат да се местят в друг квартал, евреите продължават да щъкат  из световната финансова система ,  Исраел оцеля след поредицата от ядрени ракети изстреляни от Байконур-а на Калдейта, на някои места в света все още можеш да си продадеш жената и да си купиш друга, в Куба ядат портокалите като дини, капитализма е успял защото го рекламират с палми , голи жени и дядо Коледа пристига по бански на водни ски , а социализма загина защото го рекламират със сърп и чук, някои невъзвращенци  орки от онзи период още си падат по тия сечива, освободителите понякога ги убиват-справка Че Гевара , любов от пръв поглед означава де се влюбиш не в Джорд Клуни , а в заек....и темата умря! Амин !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега следва aftermath... говори се, че 176 човека са си отишли ей така, понеже туземците не са разпознали обекта на радарите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, miro20 написа:

Същият сценарий, като в Украйна с малайзийският Бойнг. Малко след това в Сирия по два руски СУ-25 бе открит огън с ПЗРК, неизвестно как озовали се в ислямистите, при което един самолет бе свален. Сега точно на време свалят и украинския самолет. Много "случайности" се събират, там където САЩ имат интерес. 

Ето го попадението: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такъв, че САЩ силно се издъниха, и дори най-близките им съюзници не подкрепят терористичния акт, който извършиха в Ирак. В момента американците са черни пред цял свят и имаха силна нужда да не са под светлините на прожекторите. Как да стане? Прави се следната постановка: Праща се ПЗРК, с който техен наемник да свали даден граждански самолет, специално набелязан и обезателно заснет в момента на попадението. Или този ей така с телефона си снима нощното небе, от нямане какво да прави? В резултат на тази трагедия, на този пореден терористичен акт от страна на САЩ, започват обвинения срещу Иран. Американците излизат и казват на съюзниците си "Ето, терористите в Иран свалиха граждански самолет и сте длъжни да наложите и вие санкции против тях. Нашата агресия не бе напразна, борим се с тиранията в Иран". Иран трябва да бъде омаскарен по всички параграфи, за да могат американците да оправдаят агресивната си политика. ЕС, Русия и Китай подписаха сделка относно ядрените проекти на Иран, а САЩ решиха без обяснение да излязат. Още от тогава цял свят гледа американците накриво, защото Иран седна на масата за преговори и се съгласи да прекрати ядрената си програма, ако санкциите паднат, което пък американците хич не ги устройва, защото разни паравоенни организации и разбира се официалната иранска армия спъват много сериозно геополитическите амбиции на САЩ и Израел в страни, като Сирия. Иран, САА, и РФ им избиха наемниците от цял свят. В същото време Ердоган натисна кюрдите, а американците нищо не успяха да направят и започнаха, и тях да губят като инструмент, с който да влияят. Хасан Рухани многократно заявява, че целта на Иран е да изгони американците от тази част на света, и най-после да заживеят нормално. Хубава кауза има Рухани, но трудно ще му се получи, защото там има много нефт, и САЩ има огромни финансови интереси в там. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Всъщност, не ми е ясно какъв точно сценарий визираш.

Подозирам че отразяваш просто някои от камарата оправдателни версии от рашадезинформбюро :)

Само като им видя опорките в медиите , горе долу ми се избистря каква е насокат аи от какво искат да отвлекат вниманието :)

Иран се е съгласил на международно разследване на катастрофата  с участие на специалисти на Боинг от засегнатите страни, както и други техни представители. Ммм?

Що не почакаш изводите на разследването? Бързаш да си пуснеш пропагандата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Ьрмалоу написа:

Иран се е съгласил на международно разследване на катастрофата  с участие на специалисти на Боинг от засегнатите страни, както и други техни представители. Ммм?

Що не почакаш изводите на разследването? Бързаш да си пуснеш пропагандата?

Аз последно бях чел че отказали да предават черните кутии. Дори сега да съдействат, нещата малко  вече са с тъмен отенък.

