Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, Soviet Soldier написа:

Ако преди това нещо не е било наред с тях, изобщо няма как да се разглеждат като доказателства, за каквото и да е било. 

Видя ли как се оплете.

Последно маипулирани ли са както твърдиш, или "ако не са били наред  нещата с тях, нямало да се разглеждат като доказателства" :) :)  

Пиле в собствени кълчища. :)

6 дена и 6 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Видя ли как се оплете.

Последно маипулирани ли са както твърдиш, или "ако не са били наред  нещата с тях, нямало да се разглеждат като доказателства" :) :)  

Пиле в собствени кълчища. :)

Искаше да кажеш "виж как се оплетОХ". Даваш като аргумент, че холандците и австралийците не са го манипулирали, защото бил в бунтовниците няколко дни, а аз ти казвам, че ако по някакъв начин записът е пипан, то той автоматично няма как да се представя, като доказателство, а те точно под формата на такова го представят в Малайзия. 

Разплетох ли те, или още ти е оплетено? :emoji_smiley-01:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама и продължаваш да се гърчиш.

Ето ти накратко

- цитирш ми един стар руски фейк че видеото с БУК-а било от украинска територия, а аз ти показах и доказах че това видео и снимка е от Луганск. От окупиран подконтролен на рашистките терористи, Луганск.

Част от маршрута на БУК-а , за който маршрут никой  няма и съмнения вече.

-Цитираш ми че малайзийския президент "имал съмнения" относно виновността на РФ , както и че малайсзийските власти са нямали достъп до черните кутии.

И аз ти показах и доказах че кутитие бяха намерени и контролирани от терористите в ЛДНР, и предадени след 5 дена не на друг, а на малайзийския полковник.

Това е.

Всичко друго са твои спекулации, гърчове и измишльотини :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, miro20 написа:

Ама и продължаваш да се гърчиш.

Ето ти накратко

- цитирш ми един стар руски фейк че видеото с БУК-а било от украинска територия, а аз ти показах и доказах че това видео и снимка е от Луганск. От окупиран подконтролен на рашистките терористи, Луганск.

Част от маршрута на БУК-а , за който маршрут никой  няма и съмнения вече.

-Цитираш ми че малайзийския президент "имал съмнения" относно виновността на РФ , както и че малайсзийските власти са нямали достъп до черните кутии.

И аз ти показах и доказах че кутитие бяха намерени и контролирани от терористите в ЛДНР, и предадени след 5 дена не на друг, а на малайзийския полковник.

Това е.

Всичко друго са твои спекулации, гърчове и измишльотини :) 

ЛНР и ДНР поне формално и до днес са си територии на Украйна и не са признати международно. Като казвам "Украйна" не греша, а и ще продължат да бъдат част от Украйна, но с по-различен статус. 

Малайзийският премиер казва, (вижда се на видеото), че техни експерти не са допуснати в продължение на 6 месеца в разследването. То е пределно ясно, по какви причини. След това им предават дават уж като "доказателства" обвиняващи Русия, манипулирани записи, които малайзийците отказват да ги приемат като такива поради кристално ясни причини. 

Всичко друго са твои спекулации и измислици. Пострадалата страна, която няма интерес да прикрива никого съвсем открито заявява, че единствената цел на "експертите" от Австралия и Холандия е да бъде обвинена Русия. Кво повече да говорим? То е пределно ясно, кой е виновен и се напасва идеално с нуждата на англосаксите да накиснат още повече Русия за да наложат възможно най-сериозни санкции на Русия. Американците дори не крият, че се опитват да изолират Русия икономически, а спъването на Северен и Южен поток са едно от многобройните доказателства, кой реално е агресор. В резултат на всичко това не страда САЩ, а ЕС и Русия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Soviet Soldier написа:

То е пределно ясно, кой е виновен

Да, руснаците и грешката им да вкарат БУК  на неподконтролната на Украйна територия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Президентът Росен Плевнелиев в предаването "Още от деня" с Георги Любенов за Сарафово и намесата на Касем Сюлеймани:

Цитат

Аз не съм виждал нищо подобно.Виждал съм други имена.Това име не е фигурирало по никакъв начин в докладите които съм чел.

Това по повод на лъжите,които Миро се опитва да пробутва във форума....

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Profruit написа:

Ехее, на рубладжийте им се размина с мокрите сънища! Всуе рупате сибирските шишарки на Путя по диваните вкъщи. Иран си призна с какви леви ръчики пуца с топовете на Путя и ето на самальотите капат като гнили круши. А дженерала им Сульо се върти на шиш в гроба си, като видя възмездието за смъртта си. То не бе палене на гуми, палене на знаменца с звездички, анатема на ционистите  от Техеран до бункера на насралата и какво.? 10 ракетки уплашиха камилите в пясъците и 10 долетяха празни. Иран е един книжен тигър! А персите същия дол дренки като камиларите. Убре-дебре три дни и по кемезите при ханъмите. От космоса личи, че на али-баба хамейнето му се клатят топките отвътре, тръгнал зъбки на пираня да показва.

Хехе, шекелджията решил да се изкаже по повод рубладжиите и на кого им се клатели топките...

Затова ли Биби му се дръпна лайното и даде на пълна задна когато Иран ги посочи за цел, и зарева ама защо и нас, ние сме абсолютно невинни и нищо не сме направили...... нали са ербапи бе, ама все под крилото на големия задокеански брат се крият като насрани стане ли сериозно полоежнието... Типично поведение на помияри лаещи като раздрани, а получат ли ръмжене в отговор и бегом назад....

ИзСраел е просто книжен лайнар който разчита само на хамерикански дотации и лобитата си там, нищо друго..ни икономика, ни държава като държава, пълна с пингвини клатещи се срещу една стеничка ..и това е... Знаеща да удря само нещастни жени и деца.... и да подкупва когото неможе , затова и бягат на минимум 7 километра от границата с Ливан, когато там се размърдат Хизбула и изоставят дори военните си бази презглава , както имаше едно клипче в тубата дори :)) ,.... Едно метро не могат вече 40 години да построят , улиците им бетер столипиново ... дори Бг построи метро в София за много по-малко  време.... да кажеш пари ли нямат, всяка година по 3, 3 милиарда хамерикански  денги, отделно дотации от лобитата им по цял свят..и нънци... пустинята били направили рай, да бе, крадейки водата на всичките си съседи .... и това е голям успех за тях ..ура , гойска перемога..мдам.... Дадоха им ядрени бомби и вече курнази, кой кат нас, велика военна сила, дръжки на колелета.... 

А колелото на близкия изток се завъртя вече... Ирак официално изиска напускане на хамериканските окупационни войски, В Афганистан тече същия процес, в Сирия вече побегнаха сами от няколко бази почнаха да се изнасят   на Родос ... И това ще стане, независимо колко се пънят юдеите да запазят фащското присъствие и влияние там, понеже знаят че сами оставени са просто загинали... и в преносен и вбуквален смисъл....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NIKISHARK написа:

Президентът Росен Плевнелиев в предаването "Още от деня" с Георги Любенов за Сарафово и намесата на Касем Сюлеймани:

Това по повод на лъжите,които Миро се опитва да пробутва във форума....

Ам не бе... той тоя генерал си е обикновен мирен земеделец пенсионер... Кой може да се съмнява....

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко стана, за пореден път те изобличиха в лъжа и сега се опитваш да се измъкнеш, а?:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, M.Николов написа:

Ко стана, за пореден път те изобличиха в лъжа и сега се опитваш да се измъкнеш, а?:hush:

Да се опитвам ли ? Няма такова нещо. Просто за пореден път спекулирате и оневинявате един терористичен акт, за който не аз, а цитирани служби и държави казват  от кого е организирано в Сарафово.

Нима очакваш за тези неща доказателства като  касова бележка за тротил от магазин в Иран ? :) 

Иначе е забавно как се издъни рашистката пропагандна машина.

Иран изненада всички тролове  подготвени с опорките

И т.н.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Просто за пореден път спекулирате и оневинявате един терористичен акт

Кой това и къде?Цитат?Реално ти спекулираше с този терористичен акт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оневинявате Иран. И че е лъжа.

И че "съм бил хванат пак в лъжа" .

Кво да говорим повече...  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Да се опитвам ли ? Няма такова нещо. Просто за пореден път спекулирате и оневинявате един терористичен акт, за който не аз, а цитирани служби и държави казват  от кого е

Мирко,чувал си си думата гьонсурат!? Абе, на теб президента ти казва че лъжеш,ти си знаеш твоето...докато не  дадеш факти и доказателства съм съгласен,може би за пръв път ,с Плевнелиев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да добре. Не мога да предоставя касова бележка за тротил от магазин в Иран. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

И че "съм бил хванат пак в лъжа" .