И аз ли бързам ??? Цитирах рашадезинформбюро как ВЕЧЕ се  бяха впуснали бързо бързо да тиражитат всякакви /и абсурдни/ версии.

Те що не чакат ? :) ммм ?

И второ... не аз, а Канада вече в прав текст оповести версията за свален от ракета земя-въздух.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, miro20 написа:

И второ... не аз, а Канада вече в прав текст оповести версията за свален от ракета земя-въздух.

Май е старият номер с "хайли лайкли".

Наистина работата на комисията ще даде по-достоверна информация, мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ще ми е интересно да сравня реакциите с този и със МХ17 .

Подозирам че за разлика от рашистите, Иран ще си признае свалянето като "случаен инцидент " с ПВО системите им.

За Украйна можем само да подозираме какви разузнавателни данни са приложени към делото / то май вече върви в Холандия/  и какви спътникови снимки.

САЩ само бяха казали че са предали всичко каквото имат на следствието.

В иран ситуацията е още по насторожена, тъй като максимално количество спътници със сигурност следят всяка стъпка на ирансктие военни и системи.

И не само американски .

Така че.. ако има еднакви данни  на службите / не само американски/  спокойно ще ги притиснат да не шикалкавят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Скритата история зад убийството на Солеймани

Цитат

Иракският премиер Абдул-Мехди направил гневен коментар за това как американците съсипали държавата, а сега отказвали да довършат работата по инфраструктурата и електрическата мрежа, ако Ирак не им обещаел 50 процента от петролните си приходи, което Абдул-Мехди отказал.

Това е превод на речта на Абдул-Махди в иракския парламент:

"Точно по тази причина ходих в Китай и с тях подписахме важно споразумение да довършат работата вместо американците. Когато се върнах, Тръмп ми се обади да ме инструктира да се откажа от споразумението. Когато не се съгласих, той заплаши да организира масови протести в страната, които да сложат край на кариерата ми като премиер. Масовите протести срещу мен не закъсняха, а Тръмп се обади пак и заплаши, че ако не приема исканията му, ще разположи снайперисти от морската пехота по високите сгради, които да стрелят както по протестиращите, така и по полицията, за да ме притисне. Аз отказах отново и подадох оставка. И до днес американците продължават да настояват да се откажем от сделката с Китай. След това, когато нашият министър на отбраната съобщи, че трета страна е започнала да обстрелва както протестиращите, така и органите на реда (точно както Тръмп бе казал), американският президент ми се обади отново и заплаши да ликвидира мен и министъра на отбраната, ако продължаваме да говорим за тази „трета страна“. Никой не предполагаше, че тази заплаха може да се отнася до генерал Солеймани, но за премиера Адил Абдул-Махди бе много трудно да разкрие проточилата се седмици предистория на атентата. Трябваше да се срещнем с генерал Солеймани по-късно през деня, когато го убиха. Той бе дошъл да ми предаде послание от Иран в отговор на посланието, което ние предадохме на Иран от името на саудитците"

В стремежа си да държи всички под контрол, Вашингтон прибягва към тероризъм, лъжи и неясни заплахи срещу свои и чужди.

Тръмп очевидно е бил убеден от някого, че САЩ нямат нужда от Близкия изток и от съюзници в региона и че никой не би посмял да търгува нефт с валута, различна от американския долар.

Смъртта на Солеймани е резултат от припокриването на американски и израелски интереси.

Останал без варианти да възпре интеграцията на Евразия, Вашингтон може само да всява смут в региона, прицелвайки се в държави като Иран, Ирак и Сирия, които са ключови за Евразийския проект. Докато Израел никога не е имал възможността и дързостта да извърши такъв атентат, приноса на израелското лоби към изборния успех на Тръмп със сигурност е оказал влияние върху решението му, особено в изборна година.

Оригиналът: The Deeper Story Behind the Assassination of Soleimani

А това вече не знам какво е...