Кво да говорим повече...  

Алоооо,на къде тръгна....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, думата съм я чувал. Описва прекрасно вашата наивна и упорита пропаганда.

Свободно , остави. Чувал ли си тази команда ?

Свободно , остави, Иран си призна. Сменете опорките, другари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Американские СМИ вспомнили вот об этой фотографии, на которой запечатлён погибший Касем Сулеймани в окружении телохранителей КСИР, иракских силовиков и морских пехотинцев США!-2017г.

13850378.jpg

чичо сам така постъпи и със садам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в Техеран хората излязоха на протести  с викове "не щем ислямска република".

Хайде, спешно гответе новите опорки

Как сваления самолет е катализатор за Майдан в Техеран срещу ислямскя режим

хАмериканска многоходовочка :) :)    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 24 минути, miro20 написа:

Да, думата съм я чувал. Описва прекрасно вашата наивна и упорита пропаганда.

Свободно , остави. Чувал ли си тази команда ?

Свободно , остави, Иран си призна. Сменете опорките, другари.

Да уточним само-няма никакви доказателства,че убития Касем Солеймани ,има пръст в организирането на атентата в Сарафово.Това е потвърдено не от кой да е,а от президента Плевнелиев.

Само преди няколко дни ,ти упорито и нагло твърдеше,че именно убития генерал е организирал атентата.

Излиза че президента по това време Плевнелиев  лъже,а ти все още нямаш нито една лъжа в този форум!

Това последното се надявам,че повече няма да го повтаряш.

И като стана въпрос за опорки...не викай"хоп" преди да си скочил...или по-скоро в какво...

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, miro20 написа:

И къде бе, Мирко?Покажи ни с цитати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Ти въобще бегла представа за височините имаш ли си :) 

Къде лети граждански самолет, къде спътник ? :) 

Беше сарказъм ;)

преди 11 часа, miro20 написа:

И не е "уж" , са една камара факти сочат за това. Оправдателните фейкове не ми се коментират, достатъчно са дъвкани. Въпреки че такива като теб вЕрват само на таквиа фейкове де :)

Аз вярвам само на себе си. Това ме научи живота. Фейкове като теб не гледам, още по-малко коментирам. Някога да си ме засякал да пусна линк към нещо, свързано с политиката? Аз коментирам това, което се пише и пиша това, което мисля. Добре е повече хора да правят така. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, NIKISHARK написа:

Само преди няколко дни ,ти упорито и нагло твърдеше,че именно убития генерал е организирал атентата.

Аз ли ?

https://eurocom.bg/news/article/ubitiiat-iranski-general-poruchal-ubiistveniia-atentat-v-sarafovo

преди 54 минути, Кико написа:

Аз коментирам това, което се пише и пиша това, което мисля. Добре е повече хора да правят така. 

Няма да е лошо и да е аргументирано. В повечето случаи хората са в някаква своя "страна на чудесата с Алиса", и понеже не четат, не гледат линкове, не се интересуват от фейкове/ но цитират дори такива/ и си мислят че са голямата работа... :) 

Е да, ама не.

преди 1 час, NIKISHARK написа:

а ти все още нямаш нито една лъжа в този форум!

Това последното се надявам,че повече няма да го повтаряш.

Нямам нито една лъжа казана тук.

Ще го повтарям, защото недоказано нещо не е лъжа. Особенно когато е подкрепено с източник  , цитат, и изявление на държава.

А такива като теб само спекулират с това.

Само още една скоба ще вметна

За тактиката на терористичните организации и това което  са говорели специалисти по медиите

- че умишлено няма централизирано ръководство на тези операции.

Да, терористите имат "спуснати задачи" , но в конкретната дръжава, в конретната "клетка" всеки сам приема решение как да го направи и централното ръководство често няма и представа  за това.

И точно това прави нещата толквоа трудни за разследване и доказване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Отмъщение Любовна история  Vengeance A Love Story   САЩ 2017
    • от Анита Христова Трифонова
      http://www.videoclip.bg/watch/1082208_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-1

ОЩЕ 2011 ГОДИНА СЕ Е ЗНАЕЛО КАКВО НИ ЧАКА ДНЕС-ЕТО ...филма в четири части!
      http://www.videoclip.bg/watch/1082207_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-2

http://www.videoclip.bg/watch/1082205_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-3

http://www.videoclip.bg/watch/1082200_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-4
      Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

"Сигурно е, че новият коронавирус има естествен произход" - Да, сигурно затова е патентован в 2015 година! Защото има естествен произход?!? US патент на CDC: US7220852B1

Война се води по света, независима ли е България - авторово стихове клип А.Х.Т. sekirata cekupama -Ето старата ми статия и смело приемете всичко, което трябва да стане, а ние човеците след като сме неблагоразумни  ЩЕ СИ ГО ПОНЕСЕМ! Искам веднъж завинаги да се спре да се говори за мене ,че си измислям и тем подобни,че съм имала мераци меко казано да съм голямата поетеса и разказвачка, че съм ненормална и красива "бабичка",че нямам кой знае какъв глас и не съм това, за което се фишкам. Цензурата я има, но е друг вид,не от държавата.Страхотен е българинът, та и малцинствата ни които се побългариха в някои сфери! Та страхотен е българинът,когато трябва да смаже брата, сестрата си, сънародника си. Това е от някаква мания да се покаже той пред другия и то негов сънародник. Срещу малцинствата не смее да рита,защото е страхлив и дупедавец. И какво установих ли? Ами нещо, което си го знаех, но вече се убедих,че няма лъжа , няма измама. Наистина всичко към мен, към децата ми идва от Плевен, работното ми място, родителите, които сляпо вярват на децата си,родата най вече зълвата и от комшийте ми. Хасковските и асеновградските ходжи...по тази причина отдавна не стъпам там дори при сина си, който изцяло е зомбиран. Магиите на чалгарките и феновете им са едно на ръка. Но как да се развалят магии, като е вредно и опасно? А и аз, и децата ми сме сред същите тези "хора", които ги подновяват? Ще кажете, като имам толкова много лични проблеми, защо се хващам в някакъв интернет. Защото всичко започна от както започнах да пиша в него по повод Пайнерката-дъщеря ми Полина. Защото не съм от тези, дето лазят, дето клякат и мълчат, крият истината, страхуват се...И досега не си намериха място Плевенчани, че Полина е била избраницата, че от петдесетината кандидатки и кандидати от Плевен избраха Полина, в "Пайнер"Че съм била музикант и много добре знам,че тя не можела да пее дори като някои мои ученички. Писаха се писма  с клюки и интриги дори до шефовете ми, моите и на "Пайнер". А детето ми беше капка, сълза, докато живееше при мене в Плевен. Същото и със сина ми,който не случайно бе разпределен в Хасково,след като завърши школата в Симеоново . По това време аз писах истината /това е моето аз/ срещу оня край, срещу цигани ,турци и чалгата-ориенталщна с център Димитровград, откъдето ми натресоха  и снаха. Синът ми е вързан ,обсебен с тяхните ...Но всичко с времето си,то се връща с бумеранг и вече започна да се вижда. Та  интернета, от него ми доде и идва всичко, но защо аз не трябва да съм в него? Защо моите слова са опасни, перото ми, съществуването ми дори в училище, не само в блока , в който живея? Защото съм неудобна или просто човешка завист? Та всички плевенски сайтове ме блокираха от раз, особено, като пиша потребител секирата! И не само Плевенски. Защото си плюят в устата."Тази е майка на чалгарка и няма как да е поетеса, разказвачка,нормална. Тя е едно изкуфяло бабе, хайде да я довършим по най използвания метод на Балканите чрез проблеми с децата и чрез най милото и ". Така ми го каза направо в очите  и Веселин от Асеновград leif приятелят съгражданин на Стефан разказвача cefulesteven, който не случайно дойде да живее в Плевен. Така ми го каза и Златка esen и още , и още...