Цитат
Държавният секретар на САЩ Майк Помпео призна, че американските тайни служби не са разполагали с информация къде и кога убитият ирански генерал Касем Сюлеймани е планирал атаки срещу САЩ, предаде РИА Новости, цитирана от БГНЕС. "Няма съмнение, че е имало серия от предстоящи атаки, които Касем Сюлеймани е планирал. Не знаехме точно кога и къде. Но това беше реално", каза Помпео в интервю за Fox News.

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Мен ще ми е интересно да сравня реакциите с този и със МХ17 .

Подозирам че за разлика от рашистите, Иран ще си признае свалянето като "случаен инцидент " с ПВО системите им.

За Украйна можем само да подозираме какви разузнавателни данни са приложени към делото / то май вече върви в Холандия/  и какви спътникови снимки.

САЩ само бяха казали че са предали всичко каквото имат на следствието.

В иран ситуацията е още по насторожена, тъй като максимално количество спътници със сигурност следят всяка стъпка на ирансктие военни и системи.

И не само американски .

Така че.. ако има еднакви данни  на службите / не само американски/  спокойно ще ги притиснат да не шикалкавят.

Трудно може да се докаже, каквото и да е било. Ако се намерят отломки от ракета примерно съветски или руски образец, по никакъв начин това не доказва, че Иран има общо. Да не забравяме, че в НАТО и не само на въоръжение стоят такива образци, и ЦРУ съвсем спокойно може да свали самолета с ПЗРК "Игла" примерно или друг образец на въоръжение в Иран. По никакъв начин не може да се докаже, нито свалянето на малайзийския, нито свалянето на украинския самолет. Само гузната съвест на агент като Едуард Сноудън може да разобличи поредните престъпления на САЩ, но и да се случи ЕС сме толкова зависими от американците, че пак ще се правим на приятно разсеяни. Ние сме виновни, че у американците има чувство за безнаказаност, за това си позволяват да бомбардират граждански летища и да убиват невинни. Като нищо са свалили и самолетите в Украйна и Иран. . . аз в тези "случайности" не вярвам. Добре е европейските лидери да се замислят, че утре техен близък може да е жертва на американските игри. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още по добре ще е, ако "солдатите" разберат, че не са фактор. USA задава курса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, MS 24 написа:

дабе

в световния търговски център намериха паспортите на терористите а стоманата на сградана се  стопи 

usa  са извън играта 

в момента блафират 

даваха   видео от  базите с ядрено оръжие още говорят по   телефон жица и 50 % са неработещи

ядреното оръжие има период на полуразпат и става негодно   с годините 

Пак си далеч от реалността. А за периоди на плуразпад изпбщо не се пробвай - не си ходил на училище след 5 ти клас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Отмъщение Любовна история  Vengeance A Love Story   САЩ 2017
    • от Анита Христова Трифонова
      http://www.videoclip.bg/watch/1082208_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-1

ОЩЕ 2011 ГОДИНА СЕ Е ЗНАЕЛО КАКВО НИ ЧАКА ДНЕС-ЕТО ...филма в четири части!
      http://www.videoclip.bg/watch/1082207_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-2

http://www.videoclip.bg/watch/1082205_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-3

http://www.videoclip.bg/watch/1082200_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-4
      Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

"Сигурно е, че новият коронавирус има естествен произход" - Да, сигурно затова е патентован в 2015 година! Защото има естествен произход?!? US патент на CDC: US7220852B1