Че не се знаело и с моята дъщеря какво ще стане,след като тя -Златка Митева загубила едната си дъщеря. Всичките сайтове, които проверих вчера и снощи,всичките до един за моето АЗ и ника ми са проблем меко казано. И то след като от много години Полина вече не  е в "Пайнер" и не е на себе си от магии и .......! Където и да иде, дори в чужбина. Синът ми също, но е мъж, а е и много кадърен не в изкуствата, и им е нужен. По същата причина и мене ме държат жива все още, та и малко ли е удоволствието на тази измет да гледа как една майка се гърчи от болести, магии, мъка...?! И тази майка да има наглостта да се опитва да им превзема позициите на най големите в поезия, проза, музика,журналистика,  интернет,учител музикант,контактна,  почти готов литератор, домакиня,мъж и жена в семейството си от 1983г и...и...! Имала съм наглоста да се правя на Христо Ботев! Сами съзнават, че не е така! Ботев не пише еротика и любовна лирика като мен, но...дракат се!  Въпросът е , че тази жена с ник секирата дразни със своето АЗ. С децата си, които бяха  и са най лесната им плячка. Не се страхуват от възмездие и защо ли? Защото са луди, болни хора точно те, а не тя  майката, боркинята за истината, родолюбката. Навсякъде, ама навсякъде,където  съм пускала творбите си, особено стиховете си,което много неща показва съм изтривана щом е сайт за художествена литература,поетичен и особено плевенски и софийски. Та дори и на личан сайт нямам право?! От къде се взе това свободно време на тези някои да наслагат толкова минуси, толкова цветущи,най често анонимни, отрицателни коментари, рецензии...под мои творби в интернета? Дори съм преправяна, което е абсолютно престъпление! Дори и ника секирата  премахнат, все едно че извънземно е писало стиха ми?! А сайтовете за клипове са изцяло манипулирани и там работя с триста зора, с риск за компа ми и тук е мястото да кажа ,че смених четири компютъра за няколко години,че правих четири пет лични сайта след изтриването им познайте от кои. Отказах се и от скайп, от вярването в хора от интернета. И кой го направи, кои и защо? Защото съм най талантливата, най красивата, най емоционалната....? Не разбира се. Просто защото съм...АЗ! Защото това го не могат много хора най вече враговете ми. Обвиняваха синът ми,понеже  с това се занимава, с компютрите и интернета е на ти. Обвиняваха го, че той ме триел, заради баща си, с който поддържал връзка и го настройвал срещу "изцепките "ми в интернета, но...Аз съм тук и виждам как стоят нещата. Чак до там не би стигнал моят син, чак до там да се продава та и мене, и то на баща си, и зълва ми,на ония хора там долу от Хасково и Димитровград! Освен ако не се използват средства , както стана и с дъщеря ми, вандалски, нечовешки,престъпни деяния. Пиша за себе си, а защо не, админ? Когато не пиша, че съм от Плевен в данните си зле, когато пиша пак зле и кво, да ме няма ли, дори и тук в блог беге! Не мога да угодя на всички, на малко хора дори не мога и вече не искам и не се старая. Не ми се сърдете защо забравям някои от виртуалните си "приятели" тук, защо не мога да приема,че не може -ТЯ,ТОЙ да харесва и моето творчество и мене, като човек и в същото време, и моят враг, който се е смотал най често анонимно в интернета и ме гони пак за мръсотии....Та той е съвсем различен от мене! Тя също...ако е жена. Не Го приемам това, не...! И моля Ви разберете ме,че сека, защото съм ПОСЕЧЕНА - АЗ И ДЕЦАТА МИ, И ПРОДЪЛЖАВАТ ДОРИ ВАШИТЕ ПРИЯТЕЛИ ДА МЕ СЕКАТ!  ПЪК  АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА И ВИ ПРЕЧЕЛ НИКА?!
      ПЪК АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА!!!  - А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Lumberman
      Не съм пускал тема от известно време. От време на време ми се ще да пусна нещо по повод поредните маневри на американците и не мога да намеря подходяща тема. Та реших да стартирам тази, мисля, че ще бъде поле за доста публикации, защото какво ли не влиза в нея при това повсеместно дрънкане на оръжия. А и оня със забрадката може да си пише спокойно и да четка "началниците" в темата за тях.

За начало едно видео на Лий Кемп по повод потенциално нападение над Иран (да, пак от "добрите бомби"):

• от Любослав Станков
      Решил съм да си купувам лаптоп, но забелязвам, че цените в България на лаптопи като Macbook Pro, Air, Dell XPS са почти двойни по-скъпи. Да кажем че намеря човек, който да ми го купи от САЩ и ми го донесе. Има ли допълнителни такси, които трябва да се платят? Биха ли направили проблем на летището в САЩ или нашето? Има ли изобщо някакви закони за такива неща?
  • Дарение

• Добави ново...