Война се води по света, независима ли е България - авторово стихове клип А.Х.Т. sekirata cekupama -Ето старата ми статия и смело приемете всичко, което трябва да стане, а ние човеците след като сме неблагоразумни  ЩЕ СИ ГО ПОНЕСЕМ! Искам веднъж завинаги да се спре да се говори за мене ,че си измислям и тем подобни,че съм имала мераци меко казано да съм голямата поетеса и разказвачка, че съм ненормална и красива "бабичка",че нямам кой знае какъв глас и не съм това, за което се фишкам. Цензурата я има, но е друг вид,не от държавата.Страхотен е българинът, та и малцинствата ни които се побългариха в някои сфери! Та страхотен е българинът,когато трябва да смаже брата, сестрата си, сънародника си. Това е от някаква мания да се покаже той пред другия и то негов сънародник. Срещу малцинствата не смее да рита,защото е страхлив и дупедавец. И какво установих ли? Ами нещо, което си го знаех, но вече се убедих,че няма лъжа , няма измама. Наистина всичко към мен, към децата ми идва от Плевен, работното ми място, родителите, които сляпо вярват на децата си,родата най вече зълвата и от комшийте ми. Хасковските и асеновградските ходжи...по тази причина отдавна не стъпам там дори при сина си, който изцяло е зомбиран. Магиите на чалгарките и феновете им са едно на ръка. Но как да се развалят магии, като е вредно и опасно? А и аз, и децата ми сме сред същите тези "хора", които ги подновяват? Ще кажете, като имам толкова много лични проблеми, защо се хващам в някакъв интернет. Защото всичко започна от както започнах да пиша в него по повод Пайнерката-дъщеря ми Полина. Защото не съм от тези, дето лазят, дето клякат и мълчат, крият истината, страхуват се...И досега не си намериха място Плевенчани, че Полина е била избраницата, че от петдесетината кандидатки и кандидати от Плевен избраха Полина, в "Пайнер"Че съм била музикант и много добре знам,че тя не можела да пее дори като някои мои ученички. Писаха се писма  с клюки и интриги дори до шефовете ми, моите и на "Пайнер". А детето ми беше капка, сълза, докато живееше при мене в Плевен. Същото и със сина ми,който не случайно бе разпределен в Хасково,след като завърши школата в Симеоново . По това време аз писах истината /това е моето аз/ срещу оня край, срещу цигани ,турци и чалгата-ориенталщна с център Димитровград, откъдето ми натресоха  и снаха. Синът ми е вързан ,обсебен с тяхните ...Но всичко с времето си,то се връща с бумеранг и вече започна да се вижда. Та  интернета, от него ми доде и идва всичко, но защо аз не трябва да съм в него? Защо моите слова са опасни, перото ми, съществуването ми дори в училище, не само в блока , в който живея? Защото съм неудобна или просто човешка завист? Та всички плевенски сайтове ме блокираха от раз, особено, като пиша потребител секирата! И не само Плевенски. Защото си плюят в устата."Тази е майка на чалгарка и няма как да е поетеса, разказвачка,нормална. Тя е едно изкуфяло бабе, хайде да я довършим по най използвания метод на Балканите чрез проблеми с децата и чрез най милото и ". Така ми го каза направо в очите  и Веселин от Асеновград leif приятелят съгражданин на Стефан разказвача cefulesteven, който не случайно дойде да живее в Плевен. Така ми го каза и Златка esen и още , и още...Че не се знаело и с моята дъщеря какво ще стане,след като тя -Златка Митева загубила едната си дъщеря. Всичките сайтове, които проверих вчера и снощи,всичките до един за моето АЗ и ника ми са проблем меко казано. И то след като от много години Полина вече не  е в "Пайнер" и не е на себе си от магии и .......! Където и да иде, дори в чужбина. Синът ми също, но е мъж, а е и много кадърен не в изкуствата, и им е нужен. По същата причина и мене ме държат жива все още, та и малко ли е удоволствието на тази измет да гледа как една майка се гърчи от болести, магии, мъка...?! И тази майка да има наглостта да се опитва да им превзема позициите на най големите в поезия, проза, музика,журналистика,  интернет,учител музикант,контактна,  почти готов литератор, домакиня,мъж и жена в семейството си от 1983г и...и...! Имала съм наглоста да се правя на Христо Ботев! Сами съзнават, че не е така! Ботев не пише еротика и любовна лирика като мен, но...дракат се!  Въпросът е , че тази жена с ник секирата дразни със своето АЗ. С децата си, които бяха  и са най лесната им плячка. Не се страхуват от възмездие и защо ли? Защото са луди, болни хора точно те, а не тя  майката, боркинята за истината, родолюбката. Навсякъде, ама навсякъде,където  съм пускала творбите си, особено стиховете си,което много неща показва съм изтривана щом е сайт за художествена литература,поетичен и особено плевенски и софийски. Та дори и на личан сайт нямам право?! От къде се взе това свободно време на тези някои да наслагат толкова минуси, толкова цветущи,най често анонимни, отрицателни коментари, рецензии...под мои творби в интернета? Дори съм преправяна, което е абсолютно престъпление! Дори и ника секирата  премахнат, все едно че извънземно е писало стиха ми?! А сайтовете за клипове са изцяло манипулирани и там работя с триста зора, с риск за компа ми и тук е мястото да кажа ,че смених четири компютъра за няколко години,че правих четири пет лични сайта след изтриването им познайте от кои. Отказах се и от скайп, от вярването в хора от интернета. И кой го направи, кои и защо? Защото съм най талантливата, най красивата, най емоционалната....? Не разбира се. Просто защото съм...АЗ! Защото това го не могат много хора най вече враговете ми. Обвиняваха синът ми,понеже  с това се занимава, с компютрите и интернета е на ти. Обвиняваха го, че той ме триел, заради баща си, с който поддържал връзка и го настройвал срещу "изцепките "ми в интернета, но...Аз съм тук и виждам как стоят нещата. Чак до там не би стигнал моят син, чак до там да се продава та и мене, и то на баща си, и зълва ми,на ония хора там долу от Хасково и Димитровград! Освен ако не се използват средства , както стана и с дъщеря ми, вандалски, нечовешки,престъпни деяния. Пиша за себе си, а защо не, админ? Когато не пиша, че съм от Плевен в данните си зле, когато пиша пак зле и кво, да ме няма ли, дори и тук в блог беге! Не мога да угодя на всички, на малко хора дори не мога и вече не искам и не се старая. Не ми се сърдете защо забравям някои от виртуалните си "приятели" тук, защо не мога да приема,че не може -ТЯ,ТОЙ да харесва и моето творчество и мене, като човек и в същото време, и моят враг, който се е смотал най често анонимно в интернета и ме гони пак за мръсотии....Та той е съвсем различен от мене! Тя също...ако е жена. Не Го приемам това, не...! И моля Ви разберете ме,че сека, защото съм ПОСЕЧЕНА - АЗ И ДЕЦАТА МИ, И ПРОДЪЛЖАВАТ ДОРИ ВАШИТЕ ПРИЯТЕЛИ ДА МЕ СЕКАТ!  ПЪК  АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА И ВИ ПРЕЧЕЛ НИКА?!
      ПЪК АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА!!!  - А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Lumberman
      Не съм пускал тема от известно време. От време на време ми се ще да пусна нещо по повод поредните маневри на американците и не мога да намеря подходяща тема. Та реших да стартирам тази, мисля, че ще бъде поле за доста публикации, защото какво ли не влиза в нея при това повсеместно дрънкане на оръжия. А и оня със забрадката може да си пише спокойно и да четка "началниците" в темата за тях.

За начало едно видео на Лий Кемп по повод потенциално нападение над Иран (да, пак от "добрите бомби"):

• от Любослав Станков
      Решил съм да си купувам лаптоп, но забелязвам, че цените в България на лаптопи като Macbook Pro, Air, Dell XPS са почти двойни по-скъпи. Да кажем че намеря човек, който да ми го купи от САЩ и ми го донесе. Има ли допълнителни такси, които трябва да се платят? Биха ли направили проблем на летището в САЩ или нашето? Има ли изобщо някакви закони за такива неща?
  • Дарение

• Добави ново...